تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ - تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه - فردیس - ملارد و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

انواع ارور و خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ

افزون بر این که در این مقاله درباره ی چندین کد ارور ماشین لباسشویی سامسونگ اطلاعاتی به دست بیاورید، می توانید دفترچه راهنمای مرتبط با مدل دستگاه خود را هم مطالعه نمائید. امکان دارد با خواندن مطالب این مقاله ایراد سیستم خود را متوجه بشوید، ولی می بایست بدانید برای تعمیر ماشین لباسشویی می بایست حتما به میزان کافی مهارت داشته باشید. اگر قادر به عیب یابی نمی باشید و در کار تعمیرات سر رشته ندارید بهتر می باشد از یک متخصص کمک بخواهید.

کد ارور HE1 یا HE2 ماشین لباسشویی سامسونگ

هنگامی که این دو کد ارور بر روی صفحه نمایشگر دیجیتال نمایش داده شود این بدان معنی می باشد که قسمت هیتر یا گرمکن این وسیله مشکل پیدا کرده است. از قبیل اتصال کوتاه در هیتر و ایجاد قطعی در اتصالات می تواند علت این ایراد باشد. علت دیگر نشان دادن ارور HE1 و HE2 می تواند بروز ارور در حسگر NTC که به هیتر وصل می باشد، باشد. در نتیجه، با مشاهده این دو ارور می بایست دانست که کد HE1 به گرم شدن بیشتر از اندازه ماشین لباسشویی و کد HE2 مرتبط با از کار افتادگی هیتر است.

بیشتر بخوانید: ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا

برای برطرف کردن این دو کد ارور توسط یک متخصص و تعمیرکار می بایست موارد زیر بررسی گردد:

اول می بایست مواردی مثل آب هیتر، حسگر دما، کارکرد هیتر، میزان مقاومت حسگر دما، اتصالات و قسمت های مرتبط با هیتر بررسی گردد. بعد، ماشین لباسشویی را برای مدت 5 دقیقه خاموش نمائید. اگر هنوز هم کد ارور بر روی صفحه نمایشگر نمایش داده می شود می بایست با تعمیرکار تماس حاصل نمائید.

کد ارور E6 و E5 ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر این خطاها بر روی صفحه نمایشگر نمایان شوند علامت خراب شدن هیتر و یا المنت مرتبط با گرم نمودن آب خواهد بود.

کد ارور C4 یا E4 ماشین لباسشویی سامسونگ

این کد ارور ماشین لباسشویی سامسونگ هنگامی بر روی صفحه نمایشگر نمایش داده می شود که در ورود آب به دستگاه ایرادی وجود داشته باشد. به طور کل موقعی کد ارور C4 یا E4 ظاهر می گردد که لوله آب ورودی خراب باشد و صدمه دیده باشد. برای برطرف کردن این دو کد ارور میتوانید از راه های زیر استفاده نمائید.

بیشتر بخوانید: ارورهای ماشین لباسشویی دوو

امکان دارد اشکال از شیر آب متصل به دستگاه باشد و کاملا باز نشده باشد، در نتیجه اول آن را بررسی نمائید که این لوله دچار نشتی و یا خم شدگی و …. نباشد. فیلتر شبکه لوله آب را هم چک نمائید، امکان دارد دچار انسداد شده باشد. برای آن که از مسدود شدن فیلتر شبکه آب پیشگیری گردد می بایست حداقل دو دفعه در سال آن را تمیز نمائید تا رسوبات آب هم از فیلتر تمیز شود.

برای آن که این قسمت را تمیز نمائید می توانید از راه حل های زیر استفاده نمائید:

  • اول لوله متصل به جریان آب را جدا نمائید و فیلتر شبکه را از انتهای لوله جدا نمائید و آن را شستشو دهید و بعد در جای خودش بگذارید. لوله آب را که جدا نموده بودید از نو نصب نمائید و از اتصال درست شیر مطمئن شوید که نشتی نداشته باشد.
  • ماشین لباسشویی را روشن نمائید. خطای 4C می تواند به علت جاپودری در ماشین لباسشویی باشد. در نتیجه می شود این قسمت را تمیز نمود و مجددا جا انداخت. اگر این ارورها با این راهکار هایی که ارائه کردیم رفع نشد احتیاج به یک تعمیرکار خواهد بود.

بیشتر بخوانید: ارورهای ماشین لباسشویی آبسال

خطای DC ماشین لباسشویی سامسونگ

خطای DC هم مثل خطای UE یا E4 نشانگر این می باشد که دستگاه شما به شکل متعادل قرار نگرفته است و لباس ها در دیگ آن به شکل یکنواخت پخش نگردیده اند.

کد ارور E2 ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ یک سری چراغ LED دارد. زمانی که این چراغ ها چشمک بزنند و ارور E2 و E4 بر روی صفحه نمایشگر ماشین لباسشویی ظاهر گردد نشانگر وجود اشکالی در زمان تخلیه آب است. در نتیجه برای آن که این اشکال را برطرف نمائید می توانید از راه های زیر استفاده نمائید:

  • می بایست همه ی آب باقی مانده در دیگ را تخلیه نمائید و می توانید از لوله تخلیه استفاده نمائید. می شود لوله تخلیه را در سطحی گذاشت که از سطح آب پایین تر باشد و یا از سیکل چرخشی جهت تخلیه آب باقی مانده استفاده نمود.
  • پمپ تخلیه می بایست چک گردد، چون اکان دارد فیلتر آن دچار انسداد شده باشد. همچنین می بایست اتصالات خروجی مثل لوله تخلیه ارزیابی گردد چون امکان دارد دچار خم شدگی یا گرفتگی شده باشد. به کمک یک مولتی متر می شود پمپ تخلیه را آزمایش نمود. عددی که بر روی مولتی متر نشان داده می شود، می بایست عددی میان 100 تا 300 اهم را نشان دهد. در صورتی که عدد صفر یا زیادتر را نمایش دهد این به معنی خراب شدن پمپ است و می بایست عوض شود.

بیشتر بخوانید: ارورهای ماشین لباسشویی صنام

کد ارور 5E یا SE ماشین لباسشویی سامسونگ

این کد اخطار می دهد که در تخلیه لباس و آب ایرادی وجود دارد. زمان خواندن این کد ارور آن را با کد SE اشتباه نگیرید.

نتیجه گیری

در این مقاله فهرست همه ی خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ را برای شما آورده ایم و دلیل به وجود آمدن و راه حل های رفع نمودن هر یک را به شکل جداگانه برای شما توضیح داده ایم. در صورتی که سوالی دارید، می توانید با کارشناسان ما در تعمیرات سرویس تماس حاصل نموده و سوالتان را بپرسید تا سریعا جواب دهند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *