مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل در کرج -تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای جنرال استیل، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جنرال استیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل در کرج

ماشین لباسشویی جنرال استیل یکی از مهم ترین لوازم برقی خانه است که خیلی پرکاربرد و پرمصرف است، عموما وسیله های برقی که به طور دائم از آن ها استفاده می شود ، به نسبت وسیله های کم کاربرد بیشتر دچار خرابی و اختلال می شوند و نیازمند به تعمیر هستند.

 ماشین لباسشویی جنرال استیل انواع متنوعی دارد که در برند های مختلف تولید و عرضه شده اند، که هر کدام از آن ها دفترچه راهنما دارند و کدهای خطا و ایرادات لباسشویی جنرال استیل و طریقه تعمیر لباسشویی جنرال استیل جهت مشاهده کد ERROR در آن توضیح داده شده است ، به جز خرابی ها و ایراد هایی که با کد های خطا نشان داده می شوند، ماشین های لباسشویی جنرال استیل دچار بعضی مشکلات و خرابی ها می شوند که در کلیه مدل های مختلف آن ها یکسان است که در ادامه به بررسی کردن آن ها می پردازیم.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی امرسان در اندیشه

مشکلات شایع در ماشین های لباسشویی جنرال استیل

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی جنرال استیل
 • خارج نشدن آب داخل لباسشویی جنرال استیل
 • تمام نشدن کار آبگیری
 • عدم چرخش ولوم تایمر در لباس شویی جنرال استیل
 • آمدن آب داخل لباسشویی جنرال استیل در حالت خاموش
 • نشتی آب در حین کار لباسشویی جنرال استیل
 • گرم نکردن آب گرم به وسیله هیتر لباسشویی جنرال استیل
 • کار نکردن موتور شستشو
 • تخلیه نشدن آب کثیف ، بعد از انجام کار شستشو از داخل لباسشوئی جنرال استیل
 • خشک نشدن لباس ها در عملیات آبگیری
 • حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی جنرال استیل
 • ماشین لباسشویی جنرال استیل اتصال بدنه دارد
 • دیگ لباسشویی جنرال استیل درست نمی چرخد
 • سوختن برد لباسشویی جنرال استیل
 • توقف و یا خاموش شدن لباسشویی جنرال استیل در میان انجام عملیات شستشو
 • پریدن فیوز دستگاه ، حین استفاده از آن
 • داشتن لرزش و سر و صدای زیاد حین کارکردن
 • خارج نشدن آب لباسشویی جنرال استیل
 • تمیز شسته نشدن لباس ها
 • باز نشدن درب لباسشویی جنرال استیل
 • بسته نشدن درب لباسشویی جنرال استیل

دلیل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی جنرال استیل

امروزه میشود گفت در مجموع در خانه ها ماشین لباسشویی وجود دارد. ولی ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم که اگر ماشین لباسشویی شما خراب شد، دلیلش را خودتان پیدا کنید و شاید بتوانید آن را تعمیر کنید!

یکی از شایع ترین خرابی های ماشین لباسشویی، مشکل تخلیه نکردن آن می‌باشد،به همین جهت در این مقاله درباره دلیل عدم تخلیه ماشین لباسشویی و قطعاتی که خرابی آنها میتواند باعث این شود که ماشین لباسشویی ما تخلیه نکند صحبت میکنیم.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی هیمالیا

عوامل تخلیه نکردن ماشین لباسشویی جنرال استیل

خرابی پمپ تخلیه: شایع ترین دلیل تخلیع نشدن ماشین لباسشویی جنرال استیل، خرابی پمپ تخلیه است. چون پمپ تخلیه قطعی پر مصرف است که در هر برنامه ماشین لباسشویی چندین مرتبه داخل مدار می آید و آب ماشین لباسشویی را تخلیه می‌کند.

همانطور که گفتیم وظیفه اصلی پمپ تخلیه، تخلیه کردن آب کثیف از داخل ماشین لباسشویی به درون فاضلاب است، که این قطعه پس از چند سال به خاطر فرسایش دیگر توانایی تخلیه آب را ندارد و در نهایت ما به مشکل تخلیه نکردن لباسشویی برخورد میکنیم.

پمپ تخلیه لباسشویی از دو قسمت الکترونیکی و مکانیکی تشکیل شده است که اگر هر بخش با مشکل مواجه شود پمپ ما کار نمیکند.

برخی از پمپ ها پس از مدتی آب داخلشان نفوذ کرده و توانایی تخلیه را از پمپ میگیرد برخی ها هم سیم پیچ آن قطع یا نیم سوز میشود.

دلیل لرزش ماشین لباسشویی جنرال استیل

ماشین لباسشویی جنرال استیل دستگاهی است که لباس های کثیف را تمیز کرده و در مرحله نهایی آنها را نسبتا خشک کرده و به ما تحویل میدهد. ولی در برخی ماشین ها در مرحله خشک کن لرزشی به وجود میاید که این لرزش همان ماشین لباسشویی را خراب میکند هم صدای آن ما را آزار میدهد که میخواهیم درباره علت هایش شما را آگاه کنیم.

خرابی کمک های ماشین لباسشویی جنرال استیل

یکی از رایج ترین دلیل های لرزش ماشین لباسشویی خرابی کمک ها است.این قطعه پس از چند سال خاصیت خود را از دست می دهد که دیگر نمی تواند مانع لرزش یا تکان های شدید را بگیرید و باید حتماً عوض شود.

کمک در اکثر ماشين لباسشویی ها دو عدد است ولی در برخی مدل ها سه عدد وجود دارد. در مدل های قدیمی هم یک فنر کمکی بغل کمک اصلی وجود دارد.

نکته: در برخی کمک ها جای پین یا خود پین حالت اصلیشان را از دست می‌دهند پیش از تعویض حتماً توجه کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

نشتی آب ماشین لباسشویی جنرال استیل

اگر لباسشویی نشتی آبی داشته باشد آب به زیر پایه ها نفوذ میکند و موجب لیز شدن زیر پایه ها میشود و در نهایت در دور خشک کن لرزش در ماشین لباسشویی به وجود میاید.

خرابی پایه های ماشین لباسشویی جنرال استیل

پایه ها پس از چند سال فرسوده می‌شوند،در برخی مدل های ماشین لباسشویی جای پایه کج میشود و تراز آن به هم میخورد،اگر به هر علتی پایه ثابت نباشد و با دست به سادگی عقب و جلو برود در روند خشک کن موجب لرزش میشود.

تراز نبودن ماشین لباسشویی جنرال استیل

اگر ماشین لباسشویی کج باشد و پایه ها تنظیم نباشند این کار موجب لرزش در روند خشک کن میشود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی امرسان در اندیشه

میزان لباس هنگام شست‌ و شو اندازه نباشد

اگر طریقه ریختن لباس در ماشین لباسشویی درست نباشد لباسشویی در دور خشک کن موجب لرزش می‌شود.

نکته: روش ریختن درست لباس در ماشین لباسشویی باید لباس ها میان هشت تا 12 عدد باشد و در داخل دیگ به اندازه یک دست بسته از بالا خالی باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *