تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک در ملارد

تعمیر یخچال جنرال الکتریک - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک

یکی از برندهای یخچال های آمریکایی در ایران، برند جنرال الکتریک می باشد که به دلیل وجود کیفیت بالا در محصولات یخچال های جنرال الکتریک، این برند می تواند یکی از نخستین انتخاب هایی  باشد که شما برای خرید یخچال می توانید در نظر داشته باشید.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک یکی از بزرگترین مشکل هایی که برای هر کسی امکان دارد به وجود آید خرابی یخچال فریزر یا خرابی ساید بای ساید می باشد که می تواند باعث فاسد شدن مواد غذایی و نبودن آب خنک در یخچال شود.

شما را با تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک به صورت کامل آشنا خواهیم کرد.

یکی از رایج ترین مشکلاتی که برای یخچال های جنرال الکتریک به وجود می آید، خرابی برد الکترونیکی می باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

خطاهای یخچال فریزر های جنرال الکتریک

 • ارور FF یخچال فریزر های جنرال الکتریک

  ارور FF نشان دهنده اشکال در قسمت فریزر دستگاه است، البته نه مشکلات فنی، وقتی که دمای فریزر دستگاه شما به بیشتر از حد مجاز خود رسیده باشد،یخ و مواد داخل آن آب شود، خطای FF در یخچال فریزر جنرال الکتریک نمایش داده خواهد شد. علت این موضوع می‌تواند در مرحله اول، باز بودن درب فریزر و بعد از آن، خراب شدن لاستیک میان درب و بدنه باشد. پس از اینکه مشکل را چک و برطرف کردید، دکمه System check را فشار دهید.

 • ارور HRS یخچال فریزر های جنرال الکتریک

اگر ارور HRS را روی صفحه نمایش یخچال مشاهده کردید، یعنی احتمالا با یک مشکل بد مواجه هستید. متاسفانه یخچال بعد از نشان دادن این خطا، به صورت کلی از کار می افتد و سیستم سرمایشی آن کار نمی‌کند. پس از نمایش خطا ، یخچال شما به یک کمد دیواری تبدیل می‌شود که فقط چند لامپ led روشن داخل خودش دارد!

 • ارور PF یخچال فریزر های جنرال الکتریک

  در اکثر مورد ها بعد از اینکه ارور PF روی صفحه نمایش یخچال پیدا شد، ارور FF هم در صفحه نمایش نشان داده می‌شود. در این شرایط دستگاه در حال اطلاع دادن در مورد ایراد برقی است. برای بر طرف کردن خطا PF در یخچال فریزر جنرال الکتریک، باید همه مسیر های برق، از دوشاخه تا سیم و حتی ساختمان برق یخچال را چک کنید. پس از آن دکمه System check را برای حل خطا فشار دهید.

 • ارور CC یخچال فریزر های جنرال الکتریک

ارور CC شبیه همان ارور FF است. با این فرق که این کد خطا، برای یخچال در نظر گرفته شده است. یعنی اگر دمای دستگاه یخچال بیشتر از حد اندازه بالا برود، با خطا CC مواجه می‌شوید. برای حل آن هم مانند همان خطای گفته شده، درب یخچال و لاستیک آن را چک کنید. پیشنهاد می‌شود برای تنظیم دمای مجدد یخچال از دفترچه راهنمای آن کمک بگیرید تا ارور CC را به بهترین نحوه ممکن بر طرف کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال دوو در کرج

 • ارور TC یخچال فریزر های جنرال الکتریک

یکی دیگر از خطا های یخچال فریزرهای جنرال استیل، ارور TC است. در دستگاه شما، قطعه ای به نام Turbo cooling وجود دارد. وظیفه این قطعه کم کردن سریع دما در یخچال است. اگر که Turbo cooling بعد از انجام کار خود هنوز هم روشن بوده باشد، با ارور TC رو به رو می‌شوید. برای بر طرف کردن آن کافی است فقط دکمه Turbo cooling را فشار دهید تا آن را خاموش کرده و خطا حذف شود.

تعمیرات همه مدل های یخچال فریزر جنرال الکتریک

 • مدل فرنچ DOOR (درب فرانسوی)
 • مدل ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • مدل فریزر بالا جنرال الکتریک
 • مدل فریزر پایین جنرال الکتریک
 • مدل تک درب معمولی جنرال الکتریک

راهنمای تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

بدون شک خرابی یخچال فریزر جنرال الکتریک یکی از بزرگترین مشکل های ممکن در زندگی روزانه خانواده ای می باشد که یخچال جنرال الکتریک دارند. چون در نبود یخچال فریزر مواد غذایی در کمتر از چند ساعت امکان دارد فاسد شود و همینطور بدون یخچال هیچ خبری هم از آب خنک نمی باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در کرج

شارژ گاز یخچال جنرال الکتریک

هنگامی که یخچال جنرال الکتریک کم کم سرمای خودش را از دست می دهد و دمای یخچال و فریزر بالا می رود دلیل های زیادی برای این اشکال وجود دارد.

یکی از عوامل هایی اصلی کمبود سرمای یخچال GE، کم بودن گاز دستگاه می باشد. در این موقعیت ها نیاز است که از خدمات شارژ گاز یخچال جنرال الکتریک استفاده کنید.

پس از شارژ گاز به مدت 12 ساعت الی 15 ساعت امکان دارد یخچال به صورت یکسره کار کند اما بعد به طور عادی کار می کند و سرمای یخچال را تنظیم میکند.

تعمیر درب یخچال های جنرال الکتریک

یخچال فریزر های جنرال الکتریک به دلیل های زیادی از جمله پوسیدگی، زنگ زدگی و فرو رفتگی احتیاج به تعمیرات دارند.

اگر درب یخچال فریزر و شما هم دچار همچین مشکلی شده است بدون شک این مطالب کاربردی درباره تعمیر درب یخچال جنرال الکتریک مشکل شما را رفع می نماید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال سامسونگ در کرج

عوض نمودن فیلترهای آب یخچال جنرال الکتریک

یخچال های جنرال الکتریک دارای فیلتر آب می باشند تا آب را از یک صافی رد کنند که باعث رسیدن آب تمیز به یخ ساز و دیسپنسر میشود.

به این صافی فیلتر آب گفته می شود. در یخچال‌های جنرال الکتریک دو مدل فیلتر آب وجود دارد:

 • فیلتر آب درونی
 • فیلتر آب بیرونی

اگر به طور مستمر و دائم از یخساز و یا دیسپسنر( آب ریز ) یخچال خود استفاده می کنید لازم به ذکر است که هر 6 ماه یکبار فیلترهای آب یخچال های جنرال الکتریک را تعویض نمایید.

عوض نکردن فیلترهای یخچال باعث می شود که به علاوه اینکه یخسازی در یخساز انجام نمیشود، دیسپنسر یا آبریز هم آب را به صورت ضعیف به داخل لیوان بریزد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال آرچلیک در ملارد

چطور متوجه زمان عوض کردن فیلترها شویم؟

در یخچال فریزر های جنرال الکتریک آمریکایی بر روی نمایشگر آن علامتی وجود دارد که وقتی که زمان تعویض فیلترها برسد به صورت قرمز یا چشمک زن در می آید.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دیپوینت در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *