مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در مارلیک

نمایندگی یخچال سامسونگ در مارلیک - تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

فهرست مطالب

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در مارلیک

برند سامسونگ یکی از گسترده ترین شرکت های تولید کننده انواع لوازم خانگی به خصوص یخچال فریزر در دنیا است که انواع متنوعی از یخچال فریزر های بالا پایین، توکار و ساید را به بازار ارائه داده  است.

کیفیت بالای محصولات تولید شده به وسیله برند سامسونگ سبب شده که کمتر نیاز به تکنسین داشته باشد ولی به هر حال خرابی وسایل برقی اجتناب ناپذیر است و احتمال دارد به هر علتی انواع یخچال های سامسونگ نیاز به تعمیر داشته باشند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر بوش در ملارد

مشکلات رایج یخچال فریزر سامسونگ به شرح زیر است:

1_ وقتی که یخچال فریزر سامسونگ صدای غیرمعمولی میدهد.

2_ وقتی که یخچال فریزر سامسونگ بی وقفه کار کند.

3_ موقع خراب شدن لاستیک دور درب یخچال فریزر سامسونگ .

4_ وقتی که فریزر سامسونگ منجمد نکند.

5_ برخی اوقات یخچال فریزر سامسونگ برفک میزند.

6_ عدم کارکرد فن یخچال فریزر سامسونگ.

7_ روشن نشدن یخچال فریزر سامسونگ.

8_ عدم کارکرد موتور یخچال فریزر سامسونگ.

9_ خرابی صفحه دیجیتالی یخچال فریزر سامسونگ .

10_ خرابی برد الکترونیکی یخچال فریزر سامسونگ خراب شده است.

11- کار نکردن سنسور یخچال فریزر سامسونگ.

عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

بعضی از ایرادات و خرابی های یخچال فریزر سامسونگ امکان دارد به شکل های رایجی رخ دهد که با شناختن راهکار و رفع کردن این ایراد احتیاجی به مراجعه کردن مرکز تعمیرات سامسونگ نخواهید داشت ، در ادامه شما را با این ایرادات آشنا می کنیم همراه ما باشید:

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال فریزر اسنوا در مارلیک

1_ عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ وقتی که صدا میدهد:

گاز مبرد در داخل لوله های گرفته شده است.

یکی از دلایل متداول دیگر منقبض و منبسط شدن قطعات پلاستیکی است، البته جهت کاهش و یا افزایش دمای یخچال امکان دارد صدایی مثل ترک برداشتن شنیده شود که جای نگرانی ندارد.

2_ عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ وقتی که آب از آبریز خارج نشود:

اول باید متصل شدن درست لوله آب به دستگاه را چک کنید، بعد محل نصب لوله را بررسی کنید، گاهی اوقات امکان دارد قفل کنترل یا قفل کودک فعال باشد (فعال و غیرفعال کردن قفل کودک به دفترچه راهنمای یخچال سامسونگ مراجعه کنید).

در صورتی فشار آب ورودی به یخچال پایین باشد  باید آن را حل کنید بنابراین حتما آب خانه را در صورت هرنوع قطعی بررسی کنید.

چنانچه مرحله های قبل را انجام دادید و ایراد رفع نشد این بار باید فیلتر آب را بررسی کنید شاید فیلتر آب دچار مسدودیت باشد.

البته اگر از فیلترهای غیر اصل سامسونگ بهره گرفته باشید، ناخواسته آسیب های جدی به دستگاه وارد کرده اید.

3_ تعمیرات یخساز یخچال فریزر سامسونگ زمانی که کار نکند :

به طوری که یخ ساز تازه نصب شده باشد باید در کمترین حالت 12 ساعت جهت تولید اولین یخ منتظر ماند، در مرحله بعد دمای فریزر را بررسی کنید چون دمای فریزر باید زیر18- در جه یا 20- درجه سانتی گراد در محیط گرم تنظیم کنید.

از روشن بودن یخ ساز اطمینان یابید، اگر که همه مرحله های بالا را انجام دادید و هنوز هم یخساز دستگاه شما کار نکرد حتما با خدمات مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در مارلیک تماس بگیرید و ایراد خود را با متخصصین با تجربه ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر دیپوینت در کرج

4_ عیب یابی و تعمیرات دریچه هوای یخچال فریزر سامسونگ زمانی که برفک بزند:

گاهی اوقات مواد غذایی دریچه ها را گرفته میکند و سبب می شود در کناره های آن برفک به وجود می آید، بنابراین حتما احتیاط کنید مواد غذایی دور از دریچه هوا قرار بگیرد.

5_ تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ وقتی که دیواره داخلی آن داغ شده است:

داغ بودن دیواره داخلی یخچال از ایرادات و مشکلات یخچال نیست، چون برای پیشگیری از ایجاد شدن قطرات رطوبت در بدنه یخچال لوله های مقاوم به گرما استفاده شده است.

به طوری که دمای محیط به شکل ناگهانی افزایش یابد امکان دارد این سیستم درست کار نکند اما بعد از متعادل شدن دمای محیط رفع خواهد شد.

6_ عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ زمانیکه نمایشگر دما شروع به چشمک زدن می کند:

گاهی اوقات باز و بسته شدن مرتب در یخچال سبب کاهش یافتن برودت دمای یخچال می شود و تا وقتی که به دمای مناسب نرسد هنوز هم چشمک خواهد زد.

اما چنانچه در صورت متعادل شدن دما هنوز هم نمایشگر چشمک میزد باید یخچال را خاموش کرد و بعد از 10 دقیقه دوباره آن را روشن کرد.

7_عیب یابی یخچال فریزر سامسونگ وقتی که نشانگر فیلتر قرمز شود:

تنها راهکار مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ خواهد بود، چراغ قرمز فیلتر علت بر نیاز تعویض فیلتر است. فیلتر آب باید پس از هر شش ماه تعویض شود.

8_ تعمیرات و عیب یابی یخچال فریزر سامسونگ وقتی که کمپرسور بی وقفه کار میکند و اتومات آن خراب باشد:

وقتی که کمپرسور یکسره کار میکند به خاطر حفره به وجود آمده در مسیر جریان گازخواهد بود، امکان دارد گاز یخچال به اتمام رسیده باشد تنها راهکار جهت پیدا کردن جای حفره کمک گرفتن از مرکز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تعمیرات سرویس است.

کندانسور به دیوار چسبیده است. کمترین حد فاصله کندانسور با دیوار باید 20 سانتی متر باشد.

در غیر این صورت سرمای ایجاد شده تحت تاثیر قرار میگیرد و کمپرسور بی وقفه کار خواهد کرد.

چنانچه با مرحله های قبل ایراد برطرف نشد باید فن را چک  کرد چون خرب شدن فن موجب کم شدن شدت برودت می شود و در نهایت کمپرسور بی وقفه کار می کند که در این وضعیت باید اقدام به تعویض و یا امکان دارد با تعمیر فن مشکل رفع شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر امرسان

هزینه تعمیرات یخچال فریزرسامسونگ

شما میتوانید به شکلی شفاف هزینه تعمیر یخچال سامسونگ خودتان را ببینید ، در نظر بگیرید که تفاوت در نرخ تعرفه خدمات یخچال سامسونگ به عوامل زیر مربوط میباشد:

بهره گیری از قطعات فابریک یا متفرقه جهت تعمیرات یخچال سامسونگ ، قیمت را تحت تاثیر قرار میدهد.

مدت زمان گارانتی برای خدمات عرضه شده در مرکز تعمیرات سرویس قیمت را تغییر میدهد.

تکنولوژی مورد استفاده در دستگاه شما هزینه تعمیرات یخچال سامسونگ را تغییر میدهد.

بیشتر بخوانید: علت سرد نکردن یخچال ال جی

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط