مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا -تعمیر لباسشویی اسنوا در اندیشه - فردیس - ملارد و کرج -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا در کرج

بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا در کرج تعمیرات سرویس است. این مرکز با رعایت کردن حقوق مصرف کننده، تعرفه کردن ثابت طبق اتحادیه، ضمانتنامه کنبی معتبر توانسته به خوبی اعتماد مصرف کنندگان محصولات اسنوا را جذب کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج

مشکلات و ارورهای متداول لباسشویی اسنوا

قطعا وجود عیب و مشکل پس از چند سال استفاده از یک محصول بیانگر کیفیت پایین آن نیست.

هر قطعه ای پس از مدتی دچار اصطحلاک شده و نیاز به تعویض کردن و یا تعمیر دارد. لباسشویی اسنوا هم از این مورد جدا نیست. بسته به طریقه استفاده، سرویس و مراقبت طول عمر قطعات فرق دارد اما این مسئله امری غیر قابل انکار است و رخ میدهد. از آنجا که سیستم کامپیوتری بخش عیب یابی دارد عموما ایرادات را با کد های خطا نمایش می دهد که در ادامه به بررسی کردن این خطاها می پردازیم.

 • خطا IE: این خطا وقتی نمایش داده می شود که ایرادی در جریان ورود آب باشد. این ایراد می تواند از بسته بودن شیر آب، مسدود بودن فیلتر ها، خرابی شیربرقی، خرابی هیدروستات ها و… باشد. که با رفع کردن این ایرادات خطا رفع می شود.
 • خطاE2: ریشه این خطا مرتبط با بخش تخلیه آب لباسشویی می شود. نمایش این خطا می تواند از خرابی شیر برقی، خراب بودن سنسور هیدروستات، سوختگی یا خراب شدن پمپ تخلیه باشد. برای بررسی کردن این موارد نیاز است دستگاه باز شود که توصیه  می کنیم این کار به وسیله یک متخصص انجام شود..
 • خطاE5: نگران کننده ترین خطایی که امکان دارد لباسشویی اسنوا با آن مواجه شود همین خطا است. این ارور عموما وقتی رخ می دهد که برد اصلی لباسشویی دچار ایراد شده باشد. جهت بررسی سلامت برد دستگاه باید از ابزارآلات عیب یابی حرفه ای به کار برده شود. برد الکترونیکی دستگاه اگر قابل تعمیر باشد می توان آن را تعمیر کرد در غیر اینصورت برد باید کاملا تعویض شود.
 • خطاE6: اغلب ارور E6 بیانگر خطا در بخش موتور دستگاه است. برای بررسی کردن اول لازم است مطمئن شوید که لباس ها میان درب و دیگ  گیر نکرده باشد. در دنباله آن باید اتصالات برقی موتور، بررسی به وجود آمدن اتصال کوتاه، تست سلامت برد اصلی، موتور اصلی لباسشویی چک شود.
 • ارور LE: یکی از رایج  ترین خطاهایی که در لباسشویی اسنوا پیش میاید همین ایراد است. اگر درب لباسشویی به درستی بسته نشده باشد امکان دارد موجب ایجاد شدن خطا شود. اگر از بسته بودن درب مطمئن هستید امکان دارد خطای از خراب شدن میکروسوئیچ باشد.
 • و در آخر اگر همه موارد درست باشد ایراد از برد است که سیگنال بسته بودن درب را دریافت نمی کند.
 • خطا UE: این کد خطا جهت تراز نبودن دستگاه ظاهر می شود.
 • خطا 0E: مشکل و ایراد در مسیر تخلیه دستگاه
 • خطا PFE: تخلیه نشدن آب از دستگاه و ایراد در برد
 • خطا LB: ایراد و مشکل در قفل درب دستگاه
 • خطا İB: ایراد و مشکل در برد دستگاه
 • خطا H8: افزایش بیش‌ از اندازه دمای المنت دستگاه و مشکل در برد
 • خطا H5: دمای بالای بیش‌ از حد دستگاه
 • خطا H4: دمای بالایی بیش‌ از حد دستگاه
 • خطا H2: ایراد و مشکل در ترموستات دستگاه
 • خطا E9: ایراد و مشکل در هیدروستات و برد دستگاه
 • خطا E8: ایراد و مشکل در موتور، برد و سیم‌ کشی دستگاه
 • خطا E7: ایراد و مشکل در موتور و برد دستگاه
 • ارورE4: هشدار نشتی آب از دستگاه

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج

خرابی ها و نقص های ماشین لباسشویی اسنوا

همان گونه که بالاتر گفته شد امکان دارد به عوامل متعددی خرابی ها و نقص‌ هایی در ماشین لباسشویی اسنوا ایجاد شود که در این حالت کاربران باید دستگاه خود را تعمیر کنند. مصرف کنندگان و دارندگان این ماشین لباسشویی می‌ توانند برای تعمیرات دستگاه خود از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرند. نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در کرج به مشتریان در تعمیر لوازم خانگی خود از جمله ماشین لباسشویی کمک می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در صورت خارج شدن آب از دستگاه

معمولا این اتفاق وقتی می افتد که لاستیک دور درب دستگاه سوراخ شده باشد. همینطور این احتمال وجود دارد که مخزن ماشین لباسشویی سوراخ شده باشد.

پس آب از دستگاه خارج می شود. مشتریان می‌ توانند برای تعمیرات دستگاه خود از متخصصان و کارشناسان کمک بگیرند. تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در کرج توسط نمایندگی لباسشویی اسنوا در کرج انجام میشود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در ملارد

 تعمیرات ماشین لباسشویی توسط نمایندگی لباسشویی اسنوا در کرج در صورت گرم نشدن آب دستگاه

این احتمال وجود دارد که مخاطبان و دارندگان ماشین لباسشویی در هنگام استفاده از دستگاه خود متوجه شوند که آب به درستی گرم نمی شود.

در این صورت این امکان وجود دارد که ایراد یا عیبی در ترموستات یا المنت گرمایی دستگاه وجود داشته باشد. پس توصیه می‌ شود برای رفع کردن این ایراد مخاطبان این قطعات را با دقت بررسی کرده و در صورت بودن عیب یا ایراد در آن ها اقدام به تعمیر و تعویض کردن آن ها کنند. همینطور کاربران می‌ توانند از نمایندگی لباسشویی اسنوا در کرج کمک بگیرند.

 تعمیرات لباسشویی اسنوا جهت خارج نشدن آب کثیف از دستگاه

یکی از مشکلات شایعی که در ماشین لباسشویی اسنوا وجود دارد، خارج نشدن آب کثیف دستگاه است. به این حالت که بعد از شستشوی کامل لباس ها آب کثیف از دستگاه خارج نمی‌ شود. این ایراد امکان دارد به خاطر تا خوردگی و پیچ خوردگی لوله خروجی دستگاه ایجاد شده باشد. همینطور امکان دارد فیلتر پمپ تخلیه دچار عیب و خرابی شده باشد. پس نیاز است مخاطبان برای تعمیر لباسشویی در کرج این قطعات را با دقت مورد بررسی قرار دهند. تعمیرات لباسشویی اسنوا در کرج توسط نمایندگی لباسشویی اسنوا در کرج انجام میگیرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *