تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیر لباسشویی ایندزیت

تعمیر لباسشویی ایندزیت - نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه و کرج و فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیر لباسشویی ایندزیت میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال ایندزیت، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ایندزیت و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر لباسشویی ایندزیت

ایراد یابی لباسشویی ایندزیت مشابه عیب یابی و تعمیر لباسشویی ال جی، سامسونگ، بوش و … نیاز به تخصص و دانش دارد. ایندزیت یکی از شرکت های محبوب در زمینه تولید لوازم خانگی است که از لحاظ کیفیت جایگاه ویژه ای در بین رقیبان دارد. در این مطلب افزون بر عیب یابی لباسشویی ایندزیت ، شما را با روشهایی جهت پیشگیری از خراب شدن این دستگاه آشنا می کنیم.

بیشتر بخوانید: علت بوی بد ماشین لباسشویی دوو

معرفی لباسشویی ایندزیت

برای آنکه عیب یابی لباسشویی ایندزیت درست صورت گیرد، باید با کلیه قطعات دستگاه و کارایی آن ها آشنا باشیم.

بی شک عیب یابی دستگاه نباید به وسیله اشخاصی مبتدی انجام شود. چون شناسایی اشتباه مشکل، سبب تعمیر غلط دستگاه و در نتیجه خسارات احتمالی میشود. ایندزیت یکی از شرکت‌های معتبر و محبوب در حوزه تولید لوازم خانگی است، به خصوص ماشین‌های لباسشویی. این شرکت محصولات با کیفیت عالی و فناوری مدرن تولید می‌کند.

در زیر به معرفی کلی خصوصیات ماشین‌های لباسشویی ایندزیت اشاره می کنیم و بعد به دنبال عیب یابی آن می رویم.

 • ظرفیت: ماشین‌های لباسشویی ایندزیت با ظرفیت‌های متفاوتی تولید می‌شوند، از مدل‌های کوچک به عنوان فضاهای محدود گرفته تا انواع بزرگ جهت کاربردهای خانگی بیشتر !
 • فناوری‌های شستشو: خیلی از ماشین‌های لباسشویی ایندزیت از فناوری‌های مدرنی مثل تکنولوژی Aqua Stop برخوردار میباشند که از لحاظ اقتصادی و زمانی کارکرد بالایی دارند.
 • برنامه‌های شستشو: این ماشین‌ها مجموعه‌ای متنوع از برنامه‌های شستشو دارند که به مخ9اطب اجازه می‌دهند تا مطابق مدل پارچه و احتیاج خود برنامه‌ی مناسب را تعیین کنند. بی شک یکی از موردهایی که در ایراد یابی لباسشویی ایندزیت بررسی میشود انتخاب غلط برنامه شستشو است.
 • صرفه‌جویی در انرژی و آب: خیلی از مدل‌های ایندزیت با بهره گیری از تکنولوژی‌های مدرن در حوزه صرفه‌جویی انرژی و آب طراحی شده‌اند، که به کم کردن مصرف منابع کمک می‌کنند.
 • طراحی و اندازه: ماشین‌های لباسشویی ایندزیت با در نظر داشتن به نیازها و محیط موجود در خانه‌ها، در انواع و مدل ها طراحی‌ها و اندازه‌ها تولید میگردند.
 • امکانات اضافی: بعضی مدل‌ها از خصوصیات اضافی مثل تکنولوژی بخارشویی، قابلیت اتصال به اینترنت برای کنترل هوشمند و … برخوردار میباشند.
  باید توجه کرد که در تعیین ماشین لباسشویی، براساس نیازها با خصوصیات ماشین مهم است. همینطور در نظر بگیرید که مشخصات امکان دارد در مدل‌ها و سری‌های مختلف متغییر باشد.

بیشتر بخوانید: علت گرم نشدن آب ماشین لباسشویی ال جی

عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت

 • چک کردن برق و اتصالات: اول مطمئن شویدکه ماشین به برق وصل است و سوئیچ روشن‌خاموش فعال است. همینطور اطمینان پیدا کنید که کابل برق و پریز سالم میباشند.
 • کنترل فیوزها: اطمینان پیدا کنید که فیوزها در پنل برق ماشین لباسشویی سالم می باشند. چنانچه فیوزها سوخته‌اند، آنها را با فیوزهای جدید تعویض کنید.
 • چک کردن درب و قفل درب: اطمینان پیدا کنید که درب ماشین درست بسته شده و قفل درب به درستی کار می‌کند. چنانچه قفل درب دچار ایراد شده است، احتمال دارد ماشین شروع بکار نکند. عیب یابی لباسشویی ایندزیت در مورد سلامت میکروسوئیچ خیلی اهمیت دارد.
 • کنترل فیلترها: فیلترهای ماشین لباسشویی (مثل فیلتر کثیفی و فیلتر پمپ) را چک کنید. چنانچه یکی از آنها گرفته شده است، امکان دارد ماشین درست کار نکند.
 • چک کردن لوله‌ها: لوله‌های ورودی و خروجی آب را چک کنید تا اطمینان پیدا کنید که آنها نشتی ندارند و درست متصل میباشند.
 • چک کردن میزان آب: اطمینان پیدا کنید که سطح آب در ماشین مناسب است. چنانچه سطح آب کم است، امکان دارد ماشین شروع به کار نکند.
 • بازنشانی دستگاه: برخی اوقات با بازنشانی ماشین، ایرادات رفع می‌شوند. جهت اطلاعات بیشتر، به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی مراجعه کنید.
 • تماس با تعمیرکار ماهر: چنانچه ایراد هنوز هم ادامه دارد و نتوانستید عیب یابی لباسشویی ایندزیت را انجام دهید بهتر است با تکنسین متخصص یا خدمات پس از فروش ایندزیت تماس بگیرید تا به شما کمک کنند.
  مهم است که موقع انجام هر نوع عملیات تعمیراتی، مطمئن شوید که ماشین از برق جدا شده و امنیت شما حفظ شده است.

بیشتر بخوانید: تعمیر برد لباسشویی ایندزیت

اهمیت استفاده درست از ماشین لباسشویی

کارکرد درست با از ماشین لباسشویی سبب افزایش طول عمر آن می شود و می‌تواند اثرات مثبت زیادی بر کیفیت و عمر مفید لباس‌ها داشته باشد. در زیر به بعضی از مهم‌ترین موارد استفاده درست از ماشین لباسشویی اشاره می‌شود:

 • جدا کردن لباس‌ها طبق رنگ و بافت: لباس‌های سفید، رنگی و پارچه‌های مختلف لازم به دور شستشوی متمایز دارند. جدا کردن لباس‌ها به این حالت کمک می‌کند تا از منتقل شدن رنگ یا آسیب به بافت‌ها مطمئن شوید.
 • استفاده از اندازه درست مایع شوینده: استفاده از اندازه مناسب مایع شوینده مطابق با حجم لباس‌ها و شدت کثیفی آنها مهم است. استفاده اضافی مایع شوینده می‌تواند به ایرادات متعددی مثل به وجود آمدن رسوب در ماشین لباسشویی منتهی شود. بی شک در عیب یابی لباسشویی ایندزیت این موضوع به صورت جدی بررسی می شود.
 • استفاده از برنامه مناسب: ماشین لباسشویی عموما برنامه‌های مختلفی جهت شستشو در دماها و سرعت‌های مختلف دارد. برنامه مناسب مطابق مدل لباس، درجه کثیفی و نوع بافت تعیین شود.
 • پرهیز از پر کردن بی رویه ماشین لباسشویی : پر کردن ماشین لباسشویی به صورت بی رویه می‌تواند به لباس‌ها صدمه بزند و همینطور مصرف اضافی منابع انرژی و مایع شوینده را به دنبال  داشته باشد.
 • تمیز کردن ماشین لباسشویی به صورت دوره‌ای: نظافت ماشین لباسشویی در دوره‌های مرتب می‌تواند از جمع شدن رسوبات، قارچ‌ها و باکتری‌ها پیشگیری کند.
 • مانع شدن از گره خوردن لباس‌ها: پیش از شستشو، چک کنید که لباس‌ها گره خورده‌اند یا نه. لباس‌هایی که گره خورده‌اند امکان دارد بر اثر شستشو با هم تنیده شوند.
 • خشک کردن لباس‌ها به صورت صحیح: انتخاب برنامه و دمای مناسب جهت خشک کردن لباس‌ها می‌تواند از کارهای مفید باشد. همینطور بهتر است از دمای متوسط جهت خشک کردن به کار برده شود.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال ایندزیت، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ایندزیت در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال ایندزیت، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط