تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال آرچلیک در فردیس

تعمیر یخچال آرچلیک در فردیس - تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال آرچلیک در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی آرچلیک و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر یخچال آرچلیک

برند آرچلیک بعد از وارد شدن به ایران با استقبال خوب ایرانیان رو به رو شد. وسایل این برند افزون بر ایران به کشورهای اروپایی و امریکا هم فرستاده می‌شود که خود نمایش دهنده کیفیت بالای لوازم‌خانگی آن می باشد. ولی حتی باکیفیت‌ترین لوازم‌خانگی هم برخی اوقات دچار ایراد شده و لازم به تعمیر و سرویس شدن پیدا می‌کنند. در خصوص تعمیرات برند آرچلیک لوازم‌خانگی آن به خصوص یخچال با نشان داده شدن یک کد بر روی نمایشگر می‌تواند کار ایراد یابی آن را آسان تر کند.

ولی این به این منظور نیست که هر تکنسنی می‌تواند شروع به تعمیر یخچال آرچلیک کند. تعمیرات این برند احتیاج به تخصص و البته آموزش است. به دلیل استفاده از بردهای الکترونیکی تخصصی و البته سیستم پیشرفته و قطعه ای مکانیکی بروز، به طوری که یخچال خود را به شخص غیرمتخصص واگذار کنید بی شک در آینده با مشکل برخورد خواهید کرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در مارلیک

رایج ترین خرابی ها در یخچال آرچلیک

امکان دارد عئامل و خرابی‌های دیگری در یخچال مشاهده کنید که این موارد هم نشان دهنده این است که باید اقدام به تعمیر یخچال فریزر آرچلیک کنید.

 • کار نکردن یخچال و فریزر
 • صدای زیاد و غیر طبیعی فریزر
 • عدم کارکرد یخساز یخچال و فریزر
 • نشتی دادن آب از یخچال و فریزر
 • خنک نکردن یخچال و فریزر
 • مصرف برق بالا
 • بسته نشدن درب یخچال و فریزر
 • برفک زدن یخچال و فریزر
 • خراب شدن نوار دور درب یخچال و فریزر
 • صدمه رسیدن به ترموستات یخچال و فریزر
 • ایراد در فیلتر تصفیه آب یخچال و فریزر

عوامل روشن نشدن یخچال آرچلیک

روشن نشدن یخچال شما با در نظر نگرفتن از برند آن می‌تواند عوامل متعددی داشته باشد. مواردی مثل ایرادات مرتبط باجریان ورودی مثل پریز برق، دوشاخه و یا فیوز و خراب شدن برد الکترونیکی و ترموستات از سری مواردی می باشند که بیشترین درصد خرابی‌های یخچال را به خود مختص می کند. ولی مواردی مثل خراب شدن سیم‌کشی و خراب بودن کمپرسور هم می‌توانند از سری دلایل روشن نشدن یخچال شما باشند.

بیشتر بخوانید: کدهای ارور یخچال هیمالیا

تعمیر لاستیک دور در یخچال آرچلیک

علت هرچه که باشد بی شک شما لازم به تعمیر یخچال آرچلیک خود در کمترین زمان دارید. با استفاده از یک تکنسین متخصص و باتجربه می‌توانید تایم تعمیر را به کمترین برسانید. یک تکنسین باتجربه می‌داند که چطور و چه مواردی را چک کرده و با معین کردن قطعه معیوب نسبت به تعمیر یا تعویض کردن آن اقدام کنند. به طوری که یخچال خود را به یک تکنسین غیرمتخصص واگذار کنید حتما با ایراداتی مثل استفاده از قطعات کارکرده یا غیر اصل و تعمیر غیراصولی مواجه خواهید شد.

قطرات آب در دیواره یخچال آرچلیک

قطرات آب در دیواره یخچال یا شبنم زدن یخچال یکی از دلایلی است که می‌تواند سبب خراب شدن یخچال و البته وسایل داخل آن شود. بودن قطرات آب یا شبنم در دیواره یا سقف یخچال نمایان کننده بودن رطوبت بالا در یخچال است. رطوبت درون یخچال با برخورد به دیواره‌های خنک آن دچار میعان شده و به صورت قطرات آب خود را نمایان می کند.

تعمیر فن یخچال آرچلیک

از سری مواردی که سبب بودن این اختلال می‌شوند می‌توان به ایراد در لوله تخلیه یخچال، باز و بسته کردن مداوم درب یخچال، تنظیم نبودن دمای یخچال و البته بودن موارد با رطوبت بالا در یخچال اشاره کرد. اگر احتیاج به تعمیر یخچال آرچلیک به دلیل وجود شبنم و قطرات آب پیدا کردید از یک تعمیرکار ماهر تعمیرات برند آرچلیک استفاده کنید. یک متخصص با در نظر داشتن تجربه و البته دانش خود می‌تواند دلیل وجود این ایراد را سریعا شناسایی کرده و آن را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کند.

بیشتر بخوانید: علت نشتی دادن آب از یخچال کلور

خراب شدن کمپرسور یخچال آرچلیک

بی شک یکی از شایع ترین ایرادات یخچال، از کار افتادگی کمپرسور و خراب شدن آن است. کمپرسور را در واقع می‌توان قلب یخچال نامید. کارکرد این قطعه است که سبب خنک شدن محیط داخل آن میشود.

این قطعه می‌تواند به عوامل متعددی مثل اتصالی برق، خراب شدن سیم‌پیچ داخلی، خرابی فن و … دچار ایراد شود. از ؛آنجایی که خراب شدن آن برابر است با خنک نشدن محیط داخلی، امکان فاسد شدن مواد غذایی شما وجود دارد.

از این جهت سرعت کار در تعمیر این قطعه یا تعویض کردن آن هم به حد کیفیت تعمیر آن اهمیت دارد. یک تعمیرکار متخصص تعمیر یخچال آرچلیک با بهره گیری از تجربیات و دانش خود می‌تواند سریعا ایراد این قطعه یخچال شما را رفع کرده و یخچال شمارا مشابه روز اول در دسترس شما قرار دهد.

بیشتر بخوانید: علت داغ شدن بدنه یخچال الکترواستیل

بی وقفه یخچال آرچلیک

بی وقفه کارکردن یخچال افزون بر ایجاد شدن صدای اذیت کننده می‌تواند به کمپرسور یخچال هم فشار وارد کرده و در نهایت سبب ایجاد شدن ایراد در تمام یخچال شود. ولی خراب شدن خود کمپرسور هم می‌تواند موجب کارکرد مداوم یخچال شود. از این جهت استفاده از تجربیات یک تعمیر کار حرفه ای در زمینه تعمیر یخچال می‌تواند کار شمارا جهت شناسایی ایراد و حل آن ساده تر کند.

یک تعمیرکار ماهر با بررسی شرایط یخچال و قطعات مکانیکی و الکترونیکی آن می‌تواند علت کارکردن بی وقفه یخچال آرچلیک را متوجه شود.

در اکثر مواقع جهت حل مشکل کارکردن یکسره یخچال لازم به تعمیرات و تعویض قطعات می باشد. در این جا هم استفاده از یک تعمیرکار برند آرچلیک یک انتخاب عاقلانه میباشد. به طوری که یخچال خود را جهت تعمیر به تعمیرکاران غیرمتخصص بسپارید بی شک با ایراداتی مثل استفاده از قطعه های غیر اصل، صدمه رسیدن به قسمت های الکترونیکی یخچال و البته زمان طولانی تعمیر مواجه خواهید شد.

نکاتی برای مراقبت از یخچال های آرچلیک

 • از محافظ برق استفاده کنید و یخچال را به صورت مستقیم به پریز برق متصل نکنید.
 • بهتر است درجه ترموستات را بر روی اندازه متوسط تنظیم کنید
 • مواد غذایی را زمانی که گرم می باشند در یخچال قرار ندهید
 • بر روی مواد غذایی یک کاور یا درب قرار داده و بعد آن ها را در درون یخچال بگذارید

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال اسنوا در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی آرچلیک در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط