مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی یخچال فریزر بلومبرگ

نمایندگی یخچال بلومبرگ - تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس - 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال فریزر بلومبرگ میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلومبرگ و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

نمایندگی یخچال فریزر بلومبرگ

تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ یکی از خدماتی می باشد که امکان دارد در طی مصرف از این دستگاه حداقل یک بار به آن احتیاج پیدا کنید.

این یخچال فریزر یکی از برترین یخچال های موجود در بازار محسوب میشود که با بهره گیری از با کیفیت ترین قطعات ساخته شده است. با این حال امکان دارد مشابه هر یخچال دیگری خراب شود و به تعمیرات نیازمند شود.

به طوری که یخچال فریزر بلومبرگ خانه شما کارکرد درستی ندارد جهت تعمیرات آن می توانید با مجموعه تعمیرات سرویس تماس بگیرید. بعد از دریافت تماس شما در سریع ترین تعمیرکارانی جهت حل این مشکل به محل شما فرستاده می شوند.

بیشتر بخوانید: علت نوسان درجه دمای یخچال بوش

هزینه تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ در کرج

تعرفه تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ در کرج مطابق با نوع خرابی و سن آن می تواند متغیر باشد. اول باید دستگاه شما ایراد یابی شود تا بتوان قیمت تعمیرات آن را تعیین کرد.

از آن قدیم قطعات تعویضی این یخچال هم قیمت های متغیری دارند و مطابق با مدل قطعه ای که تعویض می شود تعرفه های تعمیرات هم متفاوت می شود.

چه اقداماتی سبب میشود که کمتر به تعمیر یخچال بلومبرگ نیاز داشته باشیم؟

نظافت منظم

تمیز کردن مرتب یخچال فریزر بلومبرگ می تواند کمک بسزایی به افزایش طول عمر آن کند. همه بخش های دستگاه مثل قفسه ها، درب، سطوح بالایی و … باید کاملا تمیز شوند.

تنظیم درست دما

تنظیم دمای خوب برای یخچال در بیشتر شدن طول عمر و کارکرد آن تاثیر بسیاری دارد. دمای مناسب این دستگاه در بازه ای میان 0-5 درجه سانتی‌گراد است. در بخش فریزر هم دمای مناسب میان -18 تا -15 درجه سانتی‌گراد می باشد.

استفاده از منابع انرژی پایدار

جهت اینکه مصرف برق یخچال را کم کنید بهتر است آن را در محلی قرار دهید که به دور از تابش نور خورشید باشد تا دمای آن تغییر پیدا نکند. به کار گیری از یک نوعی با رتبه انرژی A+ یا بالاتر می تواند در حوزه مصرف بهینه انرژی خیلی سودمند کار کند.

استفاده صحیح از یخچال

از یخچال فریزر بلومبرگ به صورت صحیحی به کار ببندید و آن را به شکلی مرتب بررسی کنید. وقتی که تصمیم به قرار دادن مواد غذایی را داخل یخچال دارید بهتر است تاریخ انقضاء آن ها را چک کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال مابه در مارلیک

خرابی های لازم به تعمیر یخچال بلومبرگ  

مشکلاتی که امکان دارد برای یخچال فریزر بلومبرگ ایجاد شود مختلف است. ولی می توان به چند مورد متداول تر اشاره کرد:

 •  موتور یا کمپرسور یخچال فریزر بلومبرگ از کار افتاده است
 • صدای شدید و غیر عادی یخچال فریزر بلومبرگ
 • یخچال یا فریزر بلومبرگ خنک نمیکند
 • آبسردکن یخچال نشتی میکند
 • دیواره یخچال بلومبرگ بسیار داغ شده است
 • فریزر برفک میزند
 • یخچال بلومبرگ بوی نامطبوعی میدهد
 • یخچال یکسره کار می کند
 • یخچال بلومبرگ خطا میدهد
 • لاستیک دور درب یخچال بلومبرگ چسبندگی ندارد
 • صفحه نمایش یخچال بلومبرگ روشن نمی شود
 • یخچال بلومبرگ گاز ندارد
 • نشتی دادن آب از درون یخچال فریزر بلومبرگ
 • وسایل داخل یخچال بلومبرگ یخ میزند

 تعویض کردن موتور کمپرسور یخچال بلومبرگ

یخچال فریزر های بلومبرگ دو مدل کمپرسور دارند. در دستگاه های قدیمی تر از کمپرسورهای پیستونی و در دستگاه های نوین از کمپرسورهای اینورتر با مصرف برق پایین تر بهره گرفته شده است.

جهت تعویض کمپرسور یخچال فریزر بلومبرگ لازم به اعمال جوشکاری و شارژ گاز دستگاه است.

تعویض فن کندانسور یخچال بلومبرگ

فن کندانسور در یخچال فریزر بلومبرگ در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته شده و نقش خنک کردن کندانسور و موتور یخچال بلومبرگ را بر عهده دارد. فن نقص دار باید در اولین فرصت تعویض شود چون در غیر اینصورت سبب صدمه دیدن موتور یخچال فریزر بلومبرگ می شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال فریزر دوو در فردیس

شارژ گاز یخچال بلومبرگ

نشت گاز یخچال سبب از بین رفتن سرمای دستگاه و آب شدن مواد غذایی میشود.  برای شارژ گاز یخچال بلومبرگ  اول لازم به نشت یابی و رفع مشکل محل نشت گاز است و بعد باید اقدام به شارژ گاز یخچال فریزر بلومبرگ کرد.

شارژ گاز یخچال فریزر بلومبرگ یکی از اصلی ترین و اساسی ترین تعمیرات مرتبط با یخچال فریزر بلومبرگ است که باید در انجام این کار از ابزارهای متناسب و استاندارد به کار برده و این کار با دقت خاصی انجام گیرد. چون جهت وجود کوچکترین نشتی و یا کم یا زیاد بودن میزان گاز شارژ شده دستگاه بازدهی مناسبی ندارد.

تعویض کردن المنت یخچال فریزر بلومبرگ

المنت یخچال فریزر بلومبرگ نقش دیفراست (برفک زدایی) در دستگاه را برعهده دارد. خراب شدن المنت سبب جمع شدن برفک بر روی اواپراتور شده و با گذشت زمان سبب کم شدن سرمای دستگاه میشود.

تعویض کردن المنت یخچال فریزر بلومبرگ احتیاج به دقت بسیاری دارد چون که بی دقتی در زمان تعویض المنت یخچال فریزر بلومبرگ میتواند موجب سوراخ شدن یا شکسته شدن لوله های انتقال گاز داخل یخچال بلومبرگ شود.

تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزربلومبرگ

برد الکترونیک یخچال امکان دارد به خاطر نوسانات برقی و یا شستن یخچال خراب شوند. که در این حالت با تعمیر و یا تعویض برد اصلی یخچال فریزر بلومبرگ ایراد رفع میشود. برد الکترونیکی یخچال فریزر بلومبرگ از مهمترین قطعات دستگاه بوده و مثل ای سی یو خودرو کار میکند.

بنابراین تعمیر این قطعه نیازمند مهارت ویژه در زمینه الکترونیک را دارد.

تکنسین های ما در مرکز تعمیرات بلومبرگ با توجه به تجربه زیاد و شناخت المان های مربوطه با این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیک یخچال فریزر بلومبرگ کرده و در اجرای این بخش مهم از قطعات اورجینال بلومبرگ استفاده می شود.

بیشتر بخوانید: علت کم فشار بودن آب یخچال سامسونگ

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط