تعمیرات یخچال, مقالات

علت پوسیدگی درب یخچال هیمالیا

علت پوسیدگی درب یخچال هیمالیا - تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس

ما در این مطلب به مبحث علت پوسیدگی درب یخچال هیمالیا میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی هیمالیا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

علت پوسیدگی درب یخچال هیمالیا

چنانچه شما هم با پوسیدگی درب یخچال و یا زنگ‌زدگی رو به رو شده‌اید و یا چنانچه به دنبال نکاتی هستید که از این اتفاق پیشگیری کنید؛

تحت عنوان یکی از نمایندگی‌های تعمیرات یخچال سامسونگ، بر حسب تجربه مشاهده کردیم که به دلیل سهل‌انگاری‌هایی که در مراقبت از یخچال پیش میاید، قسمت های مختلف یخچال ازجمله درب آن دچار صدمه هایی که برخی اوقات جبران ناپذیر می‌شود.

امروز در این مقاله برای شما شرح میدهیم که چطور از قسمت های مختلف یخچال فریزر خود نگه داری کنید تا احتیاجی به تعمیرات یا تعویض پیدا نکنید.

پیشنهادها را به دقت مطالعه کنید و جهت نیاز برای راهنمایی بیشتر با ما تماس حاصل کنید. تعمیرکاران با سابقه و متخصص در قسمت تعمیرات یخچال و یخچال فریزر آماده ارائه سریع‌ترین خدمات تعمیر به شما می باشند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال دیپوینت در مارلیک

چرا درب یخچال هیمالیا در خانه دچار پوسیدگی می‌شود؟

یکی از اذیت کننده ترین ایراداتی که امکان دارد برای یخچال خانه‌هایمان پیش باید، پوسیده شدن درب یخچال است. تماس مکرر با هوا و رطوبت، اساسی ترین علت پوسیدگی درب یخچال‌های سامسونگ می باشد.

یکی از دلایل رایج پوسیده شدن درب یخچال، جمع شدن آب در بخش زیر آب ریز و یخ ساز یخچال و جمع شدن آن به مدت طولانی است. این دلیل به شدت عمر درب یخچال شما را کاهش می دهد؛ ولی با این حال با در نظر گرفتن به آلیاژ آهنی که در ساختن درب یخچال‌ها به کار برده می‌شود، پس از گذر ۵ تا ۸ سال، درب یخچال با گذشت زمان دچار پوسیدگی می‌شود.

از دیگر عوامل اصلی پوسیدگی درب یخچال‌های سامسونگ به کارگیری از شوینده‌های صدمه رسان است که به شدت سلامتی درب یخچال شما را تهدید می‌کند.

توصیه می‌کنیم که جهت تمیز کردن درب یخچال خود از دستمال خشک یا مقداری نم‌دار بهره ببرید و جهت نیاز به شوینده‌ی بی ضرر برای یخچال، با توجه به نوع یخچال خود از نمایندگی‌های معتبر تعمیرات یخچال سامسونگ پرسش کنید.

نمایندگی‌های یخچال سامسونگ تمامی این موارد را گوشزد می‌کنند؛ چنانچه تذکرات داده شده را رعایت نکنید، متأسفانه پس از گذشت چند سال با چنین صحنه‌ای رو به رو می‌شوید:

با درب پوسیده‌ی یخچال چه باید کرد؟

چنانچه یخچال منزل شما درب پوسیده‌ای دارد و اقدام به تعویض درب و خرید درب جدید گرفته‌اید؛ باید به شما بگویم که دست نگه دارید!

به عوامل زیر خرید درب جدید را پیشنهاد نمی‌کنیم:

۱. از آنجا که پوسیده شدن درب یخچال چندین سال طول می‌کشد و امکان دارد پس از چند سال کمپانی سامسونگ آن نوع یخچال و لوازم آن را دیگر تولید نمی‌کند و شما نمی‌توانید به آسانی درب مدنظر را پیدا کنید.

۲. حتی چنانچه با سختی پیدا کردن درب مناسب را به جان بخرید، قیمت میلیونی آن محتمل شما را شگفت زده خواهد کرد!

۳. در خیلی از موارد صدمه وارد شده به درب یخچال شما آنقدر جدی نیست که احتیاجی به تعویض باشد. در این شرایط توصیه می‌کنیم از تکنسین های نمایندگی‌های معتبر تعمیرات یخچال سامسونگ کمک بگیرید تا مقدار آسیب درب را ارزیابی کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال ال جی در مارلیک

مدت زمان تعمیر پوسیدگی

تعمیر پوسیده شدن درب یخچال فریزر یا ساید بای ساید، به اندازه و حجم پوسیدگی بستگی دارد، امکان دارد میان 1 تا 2 روز طول بکشد. پس از تمام شدن کار، از نتیجه شگفت زده می شوید. فقط کافی است با تعمیرات سرویس و با شماره ثبت شده در سایت تماس بگیرید.

معایب پوسیدگی درب یخچال

وقتی که درب یخچال پوسیده باشد بر روی ظاهر یخچال موثر می باشد. به گونه ای که سبب می شود یخچال خیلی کهنه و قدیمی دیده شود. همینطور چنانچه پوسیدگی درب فورا رفع نشود، مشابه یک ویروس به جان کل درب افتد و در عرض یک سال مقدار پوسیدگی چندین برابر می شود.

ولی توصیه ما چیست؟

در وردهایی که دور درب یخچال یا زیرآب ریز و یخ ساز دچار پوسیدگی یا زنگ زدگی شده و یا صدمه جدی نیست؛ توصیه می‌کنیم که از نمایندگی‌های تعمیرات یخچال سامسونگ کمک بگیرید تا با قیمتی کم و بالاترین کیفیت، به طور همیشگی درب یخچال شما را تعمیر کنند.

تکنسین ها و متخصصین نمایندگی‌های تعمیر یخچال سامسونگ به انواع یخچال مسلط هستند و متعهدند تا در اسرع وقت ممکن نسبت به تعمیر درب یخچال شما اقدام نمایند.

خبر خوب دیگر این است که جدا کردن و منتقل کردن درب پوسیده‌ی یخچال شما به نمایندگی به وسیله کارکنان ما انجام میگیرد. همینطور نصب دوباره درب سالم و تعمیر شده که از اصلی آن هم ایده آل تر است هم ما برای شما انجام می‌دهیم.

تعمیرکاران متخصص ما جهت تحویل گرفتن درب به آدرسی که شما عنوان کرده اید مراجعه می‌کنند و پس از تعمیرات تخصصی درب را به همان آدرس اعزام و بر روی یخچال شما نصب می‌کنند. همچنین از بابت سختی رفت و آمد و حمل درب نگرانی نداشته باشید.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال فریزر ال جی

پیشنهادات ما به شما

تحت عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ، چند پیشنهاد برای شما داریم تا از پوسیدگی سریع درب یخچال شما مانع شود.

جهت افزایش طول عمر درب یخچال خود موارد زیر را رعایت نمایید:

۱. یخچال و فریزر خود را در جایی که در برابر رطوبت و هوا است قرار ندهید.

۲. تلاش کنید زود به زود حاشیه‌های درب و بدنه‌ی یخچال را با دستمال خشک تمیز کنید تا رطوبت به داخل آن نفوذ نکند.

۳. چنانچه یخچال شما بخش آب ریز و یخ ساز خودکار دارد، هر روز محل جمع شدن آب را در زیر آن پاک و خشک کنید.

در آخر چنانچه یخچال شما احتیاج به تعمیر پیدا کرد؛ به نمایندگی‌های مجاز سامسونگ که تعمیرات یخچال انجام می‌دهند مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط