تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

خاموش شدن ساید بای ساید دوو

خاموش شدن ساید بای ساید دوو

 ما در این مطلب به مبحث خاموش شدن ساید بای ساید دوو میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

خاموش شدن ساید بای ساید دوو

اگر یخچال ساید بای ساید دوو دارید، خواندن این مقاله برای جلوگیری از سوختن یا تعمیرات گران قیمت ضروری است.

اگر یخچال یا ساید بای ساید شما خاموش می شود ابتدا باید در این مقاله علت را پیدا کنید و سپس نسبت به رفع این مشکل اقدام کنید و در صورت نیاز به تعمیرکار تنها یک تماس کافی است.

گاهی اوقات وارد آشپزخانه می شوید و متوجه می شوید که یخچال ساید بای ساید دوو خاموش است یا در حالی که از یخچال استفاده می کنید ناگهان روشن نمی شود.

اگر نمی دانید دلایل خاموش شدن ساید دوو چیست، با ما همراه باشید. خاموش شدن یه دفعه ای یخچال ساید بای ساید دوو امکان دارد شما را نگران کند. اما با حضور تعمیرات سرویس خیالتان راحت باشد که مشکل یخچال حل خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در فردیس

دلایل خاموش شدن ساید دوو چیست؟

ممکن است دلایل مختلفی برای خاموش شدن ساید دوو وجود داشته باشد که در زیر به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است:

خرابی تایمر یخ زدایی

قسمت تایمر یخ زدایی یکی از قطعات مهم در یخچال های ضد یخ ساید بای ساید دوو می باشد که باعث آب شدن یخ زدگی داخل ساید می شود. این قطعه هر 6 تا 8 ساعت به طور خودکار فعال می شود و سپس به المنت حرارتی دستور یخ زدایی می دهد. زیرا حدود 12 تا 25 دقیقه طول می کشد تا برفک آب شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید دوو در مارلیک

در صورت خرابی تایمر یخ زدایی جانبی دوو هیچ فرمانی به المنت داده نمی شود و در نتیجه فریزر پر از قالب می شود و دمای آن افزایش می یابد. اگر به دنبال علت خاموش شدن ساید دوو هستید و می خواهید بدانید که آیا به دلیل خرابی تایمر یخ زدایی است یا خیر، بهتر است زمان بندی تایمر را بررسی کنید.

خرابی ترموستات

عملکرد ترموستات یا رله دما در یخچال ساید بای ساید دوو این است که به صورت خودکار دمای داخل ساید را کنترل کرده و دمای محیط داخلی را ثابت نگه می دارد. همانطور که می دانید می توانید دمای ساید بای ساید دوو را تنظیم کرده و روی یک عدد ثابت قرار دهید و سپس ترموستات وظیفه ثابت نگه داشتن دمای داخل یخچال را بر عهده دارد.

هنگامی که هوای گرم از بیرون وارد کناری خودرو می شود و دمای داخلی آن بالا می رود، ترموستات به کمپرسور دستور شروع به کار می دهد. طبق این دستور کمپرسور دمای داخل یخچال را تا دمای تنظیم شده پایین می آورد.

هنگامی که دما به عدد ثابت مشخص شده رسید، ترموستات به کمپرسور دستور توقف می دهد. نشانه های مختلفی از خرابی ترموستات وجود دارد و برخی معتقدند خرابی این قطعه می تواند دلیل خاموش شدن ساید دیو باشد.

برخی از علائم خرابی ترموستات ساید یخچال که به تشخیص سریع و جلوگیری از خاموش شدن و آسیب دیدن ساید بای ساید دوو کمک می کند عبارتند از: افزایش دمای داخلی ساید بای ساید، سرد بودن و کمپرسور دستگاه یخچال.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر در ملارد

جریان برق ورودی به سمت دوو مشکل دارد

اگر ساید بای ساید دوو خاموش است، ممکن است به دلیل جریان ورودی باشد. به همین دلیل بهتر است ابتدا کنتور و فیوز برق را بررسی کنید تا از درست کارکردن آنها مطمئن شوید.

در مرحله بعد به پریز برق رفته، سایر وسایل برقی را به پریز وصل کنید تا از سالم بودن پریز اطمینان حاصل کنید. در نهایت دو شاخه یخچال ساید بای ساید دوو را بررسی کنید تا از اتصال صحیح به پریز و قطع نشدن آن اطمینان حاصل کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید اسنوا در ملارد

سوختن محافظ برق

اگر جریان برق ورودی را بررسی کنید و مشکلی در آنها پیدا نکردید، شاید دلیل خاموش شدن ساید دوو مربوط به سوختن محافظ برق باشد. حتما می دانید که محافظ برق وظیفه کاهش عمر اجزای ساید بای ساید یخچال و جلوگیری از خطرات احتمالی در هنگام نوسانات برق را بر عهده دارد.

به همین دلیل اگر یخچال را مستقیماً به پریز برق وصل کرده باشید یا محافظ برق سوخته باشد، این احتمال وجود دارد که با مشکلی مانند روشن نشدن یخچال ساید بای ساید دوو مواجه شوید.

خاموش شدن ساید دوو به علت خراب بودن برد الکترونیکی

برد الکترونیک جانبی را مغز داخلی یخچال نیز می نامند و دلیل آن عملکرد برد است. به طور کلی برد الکترونیکی می تواند عملکرد فن و کمپرسور را کنترل کند.

اما در برخی از مدل های یخچال به جای تایمر یخ زدایی از برد الکترونیکی استفاده می کنند و به همین دلیل وظیفه آن گسترش یافته و کنترل یخ ساز و سایر قسمت های ساید بای ساید داو را نیز بر عهده می گیرد. اگر دیدید ساید دیو خاموش شد شاید به خاطر خرابی برد الکترونیک باشد.

برای اینکه با علائم خرابی برد الکترونیک آشنا شوید و بتوانید ساید بای ساید دوو را سریعتر تعمیر کنید، بهتر است تعدادی از این علائم را بدانید: فضای داخلی یخچال خنک نیست و فن ها خنک نیستند. خوب کار می کند، فن زیاد سر و صدا می کند، دو فن یخچال ساید بای ساید کار می کند اما کمپرسور روشن نمی شود و موارد دیگر.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل در ملارد

خرابی کمپرسور یا موتور

کمپرسور یا موتور یخچال ساید بای ساید به قلب یخچال معروف است. زیرا یخچال بدون این قطعه نمی تواند کار کند. کمپرسور وظیفه دارد یخچال را از طریق لوله های پشت ساید بای ساید خنک کند.

خرابی کمپرسور یا موتور ممکن است علائم مختلفی داشته باشد، مانند گرم ماندن غذا در یخچال، کار نکردن فن کمپرسور و غیره. این خرابی احتمالا یکی از دلایل روشن نشدن یخچال ساید بای ساید شماست.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید مابه در ملارد

بعد از خاموش شدن ساید دوو چه باید کرد؟

در صورت مواجه شدن با مشکل خاموش شدن ساید دیو فراموش نکنید که از ابتدا با تیم متخصص تعمیرات دیجی برای تعمیر یخچال تماس بگیرید زیرا به دلیل ناآشنایی با قطعات داخلی و عدم اطلاع از دلایل ایرادات یخچال، ممکن است آسیب بیشتری وارد کنید وارد این دستگاه شوید همچنین فراموش نکنید که در تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو باید به کیفیت نحوه تعمیر و تعویض قطعات دقت کنید و هرگز قیمت را در اولویت خود قرار ندهید. زیرا گاهی تعمیر دستگاه برقی با ارزان ترین قیمت باعث نمی شود یخچال دوو شما بهتر کار کند.

زمانی که یخچال شما خراب می شود، خیلی سریع به دنبال خرید مدل جدید نباشید، زیرا بهتر است ابتدا با کمک تعمیرکاران مجرب مشکل را بررسی کنید. تعمیرکاران ماهر تعمیرات سرویس در صورت وجود ایراد و تعمیر آن می توانند با گارانتی کامل و هزینه مناسب تری آن قطعه را تعویض کنند.

شما می توانید با خیال راحت تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو را به تیم مجرب و متخصص تعمیرکار دیجی بسپارید تا به درستی علت خرابی جانبی را بیابند و آن را به طور کامل رفع کنند.

با این کار علاوه بر صرفه جویی در هزینه، مشکل خاموش شدن ساید دوو نیز برطرف شده است و اکنون بدون نگرانی می توانید مدت زمان بیشتری از آن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در ملارد

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


  • نمایندگی ساید بای ساید در فردیس
  • تعمیرات سرویس
  • تعمیر ساید بای ساید دوو در کرج
  • تعمیر ساید بای ساید دوو در ملارد

مطالب مرتبط