تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در کرج

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در کرج - اندیشه در فردیس - ملارد - مارلیک - شهریار - هشتگرد - کرج تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در کرج می پردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

یافتن ایرادات ماشین لباسشویی آبسال

تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال می‌تواند برای هر شخصی که از آن استفاده می نماید یک چالش باشد، شما به هیچ عنوان نمی‌توانید از صدمه دیدن و خراب شدن ماشین لباسشویی آبسال خودتان پیشگیری نمائید.
ما در ادامه این مقاله به بعضی از صدمات آن و روش عیب‌یابی ماشین لباسشویی آبسال میپردازیم. در صورتی که شما هم تصمیم به تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال دارید بهتر می باشد ادامه این مقاله را مطالعه نمائید.
این مطالب اغلب برای اطلاع شما از نوع خرابی ماشین لباسشویی آبسال است، در صورتی که شما دارای دانش فنی موردنیاز برای تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال نمی باشید بهتر می باشد با تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در کرج

لرزیدن ماشین لباسشویی آبسال‎

لرزیدن ماشین لباسشویی یکی از متداول ترین ایرادات این دستگاه است که با دیدن این ایراد شما می بایست فورا اقدام به تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال نمائید، ولی پیش از آن موارد زیر را بررسی نمائید.

 • یکی از علت های لرزیدن ماشین لباسشویی آبسال پر نمودن لباس بیشتر از اندازه ظرفیت و یا کم تر از اندازه ظرفیت آن است.
 •  در موقع نصب ماشین لباسشویی آبسال می بایست به صاف بودن و تراز بودن ماشین لباسشویی در جای خود توجه کنید چون در صورتی که این دستگاه با عدم تراز مواجه شود شما متوجه لرزیدن آن در طول کار خواهید شد.
 •  ولی در صورتی که به موارد بالا را در طول کار ماشین لباسشویی آبسال توجه ننمائید با گذشت زمان کمک فنر های زیر دیگ ماشین لباسشویی شما ویژگی خودشان را از دست خواهند داد.
 • در این موقعیت ها شما احتیاج به تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال خواهید داشت که یک تعمیرکار می بایست این کمک ها را برای شما عوض نماید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترواستیل در کرج

دلیل صدای غیرطبیعی  ماشین لباسشویی آبسال چه می باشد؟

در صورتی که در طول کار ماشین لباسشویی متوجه سر و صدای غیرعادی آن شده اید در این موقعیت ها به هیچ عنوان خودتان اقدام به تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال ننمائید ولی علت سر و صدای ماشین لباسشویی آبسال موارد زیر است.

 • مهم ترین و اصلی ترین علت سروصدای بسیار ماشین لباسشویی آبسال صدمه دیدن بلبرینگ و کاسه نمد است.
 •  هنگامی که کاسه نمد در درون دیگ ویژگی خودش را از دست می دهد آب به بلبرینگ ها نفوذ می یابد.
  • همین موضوع با گذشت زمان سبب صدمه دیدن بلبرینگ های دیگ خواهد شد و شما در طول کار ماشین لباسشویی آبسال متوجه سروصدای خیلی زیادی خواهید شد.
 •  ولی عوض کردن بلبرینگ و کاسه نمد ماشین لباسشویی آبسال کار خیلی تخصصی است.
 • بهترین راه در این موقعیت ها برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال تماس با تعمیرکاران تعمیرات سرویس است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج

دلیل تجمع آب در درون مخزن و یا عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی آبسال چه می باشد؟

هنگامی که آب از درون ماشین لباسشویی آبسال تخلیه نمی شود بعضی اوقات این ایراد از روش استفاده شما ایجاد می شود و همینطور در بعضی از موقعیت ها برای رفع نمودن آن احتیاج به تماس با تعمیرات سرویس نخواهید داشت.

 •  بهتر می باشد در گام نخست به سراغ فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی آبسال بروید، در صورتی که در درون آن گرفتگی ایجاد شده باشد میبایست این فیلتر را باز نموده و تمیز نمائید.
 •  بعد از آن به سراغ شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی آبسال بروید، در صورتی که شیلنگ گرفتگی داشته و یا پیچ خورده باشد آب به درستی از درون ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود.
 • بعد از چک کردن موارد بالا و رفع نشدن ایراد دستگاه می بایست به سراغ پمپ تخلیه دستگاه بروید.
 •  مهمترین قطعه در تخلیه آب ماشین لباسشویی پمپ تخلیه است.
 •  در صورت خراب شدن این قطعه حتما تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال را آغاز کنید.
  ما در مجموعه تعمیرات سرویس، عوض کردن پمپ تخلیه و تعمیر ماشین لباسشویی آبسال را با گارانتی 6 الی 12 ماهه به انجام می رسانیم.

در صورتی که با چک کردن موارد بالا متوجه رفع نشدن ایراد ماشین لباسشویی شدید بهتر می باشد اقدام به تعمیرات برد ماشین لباسشویی آبسال نمائید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

دلیل عدم آبگیری ماشین لباسشویی آبسال

لباس های شما بر روی یکدیگر انباشته شده و شما شستشوی آن ها را آغاز می کنید و بعد از تنظیم برنامه متوجه می شوید که ماشین لباسشویی شما آبگیری انجام نمی دهد. در این موقعیت ها بهتر می باشد برای تعمیر کردن ماشین لباسشویی آبسال موارد زیر را بررسی کنید.

 • در گام نخست فشار آب ورودی را چک نمائید.
 •  بعد از آن فیلتر ورودی آب و شیلنگ ورودی را چک کنید.
 • در صورتی که شیلنگ ورودی پیچ خورده باشد امکان دارد جلوی حرکت کردن آب را گرفته باشد.
 •  بعد از چک کردن موارد بالا و رفع نشدن ایراد ماشین لباسشویی آبسال می بایست به سراغ شیر برقی بروید.
 • شیربرقی ماشین لباسشویی آبسال در بخش بالایی این دستگاه قرار گرفته و شما به سادگی با باز نمودن درب روی دستگاه می توانید این قطعه را چک کرده و عیب یابی نمائید.
 • بعضی اوقات امکان دارد تایمر و یا برد اصلی علت عدم آبگیری ماشین لباسشویی شما باشند.
 • که در این موقعیت ها شما احتیاج به تعمیر کردن تایمر ماشین لباسشویی آبسال دارید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل در کرج

دلیل نشت کردن آب از ماشین لباسشویی آبسال چه می باشد؟

در صورتی که در طول کار ماشین لباسشویی آبسال متوجه نشتی آب این دستگاه شده اید بهتر می باشد موارد زیر را چک نمائید، همینطور در این موقعیت ها پیش از زیادتر شدن نشتی اقدام به تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال نمائید.

 • نخستین مورد آبریزی ماشین لباسشویی آبسال صدمه دیدن بلبرینگ و کاسه نمد این دستگاه است که شما می بایست اقدام به عوض کردن بلبرینگ و کاسه نمد ماشین لباسشویی آبسال نمائید.
 •  دومین مورد نشتی آب از پمپ تخلیه و خرطومی های وصل شده به آن است که با باز نمودن درب پشتی دستگاه متوجه نشتی آب آن خواهید شد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *