تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال حایر در فردیس

تعمیر یخچال حایر در فردیس -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس -شماره تماس: 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال حایر در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال حایر ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی حایر و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر یخچال حایر در فردیس

با وجود بهرمندی یخچال فریزر ها و ساید بای ساید حایر از بالاترین تکنولوژی روز و با کیفیت ترین قطعه ها، امکان دارد گاهی اوقات دچار ایراد شده و مصرف کننده را مجبور کنند تا با یک مرکز یا خدمات تعمیرات حایر تماس بگیرد.

در این قسمت به بعضی از ایرادات احتمالی که امکان دارد مصرف کنندگان این یخچال فریزرها و ساید بای ساید حایر با آن مواجه شوند اشاره می شود:

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال الکترواستیل در کرج

خراب شدن ترموستات

ترموستات یکی از قطعه های مهم و اساسی در کلیه یخچال‌هاست که بروز خراب شدن در آن مشکلاتی در دمای یخچال به وجود می آرود. پس اگر ایرادات کنترل دما را در یخچال خود تجربه می‌کنید به احتمال قوی ایراد از ترموستات است. جهت جدی تر شدن مشکل در این دستگاه بهتر است تعمیر و تعویض کردن آن را به کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات حایر واگذار کنید.

کاهش درجه خنکی یخچال

یکی از علائم رایج در خرابی کمپرسور یخچال، پایین بودن درجه خنکی هوای داخل یخچال است. برای مطمئن شدن از بودن چنین مشکلی می‌توان تست کمپرسور را انجام داد. آزمایش این قسمت نیاز به حضور تعمیرکاران متخصص دارد و انجام آن توسط افراد عادی انجام پذیر نیست.

کمپرسور پر سر و صدا

کمپرسور یخچال به طور معمول در هنگام کار صدایی ندارد، از این جهت شنیده شدن صدای ناهنجار از این قطعه را می‌توان علامتی بر بودن خرابی در آن دانست. فقط رد صدای شنیده شده را بگیرید تا متوجه شوید که آیا این صدا مرتبط با کمپرسور یا همان موتور یخچال است یا نه!

عدم کارکرد فن خنک‌کننده یخچال فریزر

قطعه ای مهم در ساختار این سیستم فن کمپرسور می باشد و بودن آن برای خنک‌سازی سیستم و پیشگیری از ایجاد شدن گرمای بیش از حد ضروری است. اگر فن متوقف شود، صداهای غیر معمولی از یخجال فریزر شنیده میشود. پیشنهاد می‌شود مشکلات پیش آمده در فن کمپرسور یخچال فورا رفع شوند تا از ایجاد شدن خرابی‌های چندین برابر در دستگاه پیشگیری شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در اندیشه

سرد کردن بیش از حد یخچال

اغلب یخچال‌هایی که فریزر دارند، سرمای بخش مواد غذایی به خاطر سرمای فریزر است که به وسیله سیستم لوله‌های مخصوصی منتقل می‌شود. حالا اگر سرمای به وجود آمده در یخچال بیش از حد باشد، این اتفاق، به نوعی مشکل محسوب میشود و باید به وسیله کارشناسان تعمیرات یخچال فریزرحایر رفع شود. بروز این مشکل معمولا مربوط به بخش هایی مثل دمپر ورودی هوا، سنسور دما یا ترمیستور، برد اصلی یا کنترلر دما است.

دلیل برفک زدگی یخچال

علت تشکیل برفک یخچال یا دلیل یخ زدن داخل یخچال خیلی ساده است. در هر موقعی، هوای خنک باید در داخل اجزای مختلف یخچال به جریان درآمده و گردش داشته باشد. به طوری که این هوای خنک با هوای گرم یا مرطوب که از بیرون یخچال وارد می شود، برخورد داشته باشد، در نقطه ارتباط این دو جریان برفک ایجاد میشود. به مرور زمان و سفت و سخت شدن این برفک ها با یخ زدگی درون یخچال رو به رو خواهیم شد.

عدم کارکرد اتومات یخچال

امکان دارد لوله بلو خارج شده باشد. بعضی مواقع به علت جابه جایی یخچال و یا آب شدن برفک ها این اتفاق پیش میاید. جهت این منظور تنها کافی است لوله بلو را در جای خود قرار دهید. امکان دارد کنتاکت های ترموستات به یکدیگر چسبیده باشند. یخچال بسیار برفک گرفته باشدسیم بندی یخچال مشکل پیدا کرده باشد.

خاموش شدن و روشن شدن اتومات یخچال

اگر متوجه شدید یخچال شما در زمان کار کردن خاموش شد. و پس از کمی بعد یا حداقل یک یا نیم ساعت روشن شد، به احتمال خیلی قوی ایراد از برد است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال در فردیس

تعمیرات برد ساید بای ساید حایر

یکی از شایع ترین ایرادات برد یخچال حایر مربوط به مدل ساید بای ساید است. چون ساید بای ساید سیستم پیشرفته تری نسب به مدل های عادی دارد. در نهایت احتمال خراب شدن و معیوب شدن برد یخچال ساید بای ساید حایر هم بالاتر است.

خیس بودن اواپریتور و نشتی کردن آب

تنظیمات نادرست درجه ترموستات. یا اینکه ترموستات مشکل دارد. یا امکان دارد سیستم ذوب برفک ایراد پیدا کرده باشد.

برفک گرفتن به طور مداوم اواپریتور

خراب شدن لاستیک دور یخچال.کمپرسور مشکل دارد.ایراد برقی دارد.موتور اختلال دارد.مسیر گردش گاز دچار اختلال شده است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال در مارلیک

کدهای خطای رایج یخچال فریزر و ساید بای ساید حایر

در زیر فهرستی از مهم ترین کدهای خطا یخچال حایر که گاهی اوقات تماس با مرکز تعمیرات حایر را مهم می کند آورده شده‌اند:

 • کد خطا F1:خطای سنسور یخچال

روش رفع کردن ارور:سنسور R1 یخچال را چک کنید.

 • کد خطا F2: خطای سنسور

روش رفع کردن خطا: سنسور R2 یخچال یا سنسور فریزر را چک کنید.در مدل HRF-628 سنسور دمای محیط را چک کنید.

 • کد خطا F3: خطای سنسور

روش حل کردن خطا:سنسور دمای محیط را چک کنید.در مدل HRF-628 سنسور R1 یخچال را مورد بررسی قرار دهید.

 • کد خطا F4: خطای سنسور

روش رفع کردن ارور: سنسور دمای فریزر را چک کنید.

 • کد خطا F5: خطای سنسور

روش حل کردن خطا: سنسور دیفرانسیل را چک کنید.

 • کد خطا F6: خطای سنسور

طریقه رفع کردن ارور: سنسور یخساز را چک کنید.

 • کد خطا F7: خطای سنسور

روش بر طرف کردن خطا: سنسور یخساز را مورد بررسی قرار دهید.

 • کد خطا F8: خطای سنسور

روش حل کردن خطا: سنسور R2 یخچال را چک کنید.

 • کد خطا F9: خطای سنسور
 • کد خطا Fc:خطای یخساز

روش حل کردن ارور:سنسور یخ ساز را چک کنید.

 • کد خطا Fr: خطای سنسور
 • کد خطا Fd:خطای دیفراست

نحوه بر طرف کردن ارور:دیفراست را مورد بررسی قرار دهید.

 • کد خطا Fh:خطای سنسور
 • کد خطا EO:خطای ارتباط

روش حل کردن ارور:ایرادی در ارتباط وجود دارد

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *