تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی یخچال اسنوا

نمایندگی یخچال اسنوا -تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال اسنوا میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

نمایندگی یخچال اسنوا

در نمایندگی تعمیرات اسنوا پشتیبان، تعمیرات یخچال اسنوا به شکل تخصصی و به وسیله تکنسین های مجرب و آموزش دیده انجام می شود. اگر مشکلی برای یخچال اسنوا شما رخ داده است، شما می توانید با استفاده از شماره تلفن های موجود در این صفحه، با نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا پشتیبان تماس حاصل کنید و از خدمات منحصر به فرد این مرکز استفاده کنید.

برند اسنوا، این روزها یخچال فریزر، ساید باید ساید، دو قلو، یخچال تک، فریزر بالا یا فریزر پایین را تولید می کند. این برند ایرانی به خاطر تولید محصولات با کیفیت و ارائه قیمت های مناسب، توانسته جایگاه خاصی در بازار ایران پیدا کند. برند اسنوا معمولا محصولات خود را به طول چندین سال گارانتی می کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال های هیمالیا در اندیشه

مزیت های نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا پشتیبان

  • پشتیبانی شبانه روزی: این مرکز خدمات پس از فروش به شکل شبانه روزی حتی در روز های تعطیل آماده ی عرضه خدمات و ارائه ی پشتیبانی به مشتریان است.
  • انجام تعمیرات در کوتاه ترین زمان ممکن: پس از ثبت درخواست تعمیرکار از جانب مشتری، تکنسین به عنوان تعیین کردن زمان مراجعه با شما تماس میگیرد. همینطور امکان حضور تکنسین در محل در کمتر از دو ساعت انجام پذیر است.
  • حضور تکنسین های مجرب و با تجربه: در نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا پشتیبان، کلیه تعمیرکاران، اشخاص آموزش دیده هستند و دوره های تخصصی و سخت گیرانه ی این مرکز را گذرانده اند.
  • گارانتی خدمات تعمیرات: کلیه خدماتی که برای یخچال فریزر اسنوا و خدمات تعمیرات ساید بای ساید اسنوا، انجام می شود، دارای گارانتی شش ماه تا یک ساله می باشد.
  • دریافت هزینه ی منصفانه با تعرفه ی دولتی: هزینه ی تعمیرات یخچال اسنوا، در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی اسنوا پشتیبان، طبق نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود و قیمت ها به طور کامل منصفانه می باشند.

مشکلات رایج در تعمیرات یخچال اسنوا توسط نمایندگی

خاموش و روشن شدن مکرر یخچال فریز اسنوا

به طور معمول کمپرسور برای رسیدن به دمای تنظیم شده، به شکل پیوسته فعال است و زمانی دستگاه به دمای مورد نظر رسید، دیگر خاموش می شود. ولی اگر این روند به سرعت انجام شود، یعنی یک مشکلی در دستگاه وجود دارد. به طور معمول این ایراد به خاطر نوسانات برق، مشکلات کمپرسور، کار نکردن درست ترموستات، خرابی برد و… رخ میدهد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال دیپوینت در فردیس

یخ نزدن مواد غذایی در فریزر اسنوا

این مشکل امکان دارد که بر اثر ایرادات برق کشی دستگاه، چیدمان نا مناسب مواد غذایی داخل یخچال و نداشتن جریان هوا در فریزر، خراب بودن فن اواپراتور، کم بودن گاز، عدم تناسب دمای تنظیم شده ی یخچال، باز بودن درب یخچال، خراب بودن لاستیک دور درب ، خراب بودن برد و…. اتفاق افتاده باشد.

خاموش نشدن موتور یخچال اسنوا

اگر موتور یخچال به صورت دائم کار می کند، امکان دارد ایراد از سیم پیچ کندانسور، خراب بودن لاستیک دور درب، تنظیمات غلط یخچال ( مثلا قرار داشتن در حالت خیلی سرد )، باز بودن درب یخچال، کم بودن مبرد، بودن مانع جلوی ورود جریان هوای سرد به فریزر، ایرادات سیستم دیفراست و… اشاره کرد. برای رفع کردن این اختلالات میتوانید از تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا پشتیبان کمک بگیرید.

داغ شدن موتور یخچال اسنوا

موتور در حالت معمول کمی داغ است، ولی اگر گرمای موتور بیش از اندازه زیاد باشد، یعنی دستگاه یک ایرادی دارد. داغ شدن موتور امکان دارد که بر اثر تنظیمات نادرست ترموستات، خرابی کندانسور، کاهش گاز مبرد، ایرادات کمپرسور و وارد شدن فشار زیاد به کمپرسور و… رخ داده باشد.

قطع و وصل شدن برق یخچال اسنوا

قطع و وصل شدن برق یخچال امری می باشد که نیاز به بررسی کردن دارد و نباید نسبت به آن بی توجه بود. قطع و وصل شدن برق یخچال امکان دارد که به خاطر وجود نوسانات برق، اختلال در کارکرد قطعات الکتریکی، شل شدن محل اتصالات، فرسوده شدن عایق بندی اتصالات یا قطعی اتصالات، رطوبت داخل یخچال و… رخ بدهد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال صنام در فردیس

خطاهای متداول در تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا

ارور F1 یخچال اسنوا

ارور F1 در یخچال اسنوا به منظور سرد نشدن اواپراتور به خاطر یخ زدگی شدید است.

این مشکل به طور معمول به خاطر خرابی لاستیک دور درب دستگاه، تنظیم نبودن درست دمای یخچال، کثیف بودن لوله های کندانسور، باز و بسته کردن مداوم درب یخچال، نشتی گاز، خراب بودن سیستم دیفراست، ایرادات سیم کشی کمپرسور و… اتفاق می افتد.

ارور F2 و F3 یخچال اسنوا

ارور F2 در یخچال اسنوا به منظور بروز ایراد در سنسور فریزر است و ارور F2 در یخچال اسنوا به منظور بروز مشکل در سنسور یخچال است. برای رفع کردن این خطا باید سوکت سنسور ها توسط نمایندگی های تعمیرات چک شوند و در صورت نیاز تعویض شوند. افزون بر این بهتر است تا برد قدرت هم چک شود و در صورت نیاز تعویض شود.

ارور F4 یخچال اسنوا

ارور F4 در یخچال اسنوا به منظور وجود ایراد در سنسور دیفراست. برای رفع کردن این ارور باید سوکت سنسور دیفراست چک شود و جهت نیاز باید این سنسور عوض شود. افزون بر این لازم است تا برد کنترلی هم چک شود و جهت نیاز برد توسط تعمیرکار متخصص نمایندگی یخچال اسنوا پشتیبان تعمیر یا عوض شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال آرچلیک در اندیشه

ارور F5 یخچال اسنوا

ارور F5 در یخچال اسنوا به منظ.ور خرابی المنت یا کارکرد اشتباه سیستم دیفراست است. همینطور امکان دارد که این خطا به خاطر قطع شدن المنت اتفاق بیوفتد. برای رفع کردن این ارور باید سوکت سنسور چک شود و جهت نیاز باید این قطعه عوض شود. همینطور نیاز است تا برد قدرت هم چک شود.

ارور F6 یخچال اسنوا

ارور F6 در یخچال اسنوا به منظور خراب بودن آی سی حافظه ی اپروم است. برای رفع کردن این خطا باید برد کنترلی دستگاه چک شود و در صورت نیاز باید این قطعه عوض شود. توجه کنید، به خاطر حساس بودن این قطعه، باید تعمیرات حتما به وسیله تکنسین متخصص نمایندگی انجام شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال اسنوا در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *