تعمیرات یخچال, مقالات

نحوه ریست یخچال هیمالیا

نحوه ریست یخچال هیمالیا

ما در این مطلب به مبحث نحوه ریست یخچال هیمالیا میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نحوه ریست یخچال هیمالیا

برای تنظیم مجدد یخچال هیمالیا کافی است دکمه روشن و خاموش را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا دستگاه خاموش شود. کمی صبر کنید (حدود 10 تا 15 ثانیه) و سپس با فشار دادن همان دکمه یخچال را روشن کنید، به این ترتیب یخچال هیمالیا را ریست کرده اید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا در ملارد

تعمیر یخچال هیمالیا در محل

برند هیمالیا نامی شناخته شده در بازار لوازم خانگی است. خریداران یخچال فریزر این برند همواره تقاضای خدمات یخچال هیمالیا (سرویس، تعمیر تخصصی یخچال هیمالیا و …) را بالا نگه داشته اند. خوشبختانه برای دریافت این خدمات دیگر نیازی به مراجعه به نمایندگی یخچال هیمالیا در کرج تهران یا شهر محل زندگی خود ندارید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال امرسان در مارلیک

اگر مشکل دستگاه شما با ریست یخچال هیمالیا حل نشد و به کمک یک متخصص نیاز دارید، ما به شما کمک می کنیم تا فرد مناسب را پیدا کنید. مشکلات یخچال هیمالیا به دلیل وجود قطعات پیشرفته و متعدد نیاز به دانش و مهارت بالایی دارد. برخی از تعمیرکاران یا در رفع مشکل شکست می خورند و یا با عیب یابی اشتباه و تعویض قطعه نامرتبط وضعیت را بدتر می کنند.

در چند مرحله ساده می توانید خدمات تخصصی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا این برند را از نحوه نگهداری آن مانند تعمیر رنگ در یخچال گرفته تا دریافت تعمیرات فنی در زمان و مکان مورد نظر خود دریافت کنید. اگر مطمئن نیستید که آیا آن فرد برای تعمیر یخچال هیمالیا مناسب است یا خیر، می توانید از نظرات مشتریان قبلی استفاده کنید.

کلیه لوازم آشپزخانه که با خدمات و اقدامات تعمیراتی مانند تعمیر ماشین لباسشویی ارج، عیب یابی و تعمیر یخچال ارج، ال جی و سایر برندها همراه است. در واقع عیب یابی و دسترسی به علت مشکلات در قطعاتی مانند رله استارت یخچال و تجهیزات مربوط به موتور یخچال هیمالیا تاثیر بسزایی در کارکرد و نگهداری آن دارد.

مشکلات یخچال فریزر هیمالیا و عیب یابی

در ادامه به معرفی رایج ترین ایرادات یخچال هیمالیا می پردازیم و با قطعاتی که احتمالاً عامل خرابی هستند آشنا می شویم:

تعمیر یخچال هیمالیا به دلیل روشن نشدن

این مشکل بدون تعمیر یخچال هیمالیا قابل حل است. باید ببینید سیم برق به پریز وصل شده و برق وارد یخچال می شود یا خیر. اگر چراغ داخل یخچال با باز شدن درب روشن نشد، فیوز را چک کنید. اگر هنگام باز کردن در یخچال، چراغ داخل یخچال روشن نشد، فیوز را چک کنید. اگر با این کار مشکل حل نشد، از سالم بودن پریز و منبع تغذیه مطمئن شوید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال فریزر در فردیس

اگر این بررسی ها مشکلات یخچال فریزر هیمالیا را حل نکرد، به دنبال نشانی از حالت نمایشگاهی (دمو) در نمایشگر یخچال هیمالیا باشید. این حالت ممکن است به اشتباه فعال شده باشد. در غیر این صورت نیاز به تعمیر یخچال هیمالیا دارید.

تعمیرات یخچال هیمالیا به دلیل خنک نشدن

قبل از تعمیر فریزر هیمالیا یا یخچال آن به دلیل سرمایش ناکافی باید یک قسمت را بررسی کرد: تعویض لاستیک درب یخچال. در بسیاری از موارد، دستگاه به خوبی سرما تولید می کند، اما لاستیک آسیب دیده و هوای داخل دستگاه را حبس نمی کند.

در صورتی که لاستیک مشکلی نداشته باشد برای تعمیر یخچال هیمالیا باید قطعات زیر را تست کرد:

 • موتور فن کندانسور
 • اپراتور موتور فن
 • برد الکترونیکی
 • رله یا خازن یخچال

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ

تعمیر یخچال فریزر هیمالیا به دلیل کارکردن مداوم

عملکرد مداوم دستگاه با رعایت چند نکته قابل رفع است و یا نیاز به تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا داشته باشد. توجه داشته باشید که اگر دمای محیط به هر دلیلی (قرار دادن دستگاه در کنار وسایل گرمایشی، فضای گرم نشیمن و …) بالا باشد، این یک مسئله طبیعی است. بنابراین اگر دستگاه را در مکان نامناسبی قرار داده اید، مکان آن را تغییر دهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال فریزر بلومبرگ

باز کردن چندین بار یخچال هیمالیا در مدت زمان کوتاه نیز می تواند باعث عملکرد روان آن شود.

موارد زیر دلایل دیگری برای این مشکل است که نیاز به خدمات یخچال هیمالیا دارد:

 • کاهش گاز یخچال به دلیل نشتی
 • فشار کمپرسور را کاهش دهید
 • یخ زدگی اواپراتور یخچال
 • تعمیر فریزر هیمالیا به دلیل یخ زدگی و یخ زدگی

یکی دیگر از مشکلات یخچال هیمالیا یخ زدگی آن است. یخ زدگی و یخ زدگی نشانه وجود مشکل در سیستم یخ زدایی است. در این صورت برای تعمیر یخچال هیمالیا ابتدا باید همین سیستم بررسی شود. البته قطعاتی مانند ترمودیسک، بخاری، برد الکترونیکی نیز توسط تعمیرکار نمایندگی یخچال هیمالیا تست می شود.

تعمیر یخچال هیمالیا به دلیل یخ نشدن

اگر با این مشکل مواجه شدید، قبل از تماس با متخصص تعمیر یخچال هیمالیا، چند نکته را بررسی کنید:

 • مطمئن شوید که یخ ساز روشن است. اگر تنظیمات دقیق فعال سازی را به خاطر ندارید، از دفترچه راهنمای یخچال فریزر هیمالیا کمک بگیرید.
 • به صفحه نمایش یخچال هیمالیا نگاه کنید و مطمئن شوید که حالت قفل فعال نشده است (این حالت یخ ساز را غیرفعال می کند).
 • بررسی کنید که یخ در یخ ساز گیر نکرده باشد. اگر یخ به راحتی بیرون نمی آید، آن را با سشوار یا آب ولرم آب کنید.
 • شیر آب متصل به یخچال را چک کنید تا مطمئن شوید آب به یخ ساز می رسد.

اگر مشکل برطرف نشد، برای تعمیر یخچال فریزر هیمالیا با متخصص تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال فریزر سامسونگ در ملارد

تعمیر یخچال فریزر هیمالیا به دلیل صدای زیاد

در صورتی که دلیل این مشکل سطح دستگاه و پایه های آن نیست، برای عیب یابی موارد زیر برای تعمیرات یخچال هیمالیا بررسی شود:

 • موتور فن کندانسور خنک کننده مشکل دارد
 • محافظ فن کندانسور مشکل دارد
 • موتور فن تبخیر معیوب

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریجیدر در مارلیک

نکاتی برای بازدید کمتر از نمایندگی یخچال هیمالیا

خدمات سالانه نیاز به تعمیر یخچال هیمالیا و تعمیر فریزر هیمالیا را تا حد مطلوبی برطرف می کند. فرآیند سرویس یخچال فریزر هیمالیا شامل بررسی لوله ها و اتصالات موتور، سطح صدا و ارتعاش موتور، شبکه انتقال گاز مبرد، میزان گاز داخل لوله ها، نوار دور درب و رفع اشکالات موجود می باشد. البته خودتان می توانید نکاتی را رعایت کنید:

 • دفترچه راهنمای یخچال هیمالیا را یکبار با دقت بخوانید و نحوه ریست کردن یخچال هیمالیا، علائم نمایشگر یخچال هیمالیا و … را یاد بگیرید.
 • یخچال را در مکانی تراز، محکم، دور از نور مستقیم، گرما، رطوبت و فاصله مناسب از دیوار (8 سانتی متر) نصب کنید.
 • برای جلوگیری از خروج سرما از داخل دستگاه، هر سال آهنربای درب یخچال را تمیز کنید.
 • هر زمان که می خواهید دستگاه را جابجا کنید، ابتدا دستگاه را از برق بکشید.
 • دستگاه را بیش از ظرفیت آن با مواد غذایی پر نکنید. همچنین قبل از قرار دادن غذا، صبر کنید تا به دمای اتاق برسد (اگر خیلی گرم است).

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال کلور در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


 • تعمیرات سرویس
 • تعمیر یخچال هیمالیا در کرج
 • تعمیر یخچال هیمالیا در اندیشه
 • تعمیر یخچال هیمالیا در فردیس

مطالب مرتبط