تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

عیب یابی ساید جنرال الکتریک

عیب یابی ساید جنرال الکتریک

ما در این مطلب به مبحث عیب یابی ساید جنرال الکتریک می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

عیب یابی ساید جنرال الکتریک

محصولات جنرال الکتریک از دیرباز وارد کشور شده و هم اکنون به عنوان یکی از گزینه های پرطرفدار در بین خانه های ایرانی به شمار می روند.

همه ما به خوبی می دانیم که کارکرد مداوم دستگاه های الکتریکی هیچ گاه بدون مشکل نبوده است و ساید جنرال الکتریک نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگر دستگاه شما با مشکلاتی مواجه است، راهنمای ما به شما کمک می‌کند بیشتر آنها را خودتان برطرف کنید. بنابراین لازم نیست همیشه آن را به تعمیرکار بسپارید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک در مارلیک

خنک نشدن کنار جنرال الکتریک

مشکل خنک نشدن یخچال کاملاً با ماهیت و وظیفه اصلی آن در تضاد است.

در صورت مشاهده چنین مشکلی به موارد زیر توجه کنید:

کویل های کندانسور کثیف

کویل های کندانسور معمولاً در زیر یخچال های جنرال الکتریک قرار می گیرند و با عبور گاز مبرد گرمای داخل را از بین می برند. اگر کویل های کندانسور کثیف باشند، حذف کامل حرارت ممکن نیست.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید فریجیدر در فردیس

با تجمع ناخالصی های مختلف روی کویل ها، راندمان یخچال کاهش می یابد و دستگاه برای خنک شدن به انرژی بیشتری نیاز دارد. سیم پیچ ها را بررسی کنید تا متوجه شوید کثیف هستند یا خیر. در صورت لزوم آنها را به خوبی تمیز کنید.

موتور فن کندانسور

موتور فن کندانسور هوا را از طریق سیم پیچ ها به حرکت در می آورد. برای تشخیص خرابی موتور فن، تیغه فن را برای هر گونه انسداد بررسی کنید. سپس سعی کنید تیغه موتور فن را با دست بچرخانید و مطمئن شوید که می تواند حرکت کند. اگر هیچ مانعی وجود ندارد و تیغه می چرخد، از یک مولتی متر برای بررسی جریان الکتریکی استفاده کنید.

اپراتور موتور فن

موتور فن اپراتور هوا را در قسمت های مختلف یخچال به حرکت در می آورد و در صورت خرابی یخچال سرد نمی شود. قسمت های مختلف اپراتور را با استفاده از یک مولتی متر برای یافتن جریان الکتریکی بررسی کنید. اگر این قطعه آسیب دیده است، باید آن را تعویض کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید ال جی در مارلیک

یخ زدایی برقی عمومی کار نمی کند

این مشکل در تعمیر ساید جنرال الکتریک بسیار مشهود است و دو عامل اصلی آن به شرح زیر است:

پنل کنترل یخ زدایی

این کنترل پنل میزان چرخه یخ زدایی را تعیین می کند و در صورت عدم موفقیت، یخچال وارد چرخه عادی خود نمی شود. قبل از اینکه به تعویض پنل کنترل فکر کنید، ابتدا عناصر و ترموستات یخ زدایی را تست کنید. اگر این قطعات به درستی کار می کنند، باید برد کنترل مذکور را تعویض کنید.

بیشتر بخوانید: علت سرد نشدن آبسردکن ساید بای ساید ال جی

تایمر یخ زدایی

تایمر یخ زدایی عناصر گرمایشی را چندین بار در طول روز روشن می کند تا یخ ذوب شود. اگر تایمر معیوب باشد، چرخه یخ زدایی شروع نمی شود. چرخه را ریست کنید و در این حالت کمپرسور باید خاموش شود و المنت ها روشن شوند. امکان تعویض این قطعه به راحتی و با هزینه کم وجود دارد.

سر و صدای زیادی در ساید جنرال الکتریک

فن تیغه

صدای زیاد یخچال به خصوص زمانی که یکی از درها باز است می تواند از تیغه فن اپراتور یا کندانسور باشد. ابتدا تیغه های پنل پشتی را بررسی کرده و با دست بچرخانید.

اگر تیغه آزادانه حرکت نمی کند، بررسی کنید که آیا چیزی در اطراف آن گیر کرده است. اگر مشکلی دیدید بهتر است آن را تعویض کنید.

کمپرسور یخچال

اجزای داخلی کمپرسور می توانند به مرور زمان فرسوده شوند و صدای زیادی ایجاد کنند. اگر کمپرسور شما با چنین مشکلی مواجه شده باشد، احتمال خرابی آن زیاد است. شما باید بررسی این قطعه را به تکنسین ماهر بسپارید.

متخصصین تعمیرات سرویس در هر ساعت از شبانه روز آماده اعزام به محل هستند تا یخچال شما را به نحو احسن تعمیر کنند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید الکترواستیل در مارلیک

عدم ایجاد یخ به وسیله ی یخچال ساید جنرال الکتریک

هنگامی که با چنین مشکلی مواجه شدید، موارد زیر را در نظر بگیرید:

دمای بالای 12- درجه سانتیگراد

اگر دمای محفظه فریزر بالای 12- درجه سانتیگراد باشد، یخ ساز به طور معمول کار نمی کند. در واقع دمای فریزر باید بین 15- تا 18- باشد تا از این بابت دچار مشکل نشوید.

شیر ورودی آب

شیر ورودی آب قطعه ای الکتریکی است که برای تامین آب دستگاه استفاده می شود. اگر شیر ورودی آب معیوب باشد یا فشار کافی نداشته باشد، اجازه عبور آب را نمی دهد و در نتیجه یخ تولید نمی شود.

این شیر برای عملکرد صحیح به حداقل فشار 20 PSI نیاز دارد. اگر فشار آب کافی است، از یک مولتی متر برای بررسی جریان شیر ورودی استفاده کنید و در صورت وجود مشکل، آن را تعویض کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید صنام

نکات کاربردی هنگام عیب یابی جنرال الکتریک

  • اگر یخچال کار نمی کند، آن را به برق وصل کنید و تقریباً 30 دقیقه صبر کنید تا دستگاه از چرخه یخ زدایی خارج شود.
  • اگر چرخه موتور یخچال بیش از اندازه طولانی است، هر دو درب را کاملاً ببندید و وسایل درون یخچال را به اطراف انتقال دهید تا مانع بسته شدن درها نشوند.
  • اگر یخ ساز کار نمی کند، مطمئن شوید که روشن است. اگر یخچال به تازگی به برق وصل شده است، حداقل 24 ساعت صبر کنید تا چرخه یخ ساز کامل شود.
  • اگر آب سرد کن یخچال کار نمی کند، دکمه یا اهرم را به مدت دو دقیقه فشار دهید تا هوا از سیستم خارج شود.
  • در صورت استشمام بوی نامطبوع از داخل یخچال مقداری جوش شیرین در قسمت های مختلف آن بریزید. برای تمیز کردن بهتر دستگاه یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را با کمی آب مخلوط کرده و سطوح داخلی یخچال را به خوبی تمیز کنید. قبل از روشن کردن مجدد دستگاه، آن را با دستمال کاغذی یا پارچه تمیز خشک کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در ملارد

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید امرسان ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


  • تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در ملارد
  • تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در کرج
  • تعمیرات سرویس
  • تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در فردیس

مطالب مرتبط