تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

علت ارور ff در ساید بای ساید سامسونگ

علت ارور ff در ساید بای ساید سامسونگ - تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث علت ارور ff در ساید بای ساید سامسونگ میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

علت ارور ff در ساید بای ساید سامسونگ

ارور ff در یخچال فریزر و ساید سامسونگ به این منظور است که در سیستم فن فریز دستگاه شما ایرادی پیش آمده است. ff  مختصر شده عبارت fan falid است که بروز ایراداتی در فن یخچال را به ما نمایش می ‌دهد.

ولی به یاد داشته باشید که این پیام فقط به خطای فن فریز یخچال شما محدود نمی ‌شود و دلایل دیگری هم در بروز این ایراد موثر می باشند که در ادامه این مطلب که به واسطه نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تعمیرات سرویس  تهیه شده است به شکل کامل به هر کدام از آن ها می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید: علت کار نکردن یخ ساز ساید اسنوا

نمایش خطای ff در یخچال فریزر و ساید سامسونگ به علت مشکلات PLC

تمامی دستگاه‌ های خنک کننده روند  خنک کردن را براساس دستورکار و یا همان برنامه انجام می دهند. چنانچه شبکه پخش دچار افت ولتاژ بشود و یا برق به طور اتفاقی چندین بار قطع و وصلی داشته باشد، برای پیشگیری از بروز ایرادات حاد، برنامه به صورت اتومات از دسترس خارج می شود.

این برنامه به صورت معمول روی برد های الکترونیکی قرار دارد و نقش آن راهبری و کنترل دقیق دستگاه می باشد.

جهت اتصال یافتن برق و کار نکردن یخچال از بازرسی قطعات الکترونیکی بهتر است پرهیز کنید و با کارشناسان متخصص تماس حاصل کنید. خراب شدن برنامه PLC جهت دستکاری مصرف کننده، سبب هزینه بسیاری می شود. به همین علت منطقی است که جهت تعمیر یخچال فریزر سامسونگ از تعمیرکار برد متخصصی و با تجربه کمک بگیرید.

خراب بودن الکتروموتور

یکی دیگر از عوامل مشاهده ارور ff در یخچال فریزر و ساید سامسونگ ایرادات مرتبط با الکتروموتور دستگاه است.

به طوری که ولتاژ ورودی به موتور در اندازه استاندارد نباشد و یا به دلایل متعددی مانند باز ماندن درب یخچال تایم کارکرد موتور طولانی شده باشد، سنسور های مدیریت کننده دمای سیم پیچ الکتروموتور یخچال را جهت پیشگیری از داغ شدن سیم پیچ و سوخته شدن موتور سیگنال قطع و به برنامه اصلی صادر می ‌کنند تا موتور خاموش شود. جهت افزایش یافتن دمای سیم پیچ‌ ها حتما با کارشناسان نمایندگی های مجاز سامسونگ تماس حاصل کرده تا ایراد به طور تخصصی رفع شود.

بیشتر بخوانید: علت صدای ساید دوو

ایرادات شبکه مبرد یخچال فریزر و ساید سامسونگ

یکی دیگر از عوامل نمایان شدن ارور ff در یخچال فریزر و ساید سامسونگ می توانیم به ایرادات شبکه مبرد اشاره کنیم. به صورت کلی خنک کردن محیط داخل یخچال به وسیله گاز داخل لوله ‌ها انجام می گیرد. به طوری که این شبکه صدمه مکانیکی دیده و یا دچار نشتی شده باشد، خنک کردن یخچال با ایرادات متعددی همراه می شود.

لوله‌های کندانسور، موتور و فن‌های داخلی و خارجی یخچال در این شبکه با قصد خنک سازی در حال اجرای وظایف خود می باشند. وقتی که خطای FF با سرد نکردن یخچال فریزر همراه باشد، این ایراد مربوط به شبکه مبرد و خنک سازی می باشد.

مکان یخچال هم می‌ تواند موجب نمایش خطایff  شود

در برخی مواقع به خاطر تراز نبودن یخچال، بودن یک وسیله گرمایشی در کنار یخچال یا تابش مستقیم نور آفتاب به یخچال، کارکرد موتور امکان دارد دچار ایراداتی شود. به یاد داشته باشید که به خاطر وجود بلبرینگ و نیدل برینگ در در.ون موتور و دیگر قطعه های مکانیکی و سیم پیچ‌ ها، جایگاه موتور و یخچال معمولا باید تهویه مناسب و تراز و به دور از هر نوع دستگاه گرمایشی داشته باشد.

رطوبت داخلی یخچال

برای بهبود کارکرد یخچال‌ ها اندازه رطوبت محیط داخلی آن ها را با بهره گیری از سنسور های دقیق اندازه گیری می کنند. به طور مثال جهت بالارفتن ناگهانی میزان رطوبت، برای مثال قرار دادن آب جوش در یخچال، این سنسور برای مدیریت بهبود راندمان موتور فرمان ارور FF را ارسال می کند و سبب توقف یخچال فریزر و ساید سامسونگ می شود.

ویبره؛ از عوامل نمایان شدن ارور ff در یخچال فریزر و ساید سامسونگ

به طوری که جایگاه یخچال سامسونگ شما به درستی تراز نباشد و باز و بسته کردن درب با شدت بالا اعمال شود، جهت پیشگیری از صدمه های یخچال این خطا در صفحه نمایش برای شما نمایش داده شده و دستور قطع کارکرد خنک سازی دستگاه را ارسال می کند. لرزش و صدای موتور یخچال ایرادات مکانیکی و الکترونیکی دستگاه را افزایش می دهد و همراه با آن عمر دستگاه هم به صورت قابل توجهی کم می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید ال جی

ترموکوبل درون یخچال فریزر و ساید سامسونگ

معمولا همه ترموکوبل‌ ها در یخچال فریزر ها و ساید سامسونگ نقش اندازه گیری دما و حرارت را بر عهده دارند. عواملی مانند قرار دادن غذای داغ داخل یخچال، یا باز بودن درب یخچال و یا روشن بودن دستگاه گرمایشی نزدیک یخچال سبب مختل شدن در کارکرد ترموکوبل‌ها و نمایش خطا FF می شود. در این زمینه به شما توصیه می کنیم به هیچ وجه جهت تعویض ترموکوبل اقدام نکنید چون امکان نشتی گاز و خراب شدن سیستم تبرید را برای شما به همراه دارد.

فشار سنج از دلایل نمایش خطای ff در یخچال فریزر و ساید سامسونگ است

شما هیچ وقت در مدل های یخچال فریزر و ساید سامسونگ عددی را تحت عنوان فشار داخل یخچال مشاهده نمی کنید. ولی خوب است بدانید که در حقیقت این پارامتر با یک سیگنال الکتریکی به برنامه فرستاده می شود. جهت وارد شدن هر مدل شوک الکتریکی به قطعات الکترونیکی این امکان وجود دارد که شاهد خطای FF روی یخچال فریزر نمایش داده شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید هیمالیا در اندیشه

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیر ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط