تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیر انواع ساید الکترواستیل

تعمیر انواع ساید الکترواستیل

ما در این مطلب به مبحث تعمیر انواع ساید الکترواستیل می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

فهرست مطالب

تعمیر انواع ساید الکترواستیل

یخچال و فریزر یکی از مهم ترین وسیله های منزل می باشد، که در چند سال گذشته جای خود را به ساید بای ساید های پیشرفته تر داده اند، ساید بای ساید های الکترواستیل هم مانند بقیه وسیله های برقی ممکن است دچار خرابی و مشکل شوند، در صورت مشاهده کوچکترین خرابی و مشکل در ساید بای ساید های الکترواستیل بهتر است که سریع اقدام به تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل خود کنید، ولی اگر مشکلات کوچک رفع نشوند باعث به وجود آمدن خرابی های بزرگتر با خسارت های بیشتر می شود.

تعمیرات ساید بای ساید الکترواستیل یک کار تخصصی می باشد و به همین دلیل بهتر است که تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل را به تعمیرات سرویس بسپارید، چون کوچکترین اشتباه و خطا در هنگام تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل می تواند، باعث به وجود آمدن مشکلات بزرگ تر و بیشتر شود، اما قصد داریم در این مقاله به مشکلات بیشتر در ساید بای ساید ها و نحوه عیب یابی آن ها را در اختیار قرار دهیم، تا در هنگام مشاهده مشکل در ساید بای ساید الکترواستیل بتوانید به راحتی ایرادات را شناسایی کنید تا هنگام تماس با تعمیرات سرویس بتوانید علت خرابی را توضیح دهید.

بیشتر بخوانید: عیب یابی ساید جنرال الکتریک

 

چگونه به عیب یابی ساید بای ساید الکترواستیل بپردازیم

اولین قدم که برای عیب یابی هر دستگاه لازم است به آن توجه کنید این نکته مهم است که ببینید چه تغییری در روند کار دستگاه ایجاد شده است و کارکرد آن چه تفاوتی با زمانی که سالم بود کرده است.

برای عیب یابی ساید بای ساید الکترواستیل توجه کنید و ببینید که مشکلاتی مثل برفک زدن، سرد نکردن دستگاه، صدای غیر معقول، یخ زدن مواد غذایی، سرمایی بیش از اندازه، گرمای بیش از حد را در دستگاه خود مشاهده می کنید یا خیر، اگر هر یک از این موارد را در ساید بای ساید الکترواستیل خود مشاهده کردید، باید به بررسی این مشکل به دلیل خرابی آن قطعات به وجود می آید بپردازید.

بیشتر بخوانید: علت برفک زدن ساید ال جی

عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید الکترواستیل هنگامی که دستگاه روشن نمی شود

از بیشترین مشکلاتی که در وسیله های برقی مثل ساید بای ساید الکترواستیل رخ می دهد، روشن نشدن دستگاه می باشد.

وقتی که روشن نشدن ساید بای ساید الکترواستیل و یا خاموش شدن آن به صورت ناگهانی اول از اتصال دوشاخه به پریز مطمئن شوید و اگر دوشاخه متصل بود از اتصال جریان الکتریکی داخل پریز مطمئن شوید، میتوانید اتصال پریز را توسط مولتی متر بررسی کنید.

اگر اتصالات جریان برق به ساید بای ساید الکترواستیل برقرار بود، باید به بررسی نمایشگر و قطعات الکترونیکی مثل ترموستات، اورلود، سیم های ارتباط، برد الکتریکی، موتور و  بپردازید که انجام این کار کامل تخصصی می باشد و باید از تعمیرات سریس کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید دوو

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل هنگام خیس بودن و چکه کردن آب از اپراتور

وقتی مشاهده این مشکل در ساید بای ساید الکترواستیل باید به بررسی ترمستات بپردازید، اگرترموستات ساید بای ساید شما روی درجه نامناسبی قرار گرفته باشد و یا اگر ترموستات ساید بای ساید الکترواستیل به میزان کم تر تنظیم شده باشد، سرمایی که توسط ترموستات ساید بای ساید الکترواستیل ایجاد می شود، جواب گوی نیاز ساید بای ساید الکترواستیل نمی باشد می توانید برای رفع این مشکل در یخچال های ساید بای ساید الکترواستیل با حرکت ولوم ترموستات در جهت عقربه‌های ساعت، میزان سرماسازی ساید بای ساید الکترواستیل را بالاببرید، در این صورت دیگه آب از اپراتور چکه نمی کند.

ازدیگر علت های به وجود آمدن آب و چکه کردن آب در انواع ساید بای ساید های الکترواستیل تنظیم نبودن محل قرارگیری ترموستات باشد چون ممکن است به دلیل تنظیم نامناسب یا ضعیف شدن فنر زیر اهرم کلید ترموستات ساید بای ساید الکترواستیل، مدت توقف ترموستات یخچال افزایش یابد و به دلیل این بالا رفتن دما در اپراتور ساید بای ساید الکترواستیل، برفک‌ های دستگاه ذوب شود و باعث ریختن قطرات آب در ساید بای ساید های الکترواستیل شود.

برای تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل وقتی به وجود آمدن این مشکل، باید پیچ تنظیم ترموستات را در جهت عقربه‌ های ساعت بچرخانید تا بتوانید زمان توقف ترموستات ساید بای ساید الکترواستیل را کاهش دهید.

بیشتر بخوانید: تعویض فیلتر ساید جنرال الکتریک

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل هنگامی که آبسرد کن و یخساز کار نمی کند

بیشترین استفاده ای که از یخچال های ساید بای ساید الکترواستیل می شود، استفاده از آب سرد کن و یخساز می باشد و به همین دلیل از قطعاتی می باشند که بیشتر دچار مشکل می شوند، برای رفع کردن این مشکل در ساید بای ساید الکترواستیل باید در اول شیر آب متصل به آن ها را بررسی کنید که دچار گرفتگی نشده باشد.

در بعضی موارد نیز ممکن است که لوله آب متصل به یخ ساز و آب سرد کن ساید بای ساید الکترواستیل مسدود شده باشد که باید آن را بررسی کنید دروقتی بسته بود آن را باز کنید.

عیب یابی و تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل هنگام مشاهده برفک های ریز روی لوازم داخل فریزر

اگر روی مواد غذایی موجود در قسمت فریزر ساید بای ساید الکترواستیل خود برفک های ریز مشاهده کردید، نگران نباشید این مسئله به دلیل باز موندن درب یخچال به وجود آمده است.

اما اگر بعد از سفت کردن درب یخچال دوباره متوجه بشید که درب ساید بای ساید الکترواستیل باز است باید میکرو سوئیچ درب ساید بای ساید الکترواستیل را بررسی کنید، چون ممکن است که به دلیل خراب میکروسوئیچ درب کاملا سفت نشود.

همچنین ممکن است که لاستیک های دور درب ساید بای ساید الکترواستیل پوسیده یا کنده شده باشد و به همین دلیل درب یخچال الکترواستیل کاملا بسته نشود و باعث بروز برفک شود.

بیشتر بخوانید: نحوه تعمیر ساید بای ساید ال جی

عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید زمانی که هنگام کار صدای زیادی تولید می کند

یکی از دلایلی که باعث ایجاد سر و صدای هنگام کار ساید بای ساید الکترواستیل می شود، هم سطح نبود محل قرار گرفتن یخچال می باشد چون به چرخش روتور دستگاه درون موتور دچار می شود، اگر از سطح محل قرارگیری ساید بای ساید الکترواستیل خود اطمینان دارید، به بررسی موارد دیگر بپردازید.

بعضی وقت ها ممکن است که موتور فن ساید بای ساید دچار مشکل شده باشد و در بعضی از مدل های ساید بای ساید های الکترواستیل که برای خنک شدن کندانسور و یا موتور آن ها از فن استفاده می شود، هم ممکن است سیم هایی که از کلاف مدار خود خارج شده اند، به فن برخورد کنند و هنگام کار ساید بای ساید الکترواستیل شما سر و صدای زیادی ایجاد شود،یا امکان دارد که یاتاقان های ساید بای ساید الکترواستیل دچار مشکل شده باشند و باعث ایجاد صدای زیاد هنگام کار کردن ساید بای ساید الکترواستیل شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید امرسان ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


  • تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل در فردیس
  • تعمیرات سرویس
  • تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل در ملارد
  • تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل در کرج

مطالب مرتبط