تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیر انواع ساید بای ساید کلور

تعمیر انواع ساید بای ساید کلور

ما در این مطلب به مبحث تعمیر انواع ساید بای ساید کلور می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر انواع ساید بای ساید کلور

یخچال و فریزر یکی از مهم ترین وسیله های منزل می باشد، که در چند سال گذشته جای خود را به ساید بای ساید های پیشرفته تر داده اند، ساید بای ساید های کلور هم مانند بقیه وسیله های برقی ممکن است باعث خرابی و مشکل شوند.

وقتی کوچکترین خرابی و مشکل در ساید بای ساید های کلور پیش آمد بهتر است که سریع اقدام به تعمیرات سرویس ساید بای ساید کلور کنید، چون اگر مشکلات کوچک رفع نشوند باعث به وجوذ آمدن خرابی های بزرگتر با خسارت های بیشتر می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در مارلیک

تعمیرات سرویس ساید بای ساید کلور یک کار تخصصی می باشد و به همین دلیل بهتر است که تعمیر ساید بای ساید کلور را به یک تعمیرات سرویس بسپارید، چون کوچک ترین اشتباه و خطا در هنگام تعمیرات ساید بای ساید کلور می تواند، باعث به وجود آمدن مشکلات بزرگ تر و بیشتر شود.

اما قصد داریم در این مقاله به مشکلات رایج در ساید بای ساید ها و نحوه پیدا کردن عیب یابی آن ها را در اختیارتان قراربدیم، تا در هنگام مشاهده مشکل در ساید بای ساید کلور بتوانید به راحتی ایرادات را شناسایی کنید تا هنگام تماس با تعمیرات سرویس بتوانید علت خرابی را توضیح دهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید بلومبرگ در مارلیک

چگونه به عیب یابی ساید بای ساید کلور بپردازیم

اولین قدم که برای عیب یابی هر دستگاه لازم است به آن توجه کنید این نکته است که ببینید چه تغییری در روند کار دستگاه ایجاد شده است و کارکرد آن چه تفاوتی با زمانی که سالم بود کرده است.

برای عیب یابی ساید بای ساید کلور توجه کنید و ببینید که مشکلاتی مثل برفک زدن، سرد نکردن دستگاه، صدای غیر معقول، یخ زدن مواد غذایی، سرمایی بیش از اندازه، گرمای بیش از حد را در دستگاه خود مشاهده می کنید یا خیر، اگر هر کدوم از این موارد را در ساید بای ساید کلور خود مشاهده کردید، باید به بررسی این مشکلات به دلیل خرابی آن قطعات به وجود می آید بپردازید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه

عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید کلور هنگامی که دستگاه روشن نمی شود

از بیشترین مشکلاتی که در وسیله های برقی مثل ساید بای ساید کلور رخ می دهد، روشن نشدن دستگاه می باشد.

وقتی روشن نشدن ساید بای ساید کلور و یا خاموش شدن آن به صورت ناگهانی، اول از اتصال دوشاخه به پریز مطمئن شوید و اگر دو شاخه متصل بود از اتصال جریان الکتریکی داخل پریز مطمئن شوید، می توانید اتصال پریز را توسط مولتی متر بررسی کنید.

اگر اتصالات جریان برق به ساید بای ساید کلور شما برقرار بود، باید به بررسی نمایشگر و قطعات الکترونیکی مانند ترموستات، اورلود، سیم های ارتباط، نمایشگر الکتریکی، موتور بپردازید که انجام این کار کامل تخصصی می باشد و باید از تعمیرات سرویس کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در اندیشه

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید کلور هنگام خیس بودن و چکه کردن آب از اپراتور

هنگام مشاهده این مشکل در ساید بای ساید کلورباید به بررسی ترمستات بپردازید، اگر ترموستات ساید بای ساید شما روی درجه نامناسبی قرار گرفته باشد و یا اگر ترموستات ساید بای ساید کلور به میزان کم تر تنظیم شده باشد، سرمایی که توسط ترموستات ساید بای ساید کلور ایجاد می شود.

جواب گوی نیاز ساید بای ساید کلور نمی باشد می توانید برای رفع این مشکل در یخچال های ساید بای ساید کلور با حرکت ولوم ترموستات در جهت عقربه‌ های ساعت، میزان سرماسازی ساید بای ساید کلور را بالا دهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در اندیشه

در این صورت دیگه آب از اپراتور چکه نمی کند،ازدیگر علت های به وجود آمدن آب و چکه کردن آب در انواع ساید بای ساید های کلور تنظیم نبودن محل قرارگیری ترموستات باشد چون ممکن است به دلیل تنظیم نامناسب یا ضعیف شدن فنر زیر اهرم کلید ترموستات ساید بای ساید کلور، مدت توقف ترموستات یخچال افزایش یابد و به دلیل این افزایش دما در اواپراتور ساید بای ساید کلور، برفک‌ های دستگاه ذوب شود و باعث ریختن قطرات آب در ساید بای ساید های کلور شود.

برای تعمیر ساید بای ساید کلور در هنگام به وجود آمدن این مشکل، باید پیچ تنظیم ترموستات را در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید تا بتوانید زمان توقف ترموستات ساید بای ساید کلور را کاهش دهید.

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید کلور هنگامی که آبسرد کن و یخ ساز کار نمی کند

بیشترین استفاده ای که از یخچال های ساید بای ساید کلور می شود، استفاده از آب سرد کن و یخ ساز می باشد و به همین دلیل از قطعاتی می باشند که بیشتر دچار مشکل می شوند، برای برطرف کردن این مشکل در ساید بای ساید کلور باید اول شیر آب متصل به آن ها را بررسی کنید که دچار گرفتگی نشده باشد.

در بعضی موارد هم ممکن است که لوله آب متصل به یخ ساز و آب سرد کن ساید بای ساید کلور مسدود شده باشد که باید آن را بررسی کنید و در هنگام بسته بودن آن را باز نمایید.

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید کلور هنگام مشاهده برفک های ریز روی لوازم داخل فریزر

اگر روی مواد غذایی موجود در قسمت فریزر ساید بای ساید کلور خود برفک های ریز مشاهده کردید، نگران نباشید این مسئله به دلیل باز موندن درب یخچال به وجود آمده است.

اما اگر پس از سفت کردن درب یخچال دوباره متوجه شدید که درب ساید بای ساید کلور باز است باید میکرو سوئیچ درب ساید بای ساید کلور را بررسی کنید، چون ممکن است که به دلیل خراب میکروسوئیچ درب کاملا سفت نشود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در مارلیک

به خاطر همین ممکن است که لاستیک های دور درب ساید بای ساید کلور پوسیده یا کنده شده باشد و به همین دلیل درب یخچال کلور کاملا بسته نشود و باعث به وجود آمدن برفک شود.

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید زمانی که هنگام کار صدای زیادی تولید می کند

یکی از دلایلی که باعث ایجاد سر و صدای هنگام کار ساید بای ساید کلور می شود، هم تراسطح نبود محل قرار گرفتن یخچال می باشد چون به چرخش روتور دستگاه درون موتور دچار می شود، اگر از تراز بودن محل قرارگیری ساید بای ساید کلور خود اطمینان دارید، به بررسی موارد دیگر بپردازید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در فردیس

گاهی ممکن است موتور فن ساید بای ساید مشکل داشته باشد و در برخی از مدل های ساید بای ساید از فن برای خنک سازی کندانسور یا موتور آنها استفاده می شود.

هم ممکن است سیم هایی که از کلاف مدار خود خارج شده اند، به فن برخورد کنند و هنگام کار ساید بای ساید کلور شما سر و صدای زیادی ایجاد شود، یا امکان دارد که یاتاقان های ساید بای ساید کلور دچار مشکل شده باشند و باعث ایجاد صدای زیاد هنگام کار کردن ساید بای ساید کلور شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید دوو در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


  • تعمیرات سرویس
  • تعمیر ساید بای ساید کلور در اندیشه
  • تعمیر ساید بای ساید کلور در ملارد
  • تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در فردیس

مطالب مرتبط