تعمیرات یخچال, مقالات

ایرادات رایج یخچال سامسونگ

ایرادات رایج یخچال سامسونگ

ما در این مطلب به مبحث ایرادات رایج یخچال سامسونگ میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ایرادات رایج یخچال سامسونگ

هر یخچالی که داشته باشید ممکن است در حین استفاده با مشکل مواجه شود. مهم نیست چه مارکی است. مشکلات و خرابی های یخچال مانند سایر دستگاه های الکترونیکی بسیار متنوع است. در این مقاله به بررسی عیوب رایج یخچال های سامسونگ پرداخته ایم.

به همین دلیل طبیعی است که با همه آنها آشنایی ندارید. متخصصین تعمیرات سرویس آماده ارائه بهترین خدمات به شما در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ می باشند.

در این مقاله وبلاگ می خواهیم به 6 مورد از مهم ترین عیب های رایج یخچال های سامسونگ اشاره کنیم. همچنین، اجازه دهید در مورد هر یک از آنها و راه حل های هر یک صحبت کنیم. ما این اطلاعات را از تجربیاتی که تاکنون به دست آورده ایم به دست آورده ایم و می خواهیم آن را با شما به اشتراک بگذاریم.

البته دانستن این اطلاعات بسیار مفید است. اما نه به این معنا که بخواهید همه مشکلات را خودتان حل کنید. زیرا حل برخی از ایرادات و خرابی ها بسیار حساس است و نیاز به مهارت زیادی دارد.

بیشتر بخوانید: ریست کردن انواع یخچال

در عوض، توصیه می کنیم از یک متخصص کمک بخواهید. خب بریم سراغ این 6 شکست مهم. اگرچه مشکلات یخچال می تواند چیزهای دیگری باشد. در صورت نیاز به سرویس می توانید از واحد تعمیر یخچال استفاده کنید.

1- یخچال خنک نمی شود

یکی از مشکلات رایج یخچال های سامسونگ، نداشتن سرمایش است. مهمترین چیزی که از یخچال انتظار داریم خنک کردن آن است. حالا فرض کنید او هم همین کار را نمی کند! بنابراین این یک مشکل جدی است و باید خیلی سریع به فکر راه حل باشید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر

سرد نشدن یخچال می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. اولین کار این است که دمای یخچال را بررسی کنید. بررسی کنید که یخچال روی دمای مناسب تنظیم شده باشد. یکی دیگر از دلایل خنک نشدن یخچال، کندانسور و فن آن است.

در چه صورت مشکل دارد؟ اگر گرد و غبار باشد. بنابراین اگر آن را بررسی کنید؛ اگر چنین است، فن را تمیز کنید. یکی دیگر از دلایل خنک نشدن یخچال شکسته بودن لاستیک درب است. اگر لاستیک معیوب باشد، درب یخچال به طور کامل بسته نمی شود. بنابراین دمای داخل آن بالا می رود و سرد نمی شود.

بیشتر بخوانید: نحوه ریست یخچال هیمالیا

2- موتور یخچال داغ است

بدنه و موتور یخچال در حالت عادی گرم است. این گرما زمانی جای نگرانی دارد که مثلاً دمای آن از 70 یا 80 درجه سانتیگراد بیشتر شود. اگر دیدید دمای یخچال بالاست ابتدا آن را از برق جدا کنید. سپس از یک تعمیرکار بخواهید که مشکل را بررسی کند. ممکن است نیاز به تعویض موتور یخچال داشته باشید که خودتان نمی توانید آن را مدیریت کنید.

موتور یخچال یکی از مشکلات رایج یخچال های ساسونگ می باشد. اگر موتور یخچال شما مشکل دارد می توانید از خدمات تعمیر استفاده کنید.

3- یخچال روشن نمی شود

ساده ترین دلیل می تواند این باشد که یخچال به برق وصل نیست! دلایل دیگری نیز وجود دارد که به آنها اشاره می کنیم. مثلا ممکن است ترموستات یخچال مشکل داشته باشد. یا شاید مشکلی در بارگیری بیش از حد یخچال وجود داشته باشد.

خب، از کجا بفهمیم که مشکل از این قسمت است؟ اگر صدای خفیفی از یخچال شنیدید، احتمال خرابی اضافه بار وجود دارد. برای حل آن حتما از تعمیرکار کمک بگیرید.

علاوه بر اینها، دلیل دیگری نیز وجود دارد. و آن خرابی برد برق یخچال است. حتما می دانید که برد یخچال نقش مهمی در دستگاه دارد. اگر مشکلی در آن وجود داشته باشد، کل دستگاه درگیر است و ممکن است روشن نشود.

بیشتر بخوانید: علت خرابی برد یخچال هیمالیا

4- یخچال کاملاً کار می کند

آیا می دانید کارکردن دائمی یخچال به چه معناست؟ حتی ممکن است تصور کنید که یخچال 24 ساعته کار می کند. وگرنه همیشه باحال نبود. خیر، این نیست! یخچال به طور خودکار کار می کند، به این معنی که 35-85٪ مواقع در دمای اتاق کار می کند. کارکردن مداوم یخچال علاوه بر صدای آزاردهنده ای که دارد مصرف برق را نیز افزایش می دهد.

دلایل مختلفی برای خودکار نکردن یخچال وجود دارد. یکی از دلایل معمول ترموستات است. پس حتما آن را بررسی کنید (خودتان می توانید این کار را انجام دهید) دلیل دیگر لاستیک آسیب دیده اطراف در است. زیرا اگر این لاستیک مشکل داشته باشد هوای گرم بیرون وارد یخچال می شود و موتور یخچال باید همیشه مشغول باشد. همچنین هوای گرم اطراف یخچال و باز و بسته شدن مکرر درب آن می تواند این مشکل را ایجاد کند.

یکی از دلایلی که ممکن است باعث روشن نشدن خودکار یخچال شده باشد، وجود گرد و غبار زیاد در اطراف کندانسور یخچال است. پس بد نیست این را هم بررسی کنید. برای اطمینان، نگاهی به کندانسور و فن آن بیندازید. اگر دیدید کثیف است، آن را تمیز کنید.

علاوه بر این، می تواند دلایل زیر را داشته باشد:

  • موتور فن کندانسور معیوب است
  • برد کنترل یخچال و برد یخ زدایی
  • موتور فن اواپراتور
  • شارژ کم گاز یخچال
  • وجود کپک در اواپراتور

هر یک از موارد فوق می تواند یک مشکل رایج یخچال سامسونگ باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ

5- فن کندانسور یخچال از کار افتاده است

فن کندانسور در زیر یخچال قرار دارد. این قطعه نقش مهمی در عملکرد سرمایش یخچال دارد. حالا اگر این قطعه حیاتی خراب شود یخچال یا خوب خنک نمی شود یا اصلا روشن می ماند یا اصلا روشن نمی شود.

در واقع فن کندانسور معیوب باعث آسیب به کمپرسور یخچال می شود. خب، از کجا بفهمیم که مشکل از این قسمت است؟ اگر صدایی از کندانسور می شنوید و بدنه یخچال داغ است احتمالا مشکل از همین قسمت است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال فریزر سامسونگ در ملارد

6- یخچال فریزر است

یکی از مشکلات رایج یخچال سامسونگ مشکلی است که احتمالا شما هم با آن برخورد کرده اید! هر از گاهی یخچال را برای چند ساعت از برق بکشید تا یخ آن آب شود. برفک آب می شود و شما راحت می شوید. اما پس از مدتی دوباره با برفک سنگین آن مواجه خواهید شد. باید ببینیم مشکل از کجاست؟

وقتی هوای گرم بیرون یخچال وارد آن می شود، این هوا به دلیل اختلاف دمای بیرون و داخل یخچال خیلی سریع یخ می زند (میعان می شود). تجمع این ذرات یخ پس از مدتی به یخ زدگی تبدیل می شود.

دلیل این برفک را از جایی که می توانید در یخچال مشاهده کنید، متوجه می شوید. به عنوان مثال، اگر نزدیک درب فریزر باشد، به این معنی است که احتمالاً درب به درستی بسته نشده است.

علت بسته نشدن می تواند خراب بودن لاستیک درب باشد. (لاستیکی را باید تعویض کنید) اما اگر می بینید که همه جای فریزر یخ زده اما مقدار آن زیاد نیست احتمالا به دلیل پایین بودن دمای یخچال است. بنابراین دما باید به درستی بررسی و تنظیم شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریجیدر در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


  • تعمیر یخچال سامسونگ در فردیس
  • تعمیر یخچال سامسونگ در ملارد
  • نمایندگی یخچال سامسونگ در اندیشه
  • تعمیرات سرویس

مطالب مرتبط