تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر یخچال دیپوینت در مارلیک

تعمیر یخچال دیپوینت در مارلیک -نمایندگی و تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس -شماره تماس: 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال دیپوینت در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپوینت ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دیپوینت و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر یخچال دیپوینت در مارلیک

تعمیر یخچال دیپوینت یکی از چالش هایی است که در زمان خرابی خیلی اهمیت دارد. یخچال های دیپوینت که در طول سال های اخیر به دلیل قیمت و کیفیت خوبی که دارد مورد توجه قرار دارد؛ این یخچال ها در انواع متنوعی تولید و در بازار ارائه داده میشوند.

در صورت بروز ایراد برای این یخچال باید آن را تعمیر کنید. یکی از موارد مهم در رمان خرابی، انجام تعمیرات به طور تخصصی است. ما در این مقاله تصمیم داریم تا درباره تعمیر یخچال فریزر دیپوینت توضیح دهیم. بنابراین تا آخر با ما همراه باشید.

 • تعویض کردن فیلتر های آب هر ۶ ماه
 • بررسی کردن تمامی قطعات یخچال و سرویس کردن تکمیل یخچال هر ۶ ماه یکبار
 • شستشوی قفسه ها به صورت ماه
 • بیرون آوردن مواد غذایی کهنه از یخچال
 • تنظیم کردن دمای یخچال مطابق با فصل ( تنظیم کردن دمای یخچال مطابق با هر فصل متفاوت است.)
 • تمیز کردن کویل کندانسور ها هر ۶ ماه؛ مسئولیت اصلی کویل کندانسورها ایجاد کردن جریان هوا و گردش سرما به داخل یخچال می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال میله در ملارد

ایرادات رایج یخچال فریزر دیپوینت

یخچال‌ها از سری دستگاه های برقی هستند که امکان دارد مشابه دیگر وسایل با ایراداتی رو به رو شوند. شناخت ایرادات رایج یخچال فریزر دیپوینت در حل درست و سریع ایراد به ما کمک می‌کنند. با مطالعه کردن دفترچه راهنما بعضی از این ایرادات به آسانی رفع خواهند شد.

آنچه در تعمیرات تخصصی یخچال دیپوینت در مارلیک مهم است، کمک گرفتن از تعمیرکارانی ماهر در این زمینه است. این اشخاص به راحتی می‌توانند ایرادات را شناسایی کرده و جهت حل آن اقدام کنند. از سری مشکلات متداول این یخچال‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • نشتی دادن آب از یخچال
 • صدا زیاد و ناهنجار
 • خنک نکردن مواد غذایی در یخچال
 • برفک زدن
 • کارکرد مداوم یخچال

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریجیدر در ملارد

عوامل نشتی دادن آب از یخچال دیپوینت و روشهای رفع آن

نشتی دادن آب یکی از شایع ترین ایرادات یخچال فریزرها به خصوص یخچال فریزرهای دیپوینت است. این ایراد امکان دارد به علت مشکل در اتصالات یخچال باشد. نشتی دادن آب از یخچال به طور معمول به خاطر استفاده از آب شهری رخ می‌دهد.

البته نشتی دادن آب امکان دارد به خاطر خراب شدن شاسی آبریز هم باشد که جهت تعمیر آن باید از تکنسینی متخصص کمک بگیرید. از دیگر عوامل نشتی دادن آب می‌توان به پر بودن درین یا فاضلاب اشاره داشت. در این حالت می‌توانید با استفاده از یک سیخ مناسب اقدام به تمیز کردن آن کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

عوامل خنک نکردن یخچال دیپوینت

مهم‌ترین علت خنک نکردن یخچال دیپوینت، درجه غلط آن است. پس در صورت رو به رو شدن با این ایراد این موضوع را چک کنید. همینطور خرابی سنسور دستگاه هم امکان دارد سبب بروز چنین ایرادی شود.

از دیگر علت های شایع خنک نکردن یخچال می‌توان به کارنکردن درست ترموستات و کمپرسور اشاره داشت. این ایراد خیلی تخصصی است و رفع کردن آن باید به وسیله فردی ماهر و متخصص در این زمینه انجام گیرد.

عوامل برفک زدن یخچال دیپوینت و روشهای رفع آن

از دیگر ایرادات شایعی که خیلی از اشخاص با آن رو به رو می‌شوند، برفک زدن یخچال است. برفک یخچال در یخچال‌های دیپوینت هم واضح دیده می‌شود. این ایراد احتمال دارد به خاطر تنظیم غلط درجه یخچال پیش بیاید. همینطور افزایش بیش از اندازه گاز یخچال هم امکان دارد سبب بروز چنین اتفاقی شود.

تنظیم گاز یخچال باید به وسیله مراکز معتبر یا نمایندگی‌ها انجام شود تا ایرادات جدی برای دستگاه پیش نیاید. همینطور در صورت ایجاد شدن ایراد در سنسور یا کمپرسور امکان دارد با برفک یخچال برخورد کنید. افزون بر موارد گفته شده، خرابی لاستیک درب یخچال هم باعث برفک زدن یخچال‌های دیپوینت می شود. پس اول به بررسی کردن لاستیک‌های درب بپردازید.

عوامل کارکرد یکسره یخچال دیپوینت

یخچال سالم، یخچالی است که کارایی طبیعی داشته باشد. کارکرد همیشگی یخچال بیان کننده ایراد در آن است. توجه نکردن به این ایراد، سببذ بروز ایرادات گسرده تر میشود. پس در صورت وجود چنین اختلالی فورا جهت رفع کردن آن اقدام کنید. کارکرد یکسره دستگاه و توجه نکردن به آن امکان دارد سبب سوختگی دستگاه هم شود.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال اسنوا

خطاهای یخچال دیپوینت

جهت وجود مشکل خطاهایی در صفحه نمایش یخچال مشاهده می‌شود. این خطاها خبر از بودن ایراد در دستگاه می‌دهند. بعضی از این خطاها با مطالعه دفترچه راهنما در خانه توسط خود شما قابل حل است. در بعضی موارد هم ایرادات پیچیده‌تر بوده و باید از بک تکنسین متخصص کمک بگیرید. مهم‌ترین خطاهای یخچال‌های دیپوینت به صورت زیر هستند:

 • خطا 1: اگر این خطا را مشاهده کردید، به بررسی خراب شدن یا سلامت سنسور بپردازید. با خراب شدن سنسور اواپراتور در کارکرد کمپرسور مشکل ایجاد میشود.
 • خطا  2: این خطا در موقع خراب شدن المنت رخ می‌دهد. البته افزون بر آن خراب شدن سیم‌کشی، نصب غلط، خراب شدن سنسور دیفراست و مشکل در میان برد هم امکان دارد سبب بروز چنین خطایی شود.
 • خطا 3: اگر فن یخچال یا فن فریزر با ایراد رو به رو شود، این خطا نمایش داده میشود.
 • خطا 4: خطا 4 در موقع وجود ایراد در خراب شدن فن کندانسور رخ می‌دهد. همینطور وجود ایراداتی مثل کاهش دادن سرعت فن هم باعث نمایش این خظا می‌شود.
 • خطا 5: در صورت وجود مشکل در سنسور کابین، ارور 5 نمایش داده خواهد شد. اگر پس از بررسی، سنسور کابین مشکلی نداشت، ممکن است به علت خرابی مین برد این ارور نمایش داده شود.
 • خطا 6: با مشاهده خطا  6 خراب شدن یا قطعی سنسور را چک کنید. در صورت نداشتن مشکل در این قطعات، امکان دارد میان برد خراب شده باشد.
 • خطا 7: این خطا  بیان کننده ایراد در سنسور محیط یخچال است. البته امکان دارد میان برد هم دچار اختلال شده باشد.
 • خطا 8: خطا 8 موقع ایجاد ایراد در ارتباط میان برد اصلی و پنل دیس‌پلی نشان داده می شود.
 • خطا 9: در زمان بروز ایراد در کارکرد کمپرسور با خطا 9 برخورد خواهید کرد.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپوینت، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دیپوینت در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال دیپوینت، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط