تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال فریزر ال جی در فردیس

تعمیر یخچال ال جی در فردیس - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال فریزر ال جی در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات یخچال فریزر ال جی در فردیس

یخچال و فریزر از اساسی ترین دستگاه های برقی در منزل است.

این روزها دیگر تصور زندگی بدون یخچال را نمی توان داشت چون که بعضی از ما جهت صرفه جویی در زمان خیلی از مواد غذایی را داخل فریزر قرار می دهیم تا جهت نیاز سریعا از آن استفاده کنیم.

همچنین اینکه جهت سالم ماندن مواد غذایی آنها را در بخش یخچال و خنک کننده نگهداری می کنیم. ولی به طور کاملا طبیعی گاهی اوقات این وسیله مهم دچار اختلال در کارکرد و سرمایش می شود. که بهترین عمل این است که سریعا از تکنسین های متخصص کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: علت صدای یخچال الکترواستیل

مشکلات متداول در تعمیر یخچال ال جی در فردیس

از سری مشکلاتی که امکان دارد برای یخچال فریزر شما رخ دهد:

نداشتن تعادل در سرمایش یخچال، عدم خارج شدن آب از آبسردکن، صدای بیش از اندازه یخچال، برفک داخل بدنه یخچال و ایراد جداسازی یخ از جایخی از مشکلات شایع در تعمیر یخچال ال جی است که ما در مرکز تعمیر یخچال و فریزر ال جی در فردیس با آنها بیشتر رو به رو می شویم.

مشکلات رایج یخچال فریزر ال جی

برخی مواقع با ایرادات رایج و متداولی در یخچال های ال جی مخصوصا انواع سایدبای ساید آن روبه رو هستیم:

1. یخچال سرمای لازم ندارد

اینکه یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی دمای مناسب جهت خنک کردن مواد غذایی را ندارد یکی از اذیت کننده ترین موارد است اکثر مواقع این ایراد می تواند برای مناسب نبودن فاصله یخچال از دیوار، عدم تنظیم دمای استاندارد یخچال، چیدمان غیر اصولی در برابر دریچه های هوای سرد، گذاشتن یخچال در نزدیکی وسایل گرمایشی یا تابش نور مستقیم خورشید باشد.

2. آب زیر طبقات جای میوه ای یخچال تجمع می کند

احتمال دارد ایراد از لوله تخلیه باشد. لوله تخلیه جهت منتقل کردن آب جمع شده به مخزن تخلیه و در نتیجه تبخیر آب جمع شده ایجاد شده است.

شما باید اول لوله تخلیه که در ته دیوار پشتی یخچال قرار دارد را بررسی کنید.

چنانچه لوله تخلیه به صورت غلط نصب شده باشد، یکی از دلایل تجمع آب در یخچال است.

با یک تماس با نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ال جی در تعمیرات سرویس کارشناسان ما در بهترین زمان امکان برای در خواست کنندگان نیروی تعمیرکار فرستاده و ایراد را بررسی می کنند.

3. مواد غذایی داخل فریزر ذوب شده است

از عوامل یخ نزدن فریزر و آب شدن مواد غذایی داخل آن می تواند خرابی موتور فن فریزر بوده که تکیه گاه قطعه کنداسور می باشد.

چنانچه موتور فن نقص یا دچار سوختگی شود، سیستم داخلی فریزر در رد کردن هوا از سیم پیچ‌ های کنداسور ناتوان است. در نهایت کار سرد شدن در فریزر متوقف می‌شود.

4. از داخل یخچال صدای غیر طبیعی به گوش می رسد

برخی اوقات یخچال ها صداهای بلند و آزار دهنده ای دارند که می تواند به دلیل این باشد که: یخچال تراز روی زمین قرار داده نشده، موتور فن اواپراتور یخچال دچار نقص شده، پره ها فن یخچال شل شده و به هم برخورد می نمایند.

می توانند از دلایل ایجاد شدن صدای غیر طبیعی در یخچال های ساید بای ساید ال جی باشد که کارشناسان ما در نمایندگی مجاز تعمیر یخچال و فریزر ال جی در فردیس با داشتن حرفه در این حوزه با تشخیص صحیح در کوتاه ترین زمان این ایراد را رفع می کنند.

بیشتر بخوانید: علت پوسیدگی درب یخچال هیمالیا

5. موقع خاموش و روشن شدن یخچال صدای ناهنجاری به گوش می رسد

یکی از ایراداتی که در خواست کنندگان تعمیر یخچال طبق آن با مرکز تعمیر یخچال و فریزر در فردیس تماس میگیرند این است که یخچال موقع خاموش و روشن شدن موتور صدای غیر طبیعی دارد دلیل این ایراد می تواند جهت خراب شدن در موتور فن کندانسور باشد که مهم ترین علت خراب شدن آن کثیفث آن است.

6. یخچال بی وقفه کار می کند و اتومات نمی کند

دلیل اتومات نکردن یخچال و کارکردن بی وقفه آن عوامل متعددی دارد که ما در این بخش از مطالب در مرکز تعمیر یخچال و فریزر ال جی فردیس آن را بررسی می نماییم.

یکی از دلایل می تواند نشتی گاز و کم بودن سرما باشد یا ایراد از ترموستات، ضعیفی موتور یخچال، کثیفی لوله های کندانسور باشد.

7. یخچال روشن نمی شود

برای اینکه اطمینان پیدا کید یخچال خراب است که روشن نمی شود بهتر است اول پریز برق را بررسی کنید احتمالا برق نداشته باشد یا امکان دارد سیم رابط یا محافظ برق یخچال ایراد داشته باشند در غیر این صورت می تواند ایراد از اورلود یخچال یا خرابی ترموستات باشد.

به طوری که مشکل با تعمیر قطعات رفع شود تکنسین های متخصص ما در مرکز تعمیرات سرویس تلاش می کنند این قطعه ها را تعمیر کنند در غیر این حالت می توان قطعات را عوض کرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال فریزر کلور در اندیشه

دلیل خاموش و روشن شدن مکرر یخچال ال جی

یکی دیگر ایرادات متداول همین خاموش و روشن شدن فوری یخچال است که جهت تعمیر نکردن به موقع آسیب های بیشتری را برای یخچال ایجاد می کند.

امکان دارد دلیل این مشکل نوسان در برق رسانی در یخچال باشد یا موتور یخچال سریعا داغ شده، معیوب کار کردن ترموستات، خراب شدن برد یخچال، دیفراست نکردن یخچال باشد.

دلیل کار نکردن و یخ نزدن فریزر ال جی

دلیل یخ نزدن فریزر یک ایراد متداول در سیستم فریزر و یخچال‌های فریزر دار می باشد.

یخ نزدن فریزر که به اصطلاح به آن سرد نکردن فریزر هم می گویند.

مشکل در رله استارت قطعه کمپرسور روشن نشدن موتور یخچال و در نهایت فعالیت نکردن سیستم سرمایشی و یخ نزدن فریزر را به همراه خود دارد. با انجام تعمیرات به موقع این قطعه یخچال می‌توانید در حل ایراد سرد نکردن فریزر موثر باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر مابه در ملارد

دلیل یخ زدن داخل یخچال الجی چیست؟

سیستم یخ زدایی از یک بخاری کوچک جهت گرم کردن کویل های یخچال و فریزر در یک برنامه زمان بندی شده بهره میگیرد.

این افزایش کم دما هر یخ زدگی را که بر روی دیوارها و قفسه ها ایجاد شده است، ذوب می کند و این آب خالی می شود. چنانچه در خط تخلیه آب گرفتگی باشد، می تواند با ایجاد شدن یخزدگی اختلالاتی پیش بیاید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط