K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

551  690  91 - 026 

K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

552  690  91 - 026 

مقالات

تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال فریجیدر در مارلیک

تعمیر یخچال فریجیدر در مارلیک - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریجیدر در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات یخچال فریجیدر در مارلیک

آیا تا به حال با خرراب شدن ناگهانی یخچال یا دیگر دستگاه‌های برند فریجیدر رو به رو شده‌ اید؟ این شرایط می‌توانند نه فقط اذیت کننده باشند، بلکه می‌توانند بر روی برنامه روزانه و کیفیت زندگی شما هم موثر باشند.

در تعمیرات سرویس، ما متعهد به عرضه خدمات تعمیراتی معتبر و با کیفیت برای محصولات فریجیدر در مارلیک هستیم تا دستگاه‌های شما سریعا و به صوریت ایمن به  روند قبلی کار خود ادامه دهند.

در ادامه با تعمیرات سرویس نمایندگی تخصصی تعمیرات لوازم خانگی همراه باشید تا با خدمات ما بیشتر آشنایی پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر بلومبرگ

نشانه های خراب بودن یخچال فریجیدر

برای اینکه بتوانید به موقع اقدام کنید و مانع از خراب شدن بیشتر یخچال فریجیدر خود شوید، باید با نشانه های خرابی این دستگاه آشنایی پیدا کنید.

برخی از این نشانه ها قابل تشخیص با چشم یا گوش هستند و برخی دیگر نه. در ادامه به بعضی از این نشانه ها اشاره می کنیم:

تولید و منجمد شدن برفک:  در صورتی که متوجه شدید که روی دستگاه یا قطعات آن برفک منجمد شده است، امکان دارد به عوامل متعددی پیش آمده باشد.

به طور مثال درب یخچال فرجیدر را درست بسته نشده باشید، ترموستات دستگاه تنظیم نشده باشد، سامانه دفروست (ذوب کننده برفک) دچار خرابی شده باشد و یا قطعات دستگاه نسبت به هم نامتقارن شده باشند. به هر حال، باید سریع تر دلیل را پیدا کنید و برطرف کنید.

تجمع آب:  در صورتی که متوجه شدید که آب تجمع کرده است، برای مثال در کف چاله های سینک، در بخش پایین چاله های سینک یا در کف آشپزخانه، امکان دارد به عوامل مختلفی باشد.

برای مثال لوله تخلیه آب یخچال فریجیدر گرفته شده باشد، سینی ذخیره آب خراب یا دچار شکستگی شده باشد، درب یخچال فرجیدر درست بسته نشده باشد و یا سامانه دفروست کار نمی کند.

به هر حال، باید زود تر دلیل را پیدا کنید و برطرف کنید.

صدای زیاد:  چنانچه صدای یخچال فرجیدر خود را زیاد می شنوید، امکان دارد به علت های متعددی باشد.

برای مثال فن کندانسور یا فن داخلی خراب شده باشد، کمپرسور دستگاه ایراد دارد، قطعات دستگاه نامتقارن شده باشند و یا چیزی داخل یخچال فرجیدر به قطعات آن برخورد کرده باشد.

به هر حال، باید فورا دلیل را پیدا کنید و رفع کنید.

آب سردکن یا یخ ساز:  چنانچه آب سردکن یا یخ ساز یخچال فرجیدر کار نمی کند، امکان دارد به علت های مختلف باشد.

برای مثال فشار آب وارد شونده به دستگاه کافی نباشد، فیلتر آب کثیف یا مسدود شده باشد، شیر برقی آب دچار خرابی شده باشد، لوله های آب منجمد شده باشند و یا برد الکترونیک دستگاه کار نمی کند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال فریزر بلومبرگ

موارد مهم در استفاده از یخچال فریجیدر

برای اینکه بتوانید کارکرد و عمر مفید یخچال فرجیدر خود را به بیشترین حد برسانید و از خرابی زود هنگام آن پیشگیری کنید، باید به موارد زیر توجه کنید:

 • همواره در هنگام نصب یخچال فرجیدر، از رعایت فاصله مناسب میان یخچال و دیوار یا دیگر وسایل استفاده کنید و از قرار دادن یخچال در مقابل نور خورشید یا حرارت زیاد پرهیز کنید.
 • رعایت نکردن فاصله مناسب احتمال دارد سبب کم شدن کارکرد یخچال یا افزایش یافتن مصرف برق شود.
 • همواره در زمان استفاده از یخچال فرجیدر، درب دستگاه را درست ببنديد و از باز و بسته كردن مداوم آن پرهیز كنيد.
 • بسته نشدن درست درب يخچال سبب وارد شدن هواي گرم به دستگاه و كار نكردن سامانه دفروست مي‌شود.
 • همواره در زمان قرارگیری مواد غذائي در يخچال فریجیدر، به صورت مناسب آن‌ها را بسته‌بندي و برچسب‌گذاري كنيد و از قرار دادن مواد غذائي گرم در دستگاه خودداري كنيد.
 • قرار دادن مواد غذائي در قسمت‌هاي مختلف يخچال با توجه به نوع و دماي آن‌ها سبب بهينه‌سازي فضاي يخچال و پیشگیری از بوی بد و طعم مواد غذائي مي‌شود.
 • همیشه در حین تمیز کردن یخچال فرجیدر، از مواد شوینده ملایم و مناسب به کار ببرید و از خشک کردن قطعات پلاستیکی با دستمال خشک پرهیز کنید.
 • بهره گیری از مواد شوینده تیز یا خشک کردن با دستمال خشک امکان دارد سبب صدمه رسانی به سطح قطعات شود.
 • همیشه در زمان تعویض فیلتر آب یا هوای یخچال فرجیدر، از رعایت دستورکارهای تولید کننده استفاده کنید و از قطعات اورجینال و مرغوب استفاده کنید.
 • تعویض کردن فیلتر آب یا هوا سبب بهتر شدن کیفیت آب و هوای یخچال و پیشگیری از بو و طعم بد در آب و مواد غذایی می شود.
 • همواره در موقع سرویس مرتب یخچال فریجیدر، از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فرجیدر بهره ببرید و از بررسی دقیق قطعات و کارکرد دستگاه توسط تکنسین متخصص بهره مند شوید. سرویس منظم یخچال سبب شناسایی و رفع مشکلات جزئی و پیشگیری از خراب شدن قطعات حساس می شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال فریزر سامسونگ در ملارد

نتیجه گیری

در این مقاله، به شما در مورد تعمیر یخچال فرجیدر، یکی از بهترین و باکیفیت ترین برندهای تولید کننده یخچال در جهان، راهنمایی داده ایم.

ما به شما نشانه های خرابی یخچال، شیوه های تعمیر یخچال و نکات مهم در بهره گیری از یخچال را توضیح داده ایم.

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید و کارآمده باشد و بتوانید با بهره گیری از آن، یخچال فریجیدر خود را به بهترین شکل ممکن نگه دارید و تعمیرات کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی فریجیدر در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی فریجیدر در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

سوالاتتان را ارسال نمایید تا به آنها پاسخ دهیم

سوالاتتان را در مورد فروش آنلاین ارسال نمایید تا در سریع ترین  زمان ممکن به شما پاسخ دهیم 
ستون کناری