تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در مارلیک

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در مارلیک -تعمیر و نمایندگی ماشین لباسشویی در اندیشه - فردیس - ملارد و کرج -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در مارلیک

در این مقاله ما بعضی از رایج ترین ایرادات ماشین لباسشویی اسنوا را برای شما عیب یابی و تعمیرات آن را توضیح میدهیم که با مطالعه آن تقریبا با ایرادات ماشین لباسشویی خود آشنا شوید.

همینطور اگر شما از دانش فنی بالایی بر خوردار باشید میتوانید با مجموعه تعمیرات سرویس تماس بگیرید تا در امر تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا به شما راهنمایی های مورد نیاز را بدهند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج

علت لرزش بیش از اندازه ماشین لباسشویی اسنوا

برخی اوقات متوجه می شوید که ماشین لباسشویی شما دچار لرزش بیش از اندازه شده است و در این هنگام امکان دارد که ایراد خیلی جزئی باشد یعنی اگر ماشین لباسشویی در مکان غیر صاف و تراز قرار داشته باشد دچار این ایراد می شود که در اولین مرحله باید ماشین لباسشویی خود را تراز کنید ولی در مرحله بعدی اگر مشکل ماشین لباسشویی رفع نشد.

باید به دنبال کمک فنر ها بروید اگر این دو قطعه در زیر دیگ صدمه دیده باشند علتی بر لرزش ماشین لباسشویی می شود یکی از عواملی که موجب به وجود آمدن این ایراد می شود بیش از اندازه پر شدن ماشین لباسشویی است یعنی اگر لباس ها به شکل نامتعادل داخل ماشین لباسشویی قرار داشته باشد هم موجب لرزش و هم سبب صدمه دیدن کمک فنر ها می شود.

علت صدای بیش از اندازه ماشین لباسشویی اسنوا

سر و صدا در ماشین لباسشویی میتواند از ایرادات رایجی باشد برای مثال تراز نبودن ماشین لباسشویی و یا مسدودیت اشیاء در درون پمپ که موجب سر و صدا می شوند ولی رایج ترین این مشکل ها صدمه دیدن بلبرینگ دیگ در ماشین لباسشویی است اما علت آسیب دیدن آن از بین رفتن خاصی کاسه نمد است و عبور آب از کاسه نمد موجب صدمه دیدن شفت و بلبرینگ دیگ می شود که برای رفع کردن این ایراد باید کلیه قطعات ماشین لباسشویی باز شوند و بلبرینگ و کاسه نمد آن عوض شود.

علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی اسنوا

برخی اوقات متوجه می شوید که ماشین لباسشویی شما آب تخلیه نمیکند و برای رفع کردن این اختلال باید به سراغ شلنگ تخلیه بروید و چنانچه این قطعه دچار گرفتگی شده باشد آن را رفع کنید.

بعد از آن به سراغ فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی بروید و آن را بررسی کنید چون با مسدودیت آن آب تخلیه نمیشود بعد از کلیه این موارد باید پمپ تخلیه ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت لازم آن را عوض کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج

نکات مهم در نگهداری ماشین لباسشویی اسنوا

 •  ماشین لباسشویی خود را در مکانی صاف و تراز قرار دهید.
 •  بعد از سیکل شستشوی ماشین لباسشویی درب آن را باز بگذارید و لاستیک دور درب آن را تمیز کنید.
 •  درون ماشین لباسشویی بیش از اندازه لباس نریزید و همواره تلاش کنید تا لباس ها در داخل ماشین لباسشویی متعادل باشند.
 •  درب ماشین لباسشویی خود را آرام باز و بسته کنید تا میکرو سوییچ درب و زبانه آن صدمه نبیند.
 • در سال در کمترین حالت یک بار با مواد جرم گیر ماشین لباسشویی خود را جرم گیری کنید.
 • هر 6 ماه فیلتر ماشین لباسشویی خود را پاکسازی کنید.

علت آبگیری نکرن ماشین لباسشویی اسنوا

اگر ماشین لباسشویی اسنوای شما بعد از تنظیم برنامه شستشو شروع به آبگیری نمیکند جهت تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا و حل کردن این ایراد باید مراحل و قطعات زیر را بررسی کنید.

 • در مرحله اول باید به دنبال میکروسوئیچ درب بروید اگر این قطعه صدمه دیده باشد برد اصلی درست تشخیص نمیدهد که درب بسته و یا باز است به همین خاطر ماشین لباسشویی اسنوا شروع به آبگیری کردن نمیکند.
 •  در مرحله دوم بعد از تست میکروسوئیچ درب به سراغ شلنگ ورودی آب بروید اگر این شلنگ دچار مسدودیت و یا پیچ خوردگی شده باشد آب وارد مخزن ماشین لباسشویی اسنوا نمی شود.
 •  سپس به دنبال شیر برقی ماشین لباسشویی اسنوا بروید این قطعه مسئولیت آبگیری در ماشین لباسشویی را برعهده دارد اگر صدمه دیده باشد ماشین لباسشویی اسنوا وارد مرحله آبگیری نمی شود.
 • اگر با بررسی کردن کلیه قطعات بالا مشکل ماشین لباسشویی اسنوا شما رفع نشد حتما به سراغ برد اصلی آن بروید و این قطعه را بررسی کنید چون کلیه فرمان های اصلی در ماشین لباسشویی به وسیله برد انجام می شود.
  همینطور اگر برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا نیاز به یک تکنسین با تجربه و ماهر داشتید میتوانید با مجموعه تعمیرات سرویس در تماس باشید ما تخصصی ترین تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا را به شما عرضه میکنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در ملارد

علت آبگیری بیش از اندازه ماشین لباسشویی اسنوا

اگر ماشین لباسشویی اسنوای شما در هنگام آبگیری بیش از اندازه این کار را انجام می دهد و آب از داخل آن سر ریز می شود حتما باید قطعاتی مثل شیر برقی و همینطور هیدرواستات را بررسی کنید.

اگر هیدرواستات صدمه دیده باشد میران آب از حد مشخص شده بیشتر می شود که برای رفع کردن این ایراد حتما باید هیدرواستات را عوض کنید ولی در بعضی از موارد متوجه پر شدن آب در داخل دیگ در هنگام خاموش بودن دستگاه می شوید که برای حل کردن این ایراد باید به دنبال شیر برقی ماشین لباسشویی اسنوا بروید و ماشین لباسشویی اسنوای خود را تعمیر کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *