مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در کرج

نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در کرج -نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه و کرج و فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید ال جی، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ال جی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی ال جی LG

پروسه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی به علت قابلیت های گوناگونی که بر روی این دستگاه اعمال گشته اند، نسبت به بقیه دستگاه های ماشین لباسشویی وجود داشته در بازار کشور متفاوت است.

از این رو اگر ماشین لباسشویی ال جی در خانه دارید و این دستگاه به هر علتی دچار خرابی شده است و نمی توانید مثل روز اول از این دستگاه استفاده نمایید، بهترین کار این است  که کمی صبوری به خرجج دهید تا بتوانید با فرآیند تعمیرات و نکاتی که می بایست در این زمینه رعایت گردند، شناخت پیدا کنید.

بیشتر بخوانید:تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

خدمات نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی LG

کلیه خدمات مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی، در مجموعه تعمیرات سرویس به صورت تخصصی و بدون هر گونه محدودیتی اجرا می گردد و شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده دستگاه خود را به تکنسین های ما بسپارید تا پروسه تعمیرات شما به نحو احسنت اجرا شود.

از این رو تیم حرفه ای و متخصص تعمیرات سرویس با بروزترین ابزارهای تعمیرات روز دنیا آماده تعمیرات دستگاه شما به صورت اصولی و تخصصی می باشند.

دلیل صداهای غیرعادی لباسشویی ال جی چه چیزی است؟

اشکال صدای غیر عادی در ماشین لباسشویی های ال جی، یک مشکل عادی نمی باشد و می بایست در صورت متوجه گشتن این خرابی در سریع ترین زمان اقدام به تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی نمایید.

از این جهت در صورت متوجه شدن این خرابی قادر هستید با مشاوران ما تماس بگیرید تا پروسه تعمیرات دستگاه شما به کمک تکنسین های حرفه ای و متخصص مجموعه ما آغاز شود.

از حائز اهمیت ترین ترین علل صدای غیر عادی ماشین لباسشویی ال جی می توان به نکات ذیل اشاره نمود:

 • وجود نداشتن تعادل در مخزن ماشین لباسشویی ال جی
 • پر نمودن بیش از حد مخزن ماشین لباسشویی ال جی
 • ایجاد خرابی در قطعات داخلی
 • تراز نبودن ماشین لباسشویی ال جی
 • وارد شدن فشار زیاد به ماشین لباسشویی ال جی

بیشتر بخوانید:تعمیرات ماشین لباسشویی امرسان در مارلیک

نحوه ی ریست نمودن لباسشویی ال جی

اگر که مشکلی در ماشین لباسشویی ال جی شما رخ داده باشد و مایل هستید این دستگاه را به حالت کارخانه بازگردانید، قادر هستید اقدام به ریست نمودن ماشین لباسشویی ال جی کنید. ولی چگونه؟ در ادامه با مراحل ریست نمودن ماشین لباسشویی ال جی آشنا می گردید.

 1. دستگاه را با دکمه Power روشن نمایید.
 2. برنامه شستشوی دستگاه را بر روی Cotton بگذارید.
 3. پس از آن دکمه Temp را نگه داشته و سپس رها کنید.
 4.  گزینه Function را انتخاب کنید.
 5. اول T01 و پس از آن T02 نشان داده می گردد.
 6. اینک Start را فشار دهید.
 7. بعد از آن عبارت ELT در نمایشگر ماشین لباسشویی LG نمایش داده می شود.
 8. جهت رفع نمودن این کد خطا می بایست انگشت خود را بر روی دکمه Temp به مدت ۶ ثانیه فشار دهید.
 9. اینک عبارت EOD نمایش داده خواهد شد.
 10. هم اکنون ریست ماشین لباسشویی ال جی به طور کامل و دقیق انحام شده است.

 رفع کردن مشکل نشت آب ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرات و رفع نمودن نشت آب ماشین لباسشویی ال جی با در نظر گرفتن این مشکل اغلب بنابر علل فنی و تخصصی رخ خواهد داد، توصیه می نماییم و تنها توسط تکنسین های حرفه ای و متخصص اجرا شود تا خطراتی که این خرابی در پی خواهد داشت، دامن گیر شما می گردد.

بنابراین اگر دانش فنی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ندارید، توصیه می نماییم در سریع ترین زمان آن را از برق بکشید و با تکنسین های تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی تماس حاصل نمایید.

بیشتر بخوانید:تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

بی شک هنگامی که ماشین لباسشویی ال جی شما عزیزان خراب می گردد، مایل هستید تا بدون آنکه این دستگاه مورد عیب یابی قرار گرفته شود، از هزینه های تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی مطلع گردید.

اما آیا چنین چیزی امکان دارد؟ خیر! آیا شما بدون آنکه یک جعبه را باز نمایید، از محتویات داخل آن می توانید خبردار شوید؟ خیر!

با این موقعیت در صورتی که هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی مشخص می گردد که این دستگاه توسط تکنسین مجرب و متخصص به کمک ابزارهای تعمیراتی روز دنیا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

اما اگر این دستگاه عیب یابی نگردد و شخصی که خود را تعمیرکار متخصص اعلام نموده با اعتماد به نفس تمام هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را به شما اعلام نماید، مطمئن شوید که قادر نخواهد بود اشکال دستگاه شما را رفع نماید.

ماشین‌ های لباسشویی بنا به علت های متعددی امکان دارد به تعمیرات یا سرویس نیازمند شوند و برندها و مارک ‌های متفاوتی هم دارند که با هزینه ‌های متنوعی به فروش می ‌رسند.

با این وجود توصیه ای که برای شما داریم این می باشد که دستگاه خود را به تعمیرگاه های معتبر بسپارید تا پروسه بررسی و عیب یابی توسط آنها انجام شود و پس از آنکه مشکل را بصورت دقیق مورد بررسی قرار گرفت، هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی به شما اعلام می گردد.

لازم به ذکر می باشد که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در مجموعه تعمیرات سرویس دارای مبنا و اساس دقیقی است.

زیرا تمام هزینه تعمیرات طبق نرخ نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران لوازم برقی خانگی تعیین می گردد تا مشکل شما بصورت تخصصی و با کمترین هزینه تعمیرات ممکن رفع گردد.

اغلب هزینه نهایی کار نسبت به آنچه که پیش ‌تر تخمین ‌زده شده مقداری بالا یا پایین می گردد. هزینه تعمیرات لباسشویی وابسته به ایراد و آسیب هایی که رخ می دهد مثل خرابی تایمر لباسشویی، خازن، قفل لباسشویی، گیربکس لاستیک و … متفاوت می باشد.

بیشتر بخوانید:تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در ملارد

نکات مهم در تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

از این جهت می بایست تعمیرات ماشین لباسشویی LG را به تعمیرکار متخصص و کارشناسی بسپارید که توانایی بالایی در این زمینه داشته باشد و با کلیه نکات طلایی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی آشنا باشند که این موارد ناشی از چندین سال تجربه تعمیرات تخصصی هستند.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ال جی ، تعمیر ساید بای ساید ال جی، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید ال جی، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط