مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیرات ماشین لباسشویی دیپوینت در اندیشه

تعمیرات ماشین لباسشویی دیپوینت در اندیشه -تعمیر ماشین لباسشویی دیپوینت در اندیشه - فردیس - ملارد و کرج -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات ماشین لباسشویی دیپوینت در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید دیپوینت، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات ماشین لباسشویی دیپوینت در اندیشه

مشکلات ماشین لباسشویی دیپوینت

 • آب درون مخزن می ماند و خارج نمی شود
 • پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دیپوینت از کار افتاده و تخلیه نمی کند
 • موتور ماشین لباسشویی دیپوینت کار نمی کند
 • دیگ ماشین لباسشویی دیپوینت نمی چرخد
 • آب درون ماشین لباسشویی دیپوینت داغ نمی شود
 • تسمه ماشین لباسشویی دیپوینت پاره و یا شل شده است
 • لاستیک دور درب ماشین لباسشویی دیپوینت دچار پارگی شده است
 • حین روشن کردن ماشین لباسشویی دیپوینت برق دارد و اتصالی می کند
 • درب ماشین لباسشویی دیپوینت قفل شده است
 • دستگیره درب ماشین لباسشویی دیپوینت شکسته شده است
 • از زیر ماشین لباسشویی دیپوینت آب نشتی میکند
 • در حین چرخیدن ماشین لباسشویی دیپوینت صدای زیادی ایجاد می کند
 • برد ماشین لباسشویی دیپوینت خراب شده است
 • بلبرینگ و کاسه نمد ماشین لباسشویی دیپوینت نیازمند به تعمیر است
 • کمک فنر های ماشین لباسشویی دیپوینت ضعیف شده است

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در کرج

برخی اوقات به علت تراز نبودن پایه‌ های لباسشویی لرزش شدیدی در آن ایجاد میشود. این مورد به سادگی قابل رفع کردن بوده و نیازی به تعمیر‌کاران حرفه ای وجود ندارد. در بعضی از مواقع خراب شدن قطعات داخلی ماشین لباسشویی موجب می شود که شما سر و صدای زیادی را از آن بشنوید. این ایراد می‌ تواند موجب ایرادات درام یا پمپ تخلیه باشد. اگر یک شی ساده داخل درام ماشین لباسشویی گیر بیفتد موجب تکان و صدای زیاد ماشین لباسشویی خواهد شد. سر و صدای ماشین لباسشویی می‌ تواند به علت خراب شدن پره‌ های پلاستیکی پمپ تخلیه و فرسوده شدن آن‌ ها هم باشد. اگر پمپ ماشین شکسته شده باشد صدای زیادی از آن شنیده خواهد شد. اگر شما از ماشین لباسشویی خود به خوبی حفاظت کنید می‌ توانید از به وجود آمدن بعضی از ایرادات آن پیشگیری کنید.

تخلیه نکردن آب ماشین لباسشویی

یکی دیگر از ایرادات شایع ماشین لباسشویی، تخلیه نکردن آب داخل آن است. اگر حین شستشوی لباس‌ ها، آب داخل ماشین لباسشویی خارج نمی‌ شود می‌ تواند به عوامل مختلفی مربوط باشد. از این علل ها می‌ توان به حجم زیاد لباس داخل آن و یا ایرادات داخلی ماشین اشاره کرد. حجم لباسی که در ماشین لباسشویی گذاشته میشود باید با توجه به مدل آن باشد. تعمیرکاران ماشین لباسشویی به سادگی می‌ توانند این ایرادات ماشین لباسشویی را رفع کرده و برای تعمیر آن از ابزارهای مورد نیاز استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترواستیل در کرج

عیب یابی روشن نشدن ماشین لباسشویی دیپوینت

روشن نشدن لباس شویی دیپوینت یکی از شایع ترین اتفاقاتی است که بیشتر اتفاق می افتد، در این موقعیت اول چک کنید که دو شاخه داخل پریز باشد، چون امکان دارد دوشاخه از پریز جدا شده باشد و اتصال برقرار نباشد، اگر دو شاخه به پریز وصل بود، به کمک یک فازمتر، پریز را چک کنید چون امکان دارد که سیستم برق کشی خراب باشد.

اگر پریز برق سالم بود؛ احتمال دارد که دوشاخه و یا کابل دچار ایراد باشند، که بهتر است آن را عوض کنید. حتی امکان دارد که برق از پارازیت گیر وارد مجموعه کلید نشده باشد، برای چک کردن چنین حالتی دوشاخه را از پریز جدا کنید و به وسیله اهم متر چک کنید که اتصال سیم های داخلی برقرار است.

در بعضی شرایط امکان دارد که مجموعه کلید خراب باشد، قفل ایمنی درب خراب باشد، درب ماشین لباسشویی دیپوینت درست بسته نشده باشد، میکروسوئیچ درب خراب باشد، خرابی در برد دستگاه و یا بودن ایراد در موتور ماشین های لباسشویی دیپوینت می تواند از عوامل روشن نشدن لباسشویی دیپوینت باشد، که برای تعمیر لباسشویی دیپوینت خود در چنین موقعیتی نیاز است از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در کرج

عیب یابی آبگیری کردن لباسشویی دیپوینت در حینی که لباسشویی دیپوینت خاموش است

در بعضی موارد ماشین لباسشویی دیپوینت خاموش اﺳﺖ، ولی ﺑﺎ ﺑﺎز ﺷﺪن ﺷﯿﺮ آب، لباس شویی دیپوینت ﺷﺮوع ﺑﻪ آبگیری می‌کند، برای حل این ایراد اول باید شیلنگ لباسشویی دیپوینت را از شیر جدا کنید و به طور جداگانه ایراد یابی کنید و جهت خرابی و ایراد آن را عوض کنید؛ از سری عواملی که امکان دارد این اتفاق در ماشین لباسشویی دیپوینت پیش بیاید همان خرابی شیر برقی است اما در بعضی شرایط ممکن است که خرابی در بخش تایمر لباسشویی دیپوینت هم باشد.

عیب یابی انجام ندادن کار بعدی در ماشین لباسشویی دیپوینت

در بعضی شرایط امکان دارد که لباسشویی دیپوینت کار آبگیری را تمام کرده باشد، ولی شروع به انجام کارکرد ﺑﻌﺪی نکند، در چنین موقعیتی امکان دارد که هیدروستات ماشین لباسشویی دیپوینت خراب باشد و برای برطرف کردن و تعمیر این ایراد در لباسشویی دیپوینت باید، بعد از تمام شدن کار آبگیری و بالا آمدن دیافراگم داخل هیدروستات، باید کنتاکت مشترک شماره 11 به 13 که به موتور دستگاه وصل  است، متصل شده باشد. به وسیله اهم متر وقتی که برق ماشین لباسشویی دیپوینت را قطع کرده اید، ارتباط میان کنتاکت های نام برده را چک کنید، اگر رابط وجود نداشت، باید هیدروستات را عوض کنید، چون این قطعه امکان تعمیر ندارد.

اگر ایراد به خاطر علت بالا نبود، امکان دارد که تایمر ماشین لباس شویی دیپوینت سوخته باشد، که برای حل این مشکل باید سیم های میان موتور ﺗﺎﯾﻤﺮ ماشین لباسشویی دیپوینت را از دیگر بخش های ﻣﺪار ﺟﺪا کنید و مستقیم به برق 220 وﻟﺖ وصل کنید. اﮔﺮ در این موقعیت ﺻﺪاي ﭼﺮﺧﺶ چرخ‌دنده‌ ها به گوش تان رﺳﯿﺪ، موتور ﺗﺎﯾﻤﺮ ﺳﺎﻟﻢ اﺳﺖ، ولی  اگر غیر از این وضعیت پیش آمد در اﯾﻦ حالت موتور تایمر را عوض کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

عیب یابی نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی دیپوینت

نچرخیدن دیگ ماشین لباس شویی دیپوینت عوامل مختلفی دارد و برای تعمیر ماشین لباسشویی دیپوینت در حین بروز چنین ایرادی از یک متخصص کمک بگیرید، ولی علل های رایج نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی دیپوینت می تواند موارد زیر باشد.

 •  خرابی در بخش سیستم قفل درب
 • خرابی تسمه محرک لباسشویی دیپوینت
 • اختلال در بخش موتور و اجزای مربوط با موتور دستگاه مثل کوپلر ، کلاچ و

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دیپوینت در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دیپوینت و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *