تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال فریزر اسنوا در کرج

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال اسنوا در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات یخچال فریزر اسنوا

در تعمیر یخچال اسنوا، تکنسین های آموزش دیده و ماهر به شکل حرفه‌ای با ایرادات و خرابی‌های متعدد این یخچال‌ها برخورد می‌کنند و آن‌ها را رفع می‌کنند. بعضی از ایرادات متداول در یخچال‌های اسنوا عبارتند از: ایراد در سرمایش، نشتی دادن آب، ایراد در فن‌ها، مشکل در درب‌ها و … به طوری که یخچال اسنوا شما دچار هر یک از این ایرادات شده است، بهتر است به یک تکنسین متخصص مراجعه کنید تا به شما کمک کند ایراد را رفع کند و یخچال‌تان به حالت معمول کار کند.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال جنرال استیل

هزینه تعمیر یخچال اسنوا

هزینه تعمیر یخچال اسنوا بسته به نوع خرابی و ایراد که وجود دار، دارد. در حقیقت ، هر یخچال اسنوا با توجه به نوع و مدل خود قطعه ها و مکانیزم‌های مختلفی دارد که جهت خراب شدن و نیاز به تعمیر، هزینه‌های مختلفی را به همراه دارد.

همینطور، هزینه تعمیر یخچال اسنوا بسته به محل و نوع تکنسینی که لازم است هم دارد. در شهرها و منطقه های مختلف، هزینه تعمیرکاری امکان دارد فرق داشته باشد و همینطور، تعمیرکاران مختلف امکان دارد نرخ مختلفی برای خدمات خود اعمال کنند.

عوامل نیاز به تعمیر یخچال اسنوا

یخچال اسنوا به عنوان یکی از پر مصرف ترین وسایل خانگی، جهت نگهداری و حفظ مواد غذایی و نوشیدنی‌ها در خانه، محیط کار و دیگر مکان‌ها مورد استفاده قرار میگیرد. ولی همانطور که از هر دستگاه برقی دیگری می‌تواند رخ دهد، یخچال اسنوا هم امکان دارد در طی زمان ایرادات و خرابی‌هایی داشته باشد که نیاز به تعمیر دارد.

بعضی از علت هایی که امکان دارد موجب نیاز به تعمیر یخچال اسنوا شود عبارتند از:

 1. خراب شدن کمپرسور: کمپرسور یخچال اسنوا، بخشی است که از طریق فشار دادن گاز، برای محیط خنک سازی داخل یخچال کار می‌کند. اگر کمپرسور به علل هایی دچار خرابی شود، یخچال نمی‌تواند درست کار کند و نیاز به تعمیرات دارد.
 2. خراب شدن در فن خنک‌کننده: فن خنک‌کننده جهت پیشگیری از جمع شدن حرارت داخل یخچال کار می‌کند. اگر فن خنک‌کننده به علتهایی خراب شود، حرارت داخل یخچال افزایش پیدا میکند و نیازمند به تعمیر است.
 3. خراب شدن در درب‌ها: درب‌های یخچال اسنوا امکان دارد به علت هایی مثل خراب شدن در ارتباط با بسته شدن درب‌ها، نیازمند به تعمیر داشته باشند.
 4. خراب شدن در ترموستات: ترموستات یخچال اسنوا، جهت تنظیم دمای داخل یخچال کار می‌کند. اگر ترموستات به علتهایی خراب شود، دمای داخل یخچال نمی‌تواند درست تنظیم شود و نیاز به تعمیرات دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال کلور در فردیس

کد خطاهای یخچال اسنوا

یخچال‌های اسنوا با سیستم های الکترونیکی دارند که سبب می شود کدهای خطا نشان داده شوند. بعضی از کدهای خطای یخچال اسنوا و مفهوم آن‌ها عبارتند از:

 1. کد E1: این کد خطا به خاطر خرابی سنسور دما در فریزر یا یخچال نشان داده می‌شود.
 2. کد E2: این کد خطا به خاطر خرابی فن هوا در فریزر نشان داده می‌شود.
 3. کد E3: این کد خطا به خاطر خرابی چراغ LED در یخچال نشان داده می‌شود.
 4. کد E4: این کد خطا به خاطر خرابی سیستم یخسازی نشان داده می‌شود.
 5. کد E5: این کد خطا به خاطر خرابی کمپرسور یا موتور فن در یخچال نشان داده می‌شود.
 6. کد E6: این کد خطا به خاطر خرابی سیستم مدیریت دما در یخچال نشان داده می‌شود.
 7. کد E7: این کد خطا به خاطر خرابی موتور فن فریزر نشان داده می‌شود.
 8. کد E8: این کد خطا به خاطر خرابی سیستم تنظیم دما نشان داده می‌شود.
 9. کد E9: این کد خطا به خاطر خرابی در سیستم داخلی یخچال و فریزر نشان داده می‌شود.

به هر حال، اگر با کد خطا در یخچال اسنوا مواجه شدید، بهتر است که با تعمیرات سرویس تماس بگیرید و ایراد را به آن‌ها گزارش دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال حایر در فردیس

حل فوری خطاهای یخچال اسنوا

رفع کردن سریع خطاهای یخچال اسنوا امکان دارد به خاطر ماهیت پیچیده ی خود یخچال و همینطور ماهیت خطا، خیلی سخت باشد. با این حال، در بعضی موارد می‌توانید اقداماتی را انجام دهید تا امکان برطرف کردن ایراد را افزایش دهید. برای مثال:

 1. اطمینان پیدا کنید که یخچال درست به برق وصل شده است و پریز درست کار می‌کند.
 2. اگر کد خطای معینی در یخچال نشان داده شده است، دفترچه راهنمای یخچال را مطالعه کنید و مطمئن شوید که شما جهت رفع کردن خطاهای ساده مثل اتصال برق، تمیز کردن فیلترهای هوا و غیره اقدامات مناسب را انجام داده‌اید.
 3. به طوری که شما ایراد خاصی را تشخیص داده‌اید، با تعمیرات سرویس تماس بگیرید و توضیح کامل مشکل را بگویید. اگر شما دسترسی به داده های فنی دارید، می‌توانید اقدام به تعمیر اتومات کنید. ولی اگر نه، تعمیر یخچال بهتر است به وسیله تعمیرکارهای متخصص و حرفه‌ای انجام شود.
 4. بعضی از کارهای پیشگیرانه مثل تمیز کردن فیلترها، چک و تعویض کابل های برق و تغییر باتری های کنترل دوربین ها و سنسورها می‌توانند به نگهداری یخچال شما کمک کنند.
 5. جهت پیشگیری از احتمال خطاهای احتمالی در آینده، بهتر است که به طور دوره‌ای و مرتب تعمیرات و نگهداری کارکرد یخچال را چک کرده و تمیز کنید.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال جنرال الکتریک

مطالب مرتبط