مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

علت گرم نشدن آب ماشین لباسشویی ال جی

علت گرم نشدن آب ماشین لباسشویی ال جی -نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه و کرج و فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس - 02691690551

 ما در این مطلب به مبحث علت گرم نشدن آب ماشین لباسشویی ال جی میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید ال جی، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ال جی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

علت گرم نشدن آب لباسشویی ال جی

چرا با وجود اینکه از لباسشویی استفاده درست داریم اما گاهی این اتفاق رخ میدهد؟ خیلی از اشخاص در صورت مشاهده این ایراد دچار نگرانی می‌شوند و فکر می‌کنند ایراد خیلی جدی برای آب ماشین لباسشویی به وجود آمده است.

جهت شستشوی لباس‌ها در ماشین لباسشویی از آب گرم و سرد بهر برده می‌شود. برخی اوقات به عوامل متعددی آب گرم نمی‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر برد لباسشویی ایندزیت

بررسی مهمترین دلیل گرم نشدن آب ماشین لباسشویی ال جی

مدل جدید ماشین لباسشویی‌ های ال جی جهت گرم نشدن آب ماشین لباسشویی با یک هشدار به شما اعلام می کند که آب گرم نشده است. ولی ماشین‌ های قدیمی به هیچ وجه نشان نمی‌ دهند که آب گرم نشده و شما باید از شیوه های دیگری مثل کمک از تکنسین ها و یا بررسی ظاهر لباس از نظر تمیزی به گرم نشدن آب پی ببرید. به همین خاطر با صرف کردن هزینه بیشتر بهتر است از مدل جدید ماشین لباسشویی ال جی خریداری کنید.

 از کار افتادن هیتر یا المنت

هیتر از اساسی ترین قسمت ماشین لباسشویی است که هر مقدار شما درجه آب ماشین لباسشویی را تنظیم کنید، آب را برای شما گرم می نماید.

این قطعه اگر کار نکند دیگر آب ماشین لباسشویی درست گرم نمی شود. جهت آگاهی از خراب شدن المنت حتماً باید با تعمیرکاران با تجربه تماس حاصل کنید. جهت داشتن کمی تجربه در این حوزه برای آزمایش کردن خرابی می‌ توانید از اهم متر استفاده کنید.

از کار افتادن و خراب شدن سنسور یا ترموستات

مهمترین استفاده ترموستات تثبیت شرایط است. در صورت گرم شدن آب ماشین لباسشویی این قطعه دمای آب ماشین لباسشویی را به برد نشان میدهد. جهت قطعی هر نوع سیم و یا خراب شدن آن ماشین دیگر آب ماشین لباسشویی را مثل قبل گرم نمی‌ کند. جهت تشخیص این مدل از خراب شدن حتماً باید ماشین لباسشویی به وسیله افراد متخصص بررسی شود.

بیشتر بخوانید: نصب ماشین لباسشویی حایر

تایمر علتی مهم در گرم نشدن آب

تشخیص خراب شدن تایمر خیلی ساده است. اگر آب ماشین لباسشویی شما تنها در زمان تنظیم برای برخی از برنامه‌ ها گرم نمی‌ شود حتماً تایمر مشکل دارد. خبر خوش اینکه تایمرها در خیلی از مواقع قابل تعمیر می باشند.
جهت کارکرد درست المنت، تایمر باید به درستی فعالیت کند. در واقع اگر بخواهیم توضیح دقیق‌ تری درمورد تایمر بدهیم تایمرها جهت تعیین زمان شست و شو انواع مختلف لباس به کار برده می‌شوند. هر مدل از لباس جهت جلوگیری از صدمه به آن زمان معینی برای شستشو لازم دارد. حتماً جهت بررسی شرایط تایمر از تکنسین های متخصص و ماهر کمک بگیرید.

هیدروستات علتی مهم در گرم نشدن آب لباسشویی

به منظور ساده تر هیدروستات مقدار آب ورودی به ماشین را تنظیم می‌کند. هر ماشین لباسشویی تنظیمات مختص به خود را دارد به همین علت افراد با تجربه و متخصص باید آن را چک کنند.

انسداد شلنگ ورودی به علل مختلف

شلنگ ورودی می‌تواند به علت های مختلفی مثل رسوبات،موها، پرزها و… دچار رسوب شود.

از سوی دیگر برخی از شلنگ‌ ها پس از مدتی مستهلک می‌شوند و باید عوض شوند. حتماً شما هم شاهد خم شدن و یا جمع شدگی شلنگ ماشین لباسشویی و انتقال ندادن آب ماشین لباسشویی به واسطه شلنگ هستید.

این یکی از اساسی ترین علت های منتقل نکردن آب گرم به ماشین لباسشویی است. بررسی شلنگ باید به وسیله افراد با تجربه انجام گیرد چون امکان دارد در صورت بررسی غلط و صدمه به شلنگ، ناچار به تعویض کردن آن شوید. تعمیرکاران با بررسی مسیر ورودی شلنگ از نظر جرم و رسوبات و همینطور کنترل شرایط شلنگ از نظر صدمه های وارد به آن در کمترین زمان ممکن ایرادات ماشین لباسشویی شما را رفع می‌کنند.

خرابی شیر برقی آب ماشین لباسشویی

یکی از مهمترین دلایل گرم نشدن آب لباسشویی ال جی کار نکردن درست شیر برقی است. شیر برقی و هیدروستات کارکرد مستقیم با هم دارند. چون هیدروستات به شیر دستور قطع شدن می‌دهد.

بیشتر بخوانید: تعمیر لباسشویی در فردیس

تماس با نمایندگی و تعمیرکاران متخصص جهت رفع گرم نشدن آب لباسشویی ال جی

بهترین روش جهت پیدا کردن علت گرم نشدن آب ماشین لباسشویی، تماس با نمایندگی و تعمیرکاران است. کارشناسان با تجربه و حرفه ای شرکت ال جی در آخر صبر و حوصله دلیل گرم نشدن آب ماشین لباسشویی شما را مورد بررسی قرار میدهند.

بعد از پیدا شدن مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن آن را برطرف می کنند.
بنابراین در صورت بروز این مشکل و یا دیگر مشکلات می‌توانید با شرکت ال جی و نمایندگی آن تماس بگیرید. تا زمانی که ماشین شما گارانتی داشته باشد می‌توانید از خدمات رایگان بهرهببرید. به محض  تمام شدن گارانتی هم با هزینه‌ای خیلی مناسب تعمیرکاران این شرکت نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی شما اقدام می نمایند.

بیشتر بخوانید: علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ

جلوگیری از مواردی که علت گرم نشدن آب لباسشویی ال جی میباشند.

جهت جلوگیری از موانع و علت گرم نشدن آب لباسشویی ال جی می‌توان روش های زیر را دنبال کرد. انجام این راه حل ها به کم شدن گرم نشدن آب ماشین لباسشویی کمک بسیاری می‌کند.

استفاده نکردن متوالی از ماشین

جهت استفاده از ماشین لباسشویی برنامه معینی داشته باشید. شستشوی بیش از اندازه از مهم‌ترین دلیل گرم نشدن آب لباسشویی ال جی است. حتماً جهت شستشو برنامه منظمی داشته باشید و حجم زیاد لباس را متوالی با استفاده از ماشین نشویید. میان هر شستشو حداقل چند ساعت استراحت بدهید.

رفع کردن جرم‌ها به صورت منظم

شلنگ ماشین لباسشویی امکان دارد با گذشت زمان دچار جرم و رسوب شود. نه فقط شلنگ بلکه بخش های دیگر ماشین هم مثل شلنگ تخلیه هم باید از هر مدل رسوب و جرم هم پاکسازی شود. شرکت ال جی جهت پاکسازی ماشین از رسوب و جرم، پودرها و محلول‌ های به خصوصی را طراحی کرده است که حتماً باید از همین جرمگیرها به کار ببرید. دیگر جرمگیر ها امکان دارد به ماشین صدمه برساند.

بررسی فیلترهای ماشین لباسشویی

امکان دارد فیلترهای ماشین لباسشویی بر اثر لباس‌ هایی مثل جوراب و… گرفته شود. همینطور این احتمال وجود دارد که بر اثر ترکیبات موجود در آب ماشین لباسشویی دچار رسوب شود. پاکسازی این فیلترها از اهمیت خیلی زیادی برخوردار می باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی بلومبرگ

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ال جی ، تعمیر ساید بای ساید ال جی، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید ال جی، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط