تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

نمایندگی ماشین لباسشویی در کرج

نمایندگی ماشین لباسشویی در کرج -تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس -شماره تماس: 02691690551

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی ماشین لباسشویی در کرج

کار تعمیرات ماشین لباسشویی تخصصی و احتیاج به تجربه و مهارت بالا دارد، قبلا این دستگاه ها بسیار ساده بودند و از یک سبد فلزی و یک موتور برای چرخیدن آن، ساخته می‌شدند ولی با پیشرفت تکنولوژی این وسیله هم تغییرات زیادی را به خود دید.

ساختار پیچیده‌ی دستگاه، هوشمند شدن آن، صفحه نمایش، وجود چندین برنامه شستشو، قفل کودک و غیره همه این‌ها موجب شده است که این روزها تعمیر ماشین لباسشویی کاری دشوار و نیاز به یک فرد متخصص و حرفه‌ای داشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج

ایرادات شایع لباسشویی و نشانه های خرابی چیست؟

خراب شدن ماشین های لباسشویی میتواند نشانه های مختلفی داشته باشد که بعضی از ایرادات رایج لباسشویی را در زیر شرح دادیم:

 • سر و صدای زیاد در زمان شستن لباس و خشک کردن
 • روشن نشدن دستگاه
 • نچرخیدن درست دیگ در هنگام کار
 • خالی و پرکردن آب به صورت نادرست
 • نویز برق روی بدنه دستگاه
 • داغ شدن فوری دستگاه در هنگام کار
 • نشتی دادن آب در هنگام تخلیه و آب گیری مخزن
 • استشمام بوی سوختگی از ماشین لباسشویی

آموزش تعمیر و عیب یابی و راهکار های خانگی جهت رفع عیب لباسشویی

در زیر اختلالت و مشکلات شایعی که برای لباسشویی ایجاد میشود را بیان میکنیم و راهکار هایی را جهت تعمیر و رفع عیب ماشین لباسشویی آموزش میدهیم، البته باید توجه کنید که روش های بیان شده برای اختلالات و مشکلات جزئی و ساده است که برخی از آنها را میتوانید خودتان در خانه برطرف کنید، برای رفع کردن مشکلات شدیدتر باید حتما از تعمیرکار مجرب و متخصص برای تعمیر لباسشویی استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج

1) دستگاه روشن نمیشود، ایرادی مهم و اساسی

این یکی از شایع ترین ایرادات برای ماشین لباسشویی است که از عوامل ساده تا سوختن برد دستگاه را شامل میشود. در چنین وضعیتی مورد های زیر را چک کنید:

1-1) نبودن برق در پریز

راه حل: بررسی کردن پریز برای اینکه ببینیم برق دارد یا نه. اگر فازمتر دارید میتوانید از آن بکار ببرید در غیر این صورت میتوانید از یک وسیله برقی دیگر مثل سشوار برای مطمئن شدن از بودن جریان برق در پریز استفاده کرد.

1-2) خراب شدن میکروسوئیچ

اگر ایراد از سیم برق و پریز نبود، علامت خوبی نیست چون مطمئن میشویم که مشکل از خود دستگاه است، که باید به وسیله تکنسین متخصص به شکل موردی چک و بررسی شود.

1-3) دکمه پاور کار نمیکند

برخی اوقات امکان دارد مشکل از دکمه پاور (دکمه خاموش و روشن) دستگاه باشد، در این موقعیت برق به سیستم وارد نمیشود و دستگاه روشن نمیشود، اگر مدل ماشین لباسشویی قدیمی نبود به راحتی دکمه پاور قابل عوض کردن است که میتوانید برای ثبت کردن درخواست تعمیرات لباسشویی با شماره های تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

1-4) خراب شدن و تعمیرات برد ماشین لباسشویی

برد الکتریکی دستگاه یکی از بخش های مهم و اساسی لباسشویی به حساب می آید و ایرادسنجی و بررسی کردن آن کاری تخصصی است که حتما باید به وسیله تعمیرکار ماهر انجام شود.

بیشتر تعمیرکاران کل برد را عوض میکنند و هزینه زیادی را به مشتری متحمل میکنند، ولی تعمیرکاران ما در تعمیرات سرویس تا حد امکان تلاش بر رفع کردن مشکل و تعمیر و تعویض کردن قطعه ی خراب برد، میکنند تا در هزینه ها و قیمت تعمیر ماشین لباسشویی هم صرفه جویی شود.

1-5) بسته نشدن درب

یکی از موردهایی که موجب میشود لباسشویی روشن نشود، درست بسته نشدن درب است، در این صورت برق در دستگاه هست و چراغ های لباسشویی روشن میشود ولی دستگاه روشن نمیشود، در این موقعیت واشر و لاستیک درب را چک کنید تا چیزی مانع بسته شدن درب نشده باشد و اگر همچنان چراغ قفل درب روشن بود و ماشین لباسشویی روشن نمیشد، امکان دارد مشکل از میکروسوئیچ و قفل درب است که باید به وسیله تعمیرکار مجرب تعمیر شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در ملارد

2) تخلیه نکردن آب و تعمیرات لباسشویی

این ایراد امکان دارد به خاطر دلایل متعددی پیش آید، یکی از این موردها کثیف بودن و گیر کردن مو و موارد دیگه در فیلتر آب لباسشویی است که میتوانید با باز کردن فیلتر (که عموما در پایین سمت راست دستگاه قرار دارد) و تمیز کردن آن راه تخلیه کردن آب را باز کنید.

اگر آب به هیچ وجه تخلیه نمیشود، به احتمال خیلی قوی مشکل از پمپ آب است که از کار افتاده است، که نیاز به چک و تعمیر به وسیله تعمیرکار دارد.

3) نچرخیدن دیگ لباسشویی

این مورد دو دلیل رایج دارد:

 • خراب شدن و کار نکردن موتور
 • پارگی تسمه (که این مورد اغلب در ماشین لباسشویی های قدیمی اتفاق میوفتد، چون از تسمه جهت اتصال موتور به دیگ به کار برده شده است.)

که در هر دو مورد کار تعمیر لباسشویی را باید به فرد ماهر بسپارید و کاری از دست شما بر نمی آید.

4) گرم نکردن آب، لباس ها خوب تمیز نمیشوند

اگر آب داخل ماشین لباسشویی گرم نمیشود، به خاطر خراب شدن المنت دستگاه است که یا خود المنت دچار ایراد شده است، یا سیم کشی داخلی دستگاه که برق را به المنت نمیرساند، البته امکان دارد مشکل از میکروسوئیچ و بخش فرمان دهنده برد الکتریکی دستگاه هم باشد.

5) خشک نشدن لباس ها و درخواست جهت تعمیرات لباسشویی

این یکی از مشکلات رایج و البته اذیت کننده لباسشویی است، اگر بعد از اتمام کار دستگاه و موقع بیرون آوردن لباس ها متوجه وجود آب در دیگ لباسشویی شدید این مشکل میتواند به دلیل کار نکردن درست پمپ باشد.

اما اگر آبی در دیگ نبود ولی باز لباس ها کامل خشک نشده بودند به خاطر کار نکردن دور بالای موتور و اصطلاحا دور خشک کن لباسشویی است که باید بررسی فنی و تخصصی انجام بگیرد.

6) وجود صدای غیر عادی در لباسشویی

این ایراد آزار دهنده عوامل متعددی دارد که در زیر چند مورد از آنها را شرح میدهیم:

 1. خراب شدن بلبرینگ دیگ
 2. خراب شدن دیگ دستگاه و بهم خوردن تراز آن
 3. تنظیم نبودن پایه های دستگاه
 4. گیر کردن وسیله خارجی در داخل دیگ
 5. خراب شدن و یا شل شدن تسمه
 6. شل شدگی سنگ تعادل دیگ
 7. برخورد سیم برق به بدنه در زمان دور بالای موتور

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *