تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال فریزر بوش در ملارد

تعمیر یخچال بوش در ملارد - تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال فریزر بوش در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات یخچال فریزر بوش در ملارد

در ادامه این مقاله که دارای اطلاعاتی در خصوص با ایرادات متداول که امکان دارد برای یخچال شما پیش بیاید است. این اطلاعات به شما کمک میر ساند که اول ایراد ییخچال یا فریزر خود را شناسایی کرده و بعد برای رفع آن اقدام کنید یا علت مشکل یخچال خود را پیدا کنید. جهت رفع نشدن یا بیشتر شدن مشکل، با تعمیرات سرویس نمایندگی بوش تماس حاصل کنید تا در سریع ترین وقت و در منزل خودتان، دستگاهتان تعمیر شود.

تعمیرکاران بوش تعمیرات سرویس تعمیر می‌توانند در زمان مقرر شده توسط شما جهت مراجعه به محل، ایراد یابی درست و تعمیر یخچال فریزر بوش شما در ایران را بدون منتقل کردن یخچال فریز به تعمیرگاه انجام گیرند.

جهت نیاز تنها قطعه‌ی معیوب به تعمیرگاه مرکزی انتقال داده میشود. تکنسین های ما با توجه به سال‌ها تجربه و آموزش‌های حرفه ای با ایرادات متداول یخچال فریزر بوش با هر مدلی به خوبی آشنا می باشند. بنابراین چنانچه با هر یک از ایرادات زیر روبرو شده‌اید و به دنبال تعمیرات تخصصی یخچال بوش هستید، با تعمیرات سرویس یا نمایندگی بوش تماس بگیرید:

  • هوای داخل یخچال فریزر بوش شما گرم می باشد.
  • فریزر بوش یخ سازی را متوقف کرده است.
  • یخچال شما دچار نشتی آب شده.
  • یخچال و فریزر بوش شما حین کار، صدا و نویز ایجاد میکند.
  • فریزر بوش اصلا یخ زدایی نمیکند.
  • خطاهای رایج یخچال بوش

بیشتر بخوانید: علت داغ شدن یخچال سامسونگ

چرا داخل یخچال بوش، یخ می‌زند

یخ زدن یخچال بوش، فقط مخصوص یخچال فریزر های بوش نیست بلکه این کار امکان دارد در یخچال ساید بای ساید بوش و… هم اتفاق بیوفتد.

اول تنظیمات پایه یخچال خود مثل دما را چک کنید و از عادی بودن دمای یخچال خود،مطمئن شوید و از بسته بودن درب یخچال بوش خود و… اطمینان پیدا کنید

چنانچه مشکلتان رفع نشد، امکان دارد مشکلتان خیلی فنی باشد چون یخ زدن یخچال، خیلی کار حساسی بوده بنابراین جهت رفع مشکل خود، با یک تعمیرکار متخصص مشاوره کنید چون تعمیکارهایی که در کار خود مهارت نداشته نباشند، امکان دارد صدمه جدی‌ای به یخچال شما، وارد کنند.

علت متوقف شدن یخسازی در فریزر 

چنانچه فریزر شما یخ سازی را متوقف کرده است، به احتمال قوی یک علت میتواند داشته باشد. شیر ورودی یخچال شما گرفته شده است.

یخ ساز آب اصلی خود را خط اصلی خانه تامین می کند و مسدود شدن دریچه ای که آب را به داخل یخچال می دهد می تواند علت شکسته شدن دستگاه شما در تولید یخ باشد.

چنانچه جواب شما بله بود، صفحه نمایش را تمیز کنید تا آب به درون دستگاه یخ‌ساز باز گردد همینطور لوله ورودی را از لحاظ گرفتگی چک کنید و اطمینان پیدا کنید که شیر قطع کن دستی آب در درون آن تمیز و شفاف است.

نشتی آب یخچال بوش به چه عواملی وابسته است؟

مشکلی که عموما برای همه یخچال‌ها پیش میاد، ایراد نشتی آب است این دلیل نود و نه درصد مواقع به خاطر مشکل در سیستم آبیاری فریزر پیش میاید یا در بعضی از شرایط نادر، امکان دارد لوله‌های یخچال شما خراب شده باشد و یا تررک خورده باشد.

این ایراد اول خیلی خطرناک نیست اما با گذشت زمان، امکان دارد سبب خراب شدن همه قطعات داخلی یخچال شما شود.

بیشتر بخوانید: علت آب شدن مواد غذایی در فریزر دوو

چرا یخچال بوش، روشن نمی‌شود؟

عوامل مختلفی جهت روشن نشدن یخچال بوش وجود دارد که پیش از بررسی آنها، بهتر است از متصل بودن جریان برق و داشتن پریز برق خود با یک فازمتر، اقدام کنید حال چنانچه ایرادتان رفع نشد، ادامه مقاله را بخوانید.

دومین علتی که خیلی تخصصی است، خراب بودن قطعات داخل یخچال است که امکان دارد به علت های متعددی، بروز داده شود این ایرادات شامل خراب شدن قطعات الکترونیکی، سوختن فیوز، کابل برق‌های شکسته، سوییچ برق خراب و.. باشد و یا حتی امکان دارد در بهترین حالت، روشن نشدن یخچال بوش شما به دلیل تنظیمات مرتبط با دما و… باشد.

چرا گاز یخچال بوش، خالی می‌شود؟

نشتی گاز، اولین علتی است که سبب خالی شدن یخچال بوش، میشود. نشتی دادن گاز از لوله‌های خارجی و یا لوله‌های داخلی ایجاد میشود و هرچه بیشتر گاز یخچالتان خالی شود، سرمایی که به وسیله یخچالتان تولید می‌شود، به حد چشمگیری کم میشود.

دومین علت، خراب شدن کمپرسور یخچالتان است چون کمپرسور سبب فشرده شدن گاز در یخچال می‌شود.

بیشتر بخوانید: علت خرابی ترموستات یخچال دوو

چرا یخچال بوش، برفک می‌زند؟

برفک زدن یخچال بوش خیلی اهمیت دارد و هیچ علت پایه‌ای مثل تنظیمات و… وجود ندارد که بشود برفک زدن یخچال بوش را با آن برطرف کرد.

این عمل عموما به خاطر خراب شدن سیستم تهویه هوای یخچال پیش میاید و برخی اوقات هم تراکم بالای وسیله خوراکی و… در فریزر موجب پیش آمدن این اتفاق میشود همینطور اطمینان پیدا کنید که دمای فریزرتان را درست تنظیم کرده اید و فیلترهای هوای یخچال خود را هم چک کنید.

چرا موتور یخچال بوش، گرم می‌شود؟

عوامل متعددی جهت گرم شدن موتور یخچال بوش وجود دارد و اولین علت، تهوی نکردن مناسب در دستگاه است.

تهویه سبب گردش هوا در یخچال و خنک نگه داشتن موتور است و وقتی که تهویه خراب باشد، دستگاه هیچ گردش هوایی ندارد در نهایت موتور، داغ میشود دلایل دیگری هم مثل ایراد در کارکرد ترموستات یا لوله‌های گرفته شده هم می‌تواند سبب این اتفاق شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال اسنوا در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط