دسته‌بندی نشده

تعمیر مشکلات یخچال اسنوا

تعمیر مشکلات یخچال اسنوا

ما در این مطلب به مبحث تعمیر مشکلات یخچال اسنوا می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر مشکلات یخچال اسنوا

خدمات تخصصی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا درفردیس به صورت تضمینی به شما همشهریان ساکن کرج و فردیس خدمت رسانی می شود  می شود. اسنوا از برندهای باکیفیت ایرانی است که یخچال فریزرهایی با کیفیت بالا و میزان خرابی کم تولید می کند.

اما هر وسیله برقی به دلایل متفاوتی شامل نوسان برق، استفاده در طولانی مدت و… ممکن است دچار خرابی شوند و نیاز به تعمیرات داشته باشند. در چنین شرایطی دریافت خدمات از یک تعمیرگاه مجاز و معتبر، می تواند مشکل را حل کند.

بیشتر بخوانید:تعمیر برد یخچال جنرال استیل

مشکلات رایج در نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در کرج

در صورت استفاده غلط از یخچال اسنوا و همین طور عدم نگهداری صحیح، برخی مشکلات برای آن ها ایجاد می شود. در ساخت یخچال فریزر های اسنوا، از تکنولوژی های  به  روز یاستفاده شده است  به همین دلیل تعمیرات آن را به تعمیرگاه های مجاز و تکنسین های ماهر  در این زمینه بسپارید. در ادامه به مشکلات رایج یخچال فریزر اسنوا اشاره کرده ایم که می توانید برای برطرف کردن آن ها از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا استفاده کنید.

 • برفک زدن یخچال اسنوا

یخچال نوفراست، در واقع نسل ژیشرفته از یخچال فریزرهای بدون برفک است. عملکرد  این دسته از یخچال ها بدون برفک می باشد، بنابراین در صورتی که برفک بزنند یعنی دچار مشکل شده اند.

گاهی علت برفک زدن این دسته از یخچال ها ناشی از مشکلات کوچکی شامل قرار دادن غذای گرم است که به راحتی قابل رفع می باشد. گاهی نیز یخچال اسنوا به دلایل مختلفی شامل پارگی و یا خراب شدن لاستیک دور درب باشد، خرابی ترموستات، خرابی اِلمنت، اشکال در فن دستگاه و… دچار خرابی می شود که به تعمیرات تخصصی نیاز دارد.

 • بررسی مشکلات درب یخچال در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در کرج

از مهم ترین دلایل خرابی درب یخچال اسنوا شامل چفت نشدن، باز شدن… فرسودگی یخچال است. البته بعضی  اوقات بروز این مشکل، قرار دادن اجسام بسیار سنگین بر روی درب یخچال قرار بگیرد که درب توانایی تحمل وزن را نداشته باشد که این موضوع منجر به باز شدن درب و یا لولای آن می گردد.

 • سرو صدای عجیب از یخچال اسنوا

در حالت معمول، یخچال فریزر اسنوا دارای صدای است  در اثر کار کردن موتور است. صداهایی که ناشی از کار کردن کمپرسور، روشن و خاموش شدن یخچال و اتومات شدن آن می باشد.

در صورتی که صدای یخچال بلندتر از حالت معمول است، بهتر است  نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا کمک بگیرید.

 • جمع شدن آب در کف یخچال اسنوا

دلیل جمع شدن آب در کف یخچال و جا میوه ای یا به دلیل متعادل  نبودن یخچال است و یا این خرابی به دلیل اشکال در عملکرد دیفراست یخچال اتفاق افتاده است و آب به درستی تخلیه نمی شود.

 • بررسی سردی یخچال در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در کرج

در صورتی که یخچال فریزر اسنوا خنک نباشد، مواد غذایی داخل آن فاسد می شوند. در حالت عادی، دمای یخچال باید بین یک تا پنج درجه سانتی گراد باشد تا به صورت متعادل و مناسب، مواد غذایی را سرد کند.

همینطور دمای فریزر  باید بین منفی 17- درجه تا منفی 20- درجه باشد. یعنی دستگاه دچار افت سرما شده است و باید سریع تر و برای جلوگیری از بروز خرابی بیشتر، با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا تماس بگیرید.

البته توصیه می کنیم در صورت بروز این مشکل، از چفت بودن درب ها اطمینان حاصل کنید. در صورتی که لاستیک دور درب دچار خرابی شده باشد نیز این مشکل ایجاد می شود. تعمیرکاران برای عیب یابی  مشکل با خبر سازید.

 • کار کردن بدون وقفه یخچال اسنوا

تعمیر کاران زانکو سرویس برای بررسی مشکل کار کردن  یخچال اسنوا، سیم پیچ های کندانسون را بررسی می کنند. البته چفت نبودن درست لاستیک ها نیز می تواند منجر به خرابی شود.

بیشتر بخوانید:تعمیر یخچال فریزر مابه

 • بررسی مشکل خاموش شدن مکرر یخچال در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در کرج

یخچال فریزرها نباید روشن و خاموش شود و به صورت اتومات کار می کنند. در صورتی که سیم پیچ های پشت دستگاه کثیف باشد ، یخچال در فواصل مشخصی روشن و خاموش می شود.

بیشتر بخوانید:تعمیر نشتی آب یخچال دوو

کدهای خطای رایج یخچال فریزر اسنوا

گاهی اوقات یک مشکل در یخچال فریزر اسنوا، با یک کد خطا بر روی نمایشگر  یخچال اسنوا نمایش داده می شود. شما عزیزان می توانید از طریق تماس با تکنسین های و مشکلی که ایجاد شده است، مطلع گردید. سپس برای رفع آن اقدام نمایید.

دقت داشته باشید که کدهای خطای نمایش داده شده بر روی یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید اسنوا با یکدیگر متفاوت هستند.

در ادامه به کدهای خطای رایج یخچال فریزر اسنوا اشاره کرده ایم:

 1. ارور F2 : بروز خرابی در سنسور داخل فریزر
 2. ارور F3 : مشکل خرابی سنسور داخل یخچال
 3. ارور F4 :
 4. ارور F1 خطای گرم بودن اواپراتور
 5.  خراب شدن سنسور دیفراست
 6. ارور F5 : اختلال در عملکرد دیفراست
 7. ارور F6 : خرابی آی سی مرتبط با حافظه
 8. ارور F7 : بروز مشکل و خرابی در فن یخچال
 9. ارور F8 : مشکل در فن فریزر
 10. ارور H1 : عدم سرد شدن فریزر
 11. ارور H : عدم سرد شدن یخچال
 12. ارور F9 : پیغام خراب شدن هیتر فریزر
 13. ارور FA : خراب شدن هیتر یخچال

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


 • تعمیرات سرویس
 • تعمیر یخچال اسنوا در ملارد
 • تعمیر یخچال اسنوا در اندیشه
 • تعمیر یخچال اسنوا در فردیس

مطالب مرتبط