مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی یخچال اسنوا کرج

نمایندگی یخچال اسنوا کرج - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال اسنوا کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ایرادات شایع در تعمیرات یخچال اسنوا توسط نمایندگی

خاموش و روشن شدن مداوم یخچال فریز اسنوا

اکثرا کمپرسور برای رسیدن به دمای تنظیم شده، به صورت پیوسته فعال است و وقتی دستگاه به دمای مدنظر رسید، دیگر خاموش می شود. ولی اگر این پروسه به سرعت انجام شود، یعنی یک مشکلی در دستگاه وجود دارد. عموما این مشکل به دلیل نوسانات برق، مشکلات کمپرسور، کارنکردن درست ترموستات، خرابی برد و… رخ میدهد.

یخ نزدن مواد غذایی در فریزر اسنوا

این ایراد امکان دارد که بر اثر مشکلات برق کشی دستگاه، چیدمان نامناسب مواد غذایی داخل یخچال و  جریان نداشتن هوا در فریزر، خرابی فن اواپراتور، کم بودن گاز، مناسب نبودن دمای تنظیم شده ی یخچال، باز بودن درب یخچال، خرابی لاستیک دور درب ، خرابی برد و…. رخ داده باشد.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال جنرال استیل

خاموش نشدن موتور یخچال اسنوا

اگر موتور یخچال به صورت مداوم کار می کند، امکان دارد ایراد از سیم پیچ کندانسور، خرابی لاستیک دور درب، تنظیمات نا مناسب یخچال ( برای مثال قرار داشتن در حالت بسیار سرد )، باز ماندن درب یخچال، کم بودن مبرد، بودن مانع جلوی ورود جریان هوای سرد به فریزر، اشکالات سیستم دیفراست و… اشاره کرد. برای رفع این مشکلات میتوانید از تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا پشتیبان کمک بگیرید.

داغ شدن موتور یخچال اسنوا

موتور در حالت عادی مقداری داغ است، ولی اگر گرمای موتور بیش از اندازه زیاد باشد، یعنی دستگاه یک عیبی دارد. داغ شدن موتور امکان دارد که در اثر تنظیمات اشتباه ترموستات، خرابی کندانسور، کم بودن گاز مبرد، مشکلات کمپرسور و وارد شدن فشار زیاد به کمپرسور و… رخ داده باشد.

قطع و وصل شدن برق یخچال اسنوا

قطع و وصل شدن برق یخچال امری است که نیاز به بررسی دارد و نباید نسبت به آن بی توجه بود. قطع و وصل شدن برق یخچال احتمال دارد که به دلیل وجود نوسانات برق، اختلال در کارکرد قطعات الکتریکی، شل شدن محل اتصالات، کهنگی عایق بندی اتصالات یا قطعی اتصالات، رطوبت داخل یخچال و… اتفاق بیوفتد.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال بلومبرگ

ارور های رایج در تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا

ارور F1 یخچال اسنوا

ارور F1 در یخچال اسنوا به منظور سرد نشدن اواپراتور به علت یخ زدگی شدید است. این ایراد معمولا به خاطر خرابی لاستیک دور درب دستگاه، تنظیم نبودن درست دمای یخچال، کثیف بودن لوله های کندانسور، باز و بسته کردن مداوم درب یخچال، نشت گاز، خرابی سیستم دیفراست، مشکلات سیم کشی کمپرسور و… رخ میدهد.

ارور F2 و F3 یخچال اسنوا

ارور F2 در یخچال اسنوا به منظور بروز مشکل در سنسور فریزر است و ارور F3 در یخچال اسنوا به معنای بروز مشکل در سنسور یخچال است. برای برطرف کردن این خطا باید سوکت سنسور ها به وسیله نمایندگی های تعمیرات بررسی شوند و در صورت نیاز تعویض شوند. علاوه بر این بهتر است تا برد قدرت هم بررسی شود و در صورت نیاز تعویض شود.

ارور F4 یخچال اسنوا

ارور F4 در یخچال اسنوا به معنای وجود ایراد در سنسور دیفراست. جهت برطرف کردن این خطا باید سوکت سنسور دیفراست چک شود و جهت نیاز باید این سنسور عوض شود. علاوه بر این نیاز است تا برد کنترلی هم چک شود و در صورت نیاز برد به وسیله تعمیرکار متخصص نمایندگی یخچال اسنوا پشتیبان تعمیر یا عوض شود.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال جنرال الکتریک

ارور F5 یخچال اسنوا

ارور F5 در یخچال اسنوا به معنای خرابی المنت یا کارکرد غلط سیستم دیفراست می باشد. همینطور احتمال دارد که این خطا به دلیل قطع شدن المنت اتفاق بیوفتد. برای برطرف کردن این ارور باید سوکت سنسور بررسی شود و جهت نیاز باید این قطعه عوض شود. همینطور لازم است تا برد قدرت هم چک شود.

ارور F6 یخچال اسنوا

ارور F6 در یخچال اسنوا به معنای خرابی آی سی حافظه اپروم می باشد. برای برطرف کردن این خطا باید برد کنترلی دستگاه چک شود و جهت نیاز باید این قطعه عوض شود. توجه کنید که، به علت حساس بودن این قطعه، باید تعمیرات حتما به واسطه تکنسین متخصص نمایندگی انجام شود.

ارور F7 و F8 یخچال اسنوا

خطای F7 در یخچال اسنوا منظور از ایراد در فن یخچال است. ارور F8 در یخچال اسنوا به منظور خرابی فن فریزر است. برای برطرف کردن این خطا باید کلیه بخش های فن و سیم پیچ های آن چک شود. در صورت خرابی این قطعه، باید این قطعه عوض شود.

ارور F9 یخچال اسنوا

ارور F9 در یخچال اسنوا به معنای نقص داشتن قطعه هیتر المنت فریزر است. برای برطرف کردن این خطا باید المنت روی اواپراتور فریزر عوض شود تا خطا رفع شود. عوض کردن المنت روی اواپراتور فریزر باید به وسیله تکنسین نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال اسنوا انجام شود.

ارور FA یخچال اسنوا

ارور FA در یخچال اسنوا به معنای نقص داشتن قطعه هیتر المنت یخچال است. برای رفع این خطا باید المنت یخچال تعویض شود تا ارور برطرف شود. عوض کردن المنت یخچال باید توسط تکنسین انجام شود.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال دیپوینت

ارور FB یخچال اسنوا

ارور FB در یخچال اسنوا به معنای نقص داشتن آی سی برد الکترونیک می باشد. پیشنهاد می کنیم که در صورت مطلع شدن این خطا از دست کاری یخچال اسنوا جدا بپرهیزید و فقط با نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا تماس بگیرید و درخواست اعزام تعمیرکار دهید.

ارور H و  H1 یخچال اسنوا

ارور H در یخچال اسنوا به معنای گرم بودن یخچال است. خطا H1 در یخچال اسنوا به معنای گرم بودن فریزر می باشد. اگر دمای یخچال بیش از 18 درجه باشد، ارور H روی صفحه نشان داده می شود و صدای بوق هم شنیده می شود. این ایراد عموما به دلیل کم بودن گاز موتور اتفاق می افتد، پس باید مقدار گاز دستگاه چک شود و جهت نیاز شارژ گاز انجام شود. همینطور ارور H1 وقتی که دمای فریزر بیش از 9 درجه شود نشان داده می شود و صدای بوق هم شنیده می شود. این ارور هم بر اثر کم بودن گاز عموما نمایش داده می شود و برای رفع ارور باید شارژ گاز به وسیله تعمیرکار نمایندگی تعمیرات اسنوا انجام شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *