تعمیرات یخچال, مقالات

کدهای ارور یخچال جنرال الکتریک

ارور یخچال جنرال الکتریک - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث کدهای ارور یخچال جنرال الکتریک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

فهرست مطالب

شیوه های برطرف کردن ارور های یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک

یخچال و ساید جنرال الکتریک یکی از کالا های با کیفیت تولید شده در آمریکا است که در نوع های مختلف تک درب، دوقلو، فریزر تک، یخچال فریزر، ساید بای ساید و فرنچ طراحی و تولید می شود، در این نوشته درباره خطاها و یادگیری برطرف کردن خطای یخچال و ساید جنرال الکتریک مطلع می شویم.

خطاها و یادگیری برطرف کردن ارور یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک

یخچال ها و ساید بای ساید جنرال الکتریک دستگاه های هوشمندی هستند که بر اساس آخرین تکنولوژی های مدرن دنیا تولید شده و دارای سیستم فهمیدن ایراد یابی هستند، مشکل ها و عیب های این دستگاه به واسطه خطا به روی صفحه نمایشگر دستگاه نمایش داده می شوند، در این قسمت به شناخت انواع خطا ها و یادگیری برطرف کردن ارور یخچال و ساید جنرال الکتریک می پردازیم.

همینطور تیم تعمیرات سرویس آماده است تا به علاوه تعمیر یخچال در کرج به شما خدماتی مثل تعمیرات ماشین ظرفشویی در کرج، تعمیرات ساید بای ساید و … را با نیرو های حرفه ای خود عرضه کند.

بیشتر بخوانید: کدهای ارور یخچال هیمالیا

خطای CC یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک

وقتی که دمای یخچال و فریزر بیش از اندازه عادی و معمولی بیشتر شود یا دمای یخچال در دو ساعت گذشته بیشتر از حد معمول باشد، خطای CC به روی نمایشگر یخچال جنرال الکتریک نمایش داده می شود، باز ماندن مدت طولانی درب یخچال، خراب شدن لاستیک دور درب یخچال، باز و بسته کردن بیش از اندازه درب یخچال از اساسی ترین علل های رخ دادن این خطا است.

برطرف کردن خطای CC یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک

برای برطرف کردن این خطا از بسته بودن درب یخچال مطمعن شوید، در مواقعی که لاستیک دور درب یخچال دچار فرسودگی شده باشد و یا دچار پارگی و لطمه شده لاستیک دور درب را عوض کنید، برای رفع کردن این خطا از صفحه نمایشگر یخچال دکمه System Check را بفشارید.

خطای TC یخچال های جنرال الکتریک

یکی از قطعه های مهم یخچال که وظیفه کم کردن سریع دما را بر دوش دارد قطعه Turbo cooling اسم دارد، در مواقعی که این قطعه بعد از اجرای وظیفه خود همواره روشن بماند این خطا به روی صفحه نمایشگر یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک شما دیده می شود.

برطرف کردن خطای TC یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک

برای برطرف کردن خطای TC در یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک خود لازم است که دکمه Turbo cooling را بفشارید و آن را خاموش نمایید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در مارلیک

خطای T2 یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک

مشکل و خرابی در قطعه برد الکتریکی از علل های اصلی ایجاد شدن این خطا می باشد، در مواقعی که این خطا را در صفحه نمایش یخچال خود دیدید، سریعا دستگاه را از برق کشیده و با نیرو های متخصص تعمیرات سرویس تماس بگیرید، در شرایطی که این خطا را نادیده بگیرید برد دچار لطمه های جدی خواهد شد.

خطای E2 یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک

وقتی که قطعه برد دچار مشکل و خرابی شود، این خطا به روی صفحه نمایش یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک نشان داده می شود.

برطرف کردن خطای E2 یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک

در شرایط مواجه شدن با این خطا در یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک دستگاه را از برق بکشید و بلاقاصله با تعمیرگاه تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

خطای CI یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک

در شرایطی که قطعه یخساز دچار مشکل و خرابی شود این خطا به روی صفحه نمایشگر نشان داده می شود، گیر کردن قطعه های یخ در یخساز یا دیگر مشکل ها در یخساز یخچال از اساسی ترین علل های ایجاد شدن این خطا هستند.

برطرف کردن خطای CI یخچال و ساید بای ساید های نرال الکتریک

برای ایراد یابی و برطرف کردن خطای CI با تعمیرگاه تعمیرات سرویس تماس گرفته و از نیرو های ماهر و با تجربه این مجموعه کمک بگیرید.

خطای DE یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک

هنگامی که سیستم دیفراست یخچال یا ساید بای ساید جنرال الکتریک دچار مشکل و خرابی شود این خطا به روی صفحه نمایشگر یخچال جنرال الکتریک پدیدار می شود، با ایراد در سیستم دیفراست سیستم یخ زدایی یخچال به خوبی فعالیت نمی کند.

بیشتر بخوانید: علت یکسره کار کردن یخچال دوو

برطرف کردن خطای DE یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک

پیشنهاد می شود برطرف کردن این خطا به واسطه پرسنل متخصص اجرا شود، زیرا که برای برطرف کرن این خطا لازم است قطعه هایی مانند المنت، سوکت های سنسور، اواپراتور و قطعه های دیفراست و… چک و ایراد یابی شوند.

خطای DF یخچال های جنرال الکتریک

موقعی که قطعه های هیتر، دیفراست، سنسور، المنت، تایمر دستگاه دچار مشکل و خرابی شوند و سیستم یخ زدایی یخچال تا یک روز اخیر فعالیت نکند، این خطا روی صفحه نمایش یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک نشان داده می شود.

برطرف کردن خطای DF یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک

درست کردن خطای DF یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک را به نیرو های متخصص و با تجربه تعمیرات سرویس بسپارید، توجه کنید در مجموعه تعمیرات سریوس  اولویت نیرو ها تعمیرات قطعه های ایراد دار بوده و در مواقع لازم به قطعه های جدید، از قطعه های اصل بهره گرفته می شود.

خطای FF ساید بای ساید جنرال الکتریک

وقتی که دمای یخچال یا فریزر با دمای مد نظر برابری نداشته باشد این خطا را به روی صفحه نمایش یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک میبینید، این خطا از مهم ترین خطاهای یخچال و ساید جنرال الکتریک شناخته شده است.

برطرف کردن خطای FF یخچال و ساید بای ساید جنرال الکتریک

برای برطرف کردن خطای FF  از یخچال و ساید بای ساید های جنرال الکتریک دکمه System Check را بفشارید تا خطا برطرف شود.

بیشتر بخوانید: علت صدای زیاد یخچال اسنوا 

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط