دسته‌بندی نشده

تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ

تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

فهرست مطالب

تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ

تعمیرات سرویس با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص در حوزه تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ این امکان را فراهم آورده است تا بهترین و سریع ترین خدمات را با استفاده از قطعات اصلی و گارانتی شده در البرز برای شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید مابه در ملارد

خرابی های نیازمند تعمیر در کنار بلومبرگ

معمولا مشکلات زیادی برای یخچال ساید بای ساید بلومبرگ وجود دارد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در ملارد

اما می توان به چند خراب های رایج اشاره نمود:

 • موتور یا کمپرسور یخچال ساید بای ساید بلومبرگ کار نمی کند
 • صدای بلند و غیر طبیعی یخچال ساید بلومبرگ
 • یخچال یا فریزر جانبی خنک نمی شود
 • تعویض فیلتر آب ساید بای ساید بلومبرگ
 • دستگاه یخ نمی سازد
 • یخ ساز یخ تولید نمی کند
 • زهکش دستگاه چکه می کند یا زهکش آب نمی دهد
 • دیواره دستگاه فوق العاده داغ است
 • فریزر در حال یخ زدن است
 • یخچال بوی بدی می دهد
 • یخچال به طور خودکار روشن نمی شود
 • لاستیک دور درب یخچال نمی چسبد
 • صفحه یخچال روشن نمی شود
 • دستگاه گاز ندارد
 • ساید بلومبرگ خطا می دهد
 • نشت آب از زیر ساید بای ساید بلومبرگ

خدمات در دسترس برای تعمیر جانبی بلومبرگ

تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

یخچال ساید بای ساید بلومبرگ دارای یک فیلتر داخل دستگاه و یک فیلتر خارجی در پشت دستگاه است که هر 6 ماه یکبار باید تعویض شود. تعویض دیرهنگام فیلترهای آب یخچال ساید بلومبرگ می تواند باعث ایجاد بوی بد در فاضلاب، عدم تشکیل یخ، آسیب به شیر آب و یا پارگی شیلنگ های آب متصل به دستگاه شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در اندیشه

تعویض موتور یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

ساید بای ساید بلومبرگ دو نوع کمپرسور دارد. در دستگاه های قدیمی از کمپرسورهای پیستونی بلومبرگ و در دستگاه های جدید از کمپرسورهای اینورتر بلومبرگ با مصرف برق کمتر استفاده می شود.

برای تعویض کمپرسور یخچال بلومبرگ باید جوشکاری و شارژ گازی دستگاه انجام شود. در بسیاری از تعمیرگاه های غیر مجاز از کمپرسورهای مارک های مختلف برای تعویض استفاده می شود. با تماس با مرکز تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ می توانید کمپرسور پارچه خود را تهیه کنید.

تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

فن کندانسور در سمت بلومبرگ در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار دارد و وظیفه خنک سازی کندانسور و موتور یخچال را بر عهده دارد. فن معیوب باید در اسرع وقت تعویض شود زیرا در غیر این صورت به قسمت موتور بلومبرگ آسیب می رساند.

فن داخلی یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

ساید بای ساید بلومبرگ دارای یک فن در یخچال و یک فن در فریزر است که وظیفه انتقال سرما به قسمت های مختلف کابین را بر عهده دارند. فن های داخل آن دو نوع AC و DC می باشد که برای هر دستگاه باید یک فن مناسب تعویض شود. در مرکز تعمیرات بلومبرگ موتور فابریک پنکه با توجه به مدل دستگاه شما برای شما نصب می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در مارلیک

شارژ گاز یخچال ساید بای ساید بلومبرگ

گاز مبرد ممکن است به دلیل پوسیدگی لوله های داخلی یا برخورد جسم خارجی به لوله ها نشت کند. نشت گاز یخچال باعث از بین رفتن سردی دستگاه و آب شدن غذا می شود.   برای شارژ گاز یخچال ساید بلومبرگ ابتدا باید محل نشتی را پیدا کرد و مشکل نشتی گاز را برطرف کرد و سپس نسبت به شارژ گاز یخچال بلومبرگ اقدام کرد.

شارژ گاز ساید بای ساید بلومبرگ یکی از مهمترین و اساسی ترین تعمیرات مربوط به ساید بای ساید بلومبرگ می باشد که باید با تجهیزات مناسب و استاندارد و با دقت خاصی انجام شود. زیرا اگر کوچکترین نشتی وجود داشته باشد یا مقدار گاز شارژ شده خیلی کم یا زیاد باشد، دستگاه کارایی نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید بلومبرگ در مارلیک

تعمیر یخ ساز ساید بای ساید بلومبرگ

یخ ساز ساید بای ساید بلومبرگ توانایی تولید 50 قالب یخ در طول شبانه روز را دارد. ممکن است به دلیل قطع آب یا خرابی موتور یا سنسور یخ ساز دستگاه یخ سازی قطع شود. قطعات فابریک هرمودل در مرکز تعمیرات بلومبرگ برای تعمیر یخ ساز ساید بلومبرگ استفاده خواهد شد.

تعویض شیر برقی ساید بای ساید بلومبرگ

وظیفه شیر یخچال ساید بای ساید بلومبرگ رساندن آب به یخ ساز و تخلیه آب یخچال است که به صورت الکترونیکی و با فرمان برد دستگاه عمل می کند. اگر آبکش یا یخ ساز کناری بلومبرگ به درستی کار نمی کند، تعویض شیر برقی یخچال بلومبرگ ضروری است.

تعویض و تعمیر برد الکترونیک ساید بای ساید بلومبرگ

برد الکترونیکی یخچال ممکن است به دلیل نوسانات برق یا شستشوی یخچال آسیب ببیند. در این صورت با تعمیر یا تعویض برد اصلی ساید بلومبرگ مشکل حل خواهد شد. برای جلوگیری از آسیب دیدن برد اصلی ساید بلومبرگ از محافظ الکتریکی استفاده کنید.

برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید بلومبرگ یکی از مهم ترین قسمت های دستگاه است و مانند مغز انسان عمل می کند. بنابراین تعمیر این قطعه نیاز به تخصص ویژه در زمینه الکترونیک دارد.

مهندسان ما در تعمیرات سرویس با توجه به تجربه طولانی و دانشی که نسبت به المان های مربوط به این قطعه دارند اقدام به تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید بلومبرگ نموده و در اجرای این کار از قطعات اصلی بلومبرگ استفاده خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه

خدمات سالانه کندانسور ساید بای ساید بلومبرگ

کندانسور یخچال ساید بلومبرگ در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار دارد و به دلیل وجود فن، امکان جذب گرد و غبار روی این قسمت وجود دارد. بنابراین کندانسور ساید بای ساید بلومبرگ برای افزایش طول عمر دستگاه و صرفه جویی در مصرف انرژی نیاز به سرویس منظم و سالانه دارد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در مارلیک

باز و بسته کردن درب ساید بای ساید بلومبرگ برای جابجایی

بهتر است قبل از جابجایی یخچال ساید بای ساید درهای دستگاه را از لولا باز کرده و درها را در محل جدید نصب کنید تا در هنگام جابجایی و جابجایی آسیبی نبیند.

امروزه بسیاری از باربری ها این کار را انجام می دهند اما به دلیل عدم تجربه و دانش کافی دستگاه در بسیاری از موارد پس از جابجایی و باز و بسته شدن درب ها توسط باربر به سیم کشی ها و شیلنگ ها و اتصالات یخ ساز آسیب جدی وارد می شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید فریجیدر در فردیس

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


 • تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در اندیشه
 • تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در فردیس
 • تعمیرات سرویس
 • تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در ملارد

مطالب مرتبط