تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی یخچال فریزر سامسونگ

نمایندگی یخچال سامسونگ -نمایندگی و تعمیر یخچال سامسونگ در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک- ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115 --

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال سامسونگ میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

مشکلات یخچال سامسونگ

از سری مشکلاتی که امکان دارد برای یخچال و فریزر سامسونگ ایجاد شود می‌توان به خراب شدن یخ ساز، نشتی یخچال، روشن نشدن یخچال، برفک زدن یخچال، خنک نکردن یخچال فریزر و دیگر موارد اشاره داشت که در ادامه قصد داریم به بررسی کردن چندین مورد از مهم‌ترین این مشکلات بپردازیم. به یاد داشته باشید نمایندگی یخچال سامسونگ در کرج همیشه در کنار شماست تا برای حل هر ایرادی به شما کمک کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال دیپوینت در مارلیک

شایع ترین علت تعمیر یخچال سامسونگ در کرج

  1. یخچال فریزر سرما ندارد
  2. یخچال فریزر صدای ناهنجار می دهد.
  3. واشر درب یخچال فریزردچار فرسودگی شده است.
  4. یخساز ساید بای ساید درست کار نمی کند.
  5. یخچال فریزر برق خیلی مصرف می کند.
  6. کمپرسور یخچال کار نمی کند.
  7. یخچال دچار یخ زدگی شده است.
  8. از یخچال آب نشتی می کند

مشکل در یخساز یخچال سامسونگ

مشکل در یخ‌ساز می‌تواند علت های متعددی داشته باشد. یکی از اساسی ترین علت ها می‌تواند قطعی آب ورودی به یخ ساز باشد. همینطور امکان دارد فیلتر یخچال گرفته شده باشد. در بعضی موارد هم فعال شدن امکان مکث سبب پیشگیری از کار کردن یخ ساز می‌شود و یخ ساز را خاموش می کند.

از دیگر مواردی که سبب خراب شدن یخساز می شود می‌توانیم به شیر برقی یخ ساز، خراب شدن موتور یخ ساز، خراب شدن سنسور و یا خراب شدن برد الکترونیکی یخچال فریزر سامسونگ اشاره کنیم. در این موردها بهتر است تعمیر برد یخچال سامسونگ را به یک تکنسین متخصص بسپارید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال مابه در ملارد

نشتی دادن آب از یخچال سامسونگ

از علت های متداول نشتی دادن آب از یخچال سامسونگ می‌توانیم به تجمع آب زیر جامیوه‌ای، مشکل در فیلتر آب یخچال و یا ایراد در درب یخچال اشاره کنیم. تجمع آب در زیر قسمت جامیوه‌ای یکی از رایج ترین علت های نشتی دادن آب از یخچال است.

وقتی که آب زیر جامیوه‌ای جمع می‌شود امکان دارد ایراد از قطعات سیستم دیفراست باشد. خراب شدن المنت، آسیب دیدن ترموفیوز و یخ زدگی مسیر خروجی آب هم می‌تواند از دیگر علت های نشتی آب از یخچال باشد.

اگر یخچال فریزر سامسونگ شما دچار نشتی دادن آب شده است بهتر است تعمیر آن را به تیم تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج بسپارید. همینطور اگر مایل هستید از هزینه تعمیر یخچال سامسونگ در کرج آگاه شوید می‌توانید با کارشناسان تیم ما در ارتباط باشید.

داغ شدن موتور یخچال سامسونگ

ایجاد شدن گرما به وسیله موتور یخچال هنگام کار مسئله ای طبیعی است ولی اگر این داغ شدن برای مدت زمان طولانی ادامه داشته باشد یا موتور یخچال بیش از اندازه نرمال داغ شود سبب فشار آوردن به دستگاه و خربی یخچال فریزر سامسونگ میشود.

معمولا کم بودن گاز مبرد دستگاه و تنظیم نبودن دمای ترموستات می‌تواند سبب داغ شدن بیش از اندازه موتور یخچال فریزر سامسونگ بشود. اگر دمای ترموستات یخچال بر روی دماهای پایین تنظیم شده باشد موتور دستگاه جهت رسیدن به این دما باید مداوم در حال کار باشد. همین موضوع می‌تواند سبب داغ شدن موتور یخچال بشود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال کلور در مارلیک

روشن نشدن یخچال و فریزر سامسونگ

یکی از بدترین ایراداتی که می‌تواند برای یخچال فریزر ایجاد شود روشن نشدن یخچال فریزر است. اگر یخچال سامسونگ شما روشن نمی‌شود در گام اول پریز برق و کابل برق یخچال را بررسی کنید. اگر ایراد رفع نشد امکان دارد ترموستات، اورلود یخچال و یا موتور یخچال شما دچار ایراد شده باشد. در این حالت بهتر است از تکنسین یخچال سامسونگ در کرج کمک بخواهید. تکنسین بعد از بررسی کردن یخچال شما هزینه تعمیر یخچال سامسونگ را به شما اعلام خواهد کرد و بعد به رفع کردن مشکل می‌پردازد.

خنک نکردن یخچال سامسونگ

گرم شدن یخچال و کار نکردن درست دستگاه می‌تواند به دلیل مشکل در برق ورودی یخچال و فریزر، تنظیم نبودن درست دما یخچال، محل قرارگیری یخچال در کنار اجاق گاز، رعایت نکردن فاصله مناسب یخچال از دیوار و دیگر موارد پیش بیاید.

به همین خاطر بهتر از اول سیم برق یخچال را کنترل کنید تا اگر مشکلی در این قسمت بود از تعمیرات سرویس در کرج جهت رفع کردن ایراد کمک بگیرید.

همینطور نیاز است دمای یخچال را هم بررسی کنید. به صورت مناسب دمای درست برای یخچال‌هایی که ترموستات دارند میان ۴ الی ۵ درجه است و یخچال‌های اتوماتیک باید دمای میان ۳ تا ۴ درجه داشته باشند. اگر در این قسمت مشکلی بود برای تنظیم دمای یخچال باید پنل کاربری دستگاه را بررسی کنید یا از یک تکنسین جهت تعمیر برد یخچال سامسونگ در کرج کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال دوو

یخ زدن مواد غذایی داخل یخچال سامسونگ

اگر بعد از باز کردن درب یخچال و فریزر متوجه یخ زدن مواد غذایی درون یخچال و یا دیواره‌های یخچال فریزر شدید این مسئله می‌تواند به خاطر خرابی لاستیک درب یخچال، کثیفی کویل‌های کندانسور، خراب شدن ترمیستور یخچال، مشکل در ترموستات و یا اختلال در برد الکتریکی یخچال پیش آمده باشد. جهت رفع کردن ایراد می‌توانید از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در کرج کمک بخواهید.

کلام نهایی

در این مقاله مشکلات یخچال و فریزر سامسونگ را بر اساس نظر نمایندگی تعمیرات سامسونگ در کرج با شما در میان گذاشتیم. اگر این مشکلات کوچک باشند شما می‌توانید خودتان در خانه به عیب یابی و رفع کردن مشکل بپردازید.

ولی اگر ایراد تخصصی بود و نیاز به حضور تکنسین را احساس می‌کنید بهتر است با شماره های درج شده در صفحه تعمیرات سرویس تماس بگیرید و درخواست حضور تکنسین را ثبت کنید.

تعمیرکار متخصص ما بعد از حضور در خانه شما و چک کردن ایراد اول هزینه تعمیرات یخچال سامسونگ را با شما در میان می‌گذارد و بعد از دریافت تایید از سوی شما به برطرف کردن ایراد می پردازد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال بکو در اندیشه

مطالب مرتبط