تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ - تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

یخچال های سامسونگ را نمی توان از هیچ لحاظی یک دستگاه معمولی تلقی کرد، سبک و مدل این یخچال، هم از لحاظ ظاهر و کارایی خود را متفاوت از دیگر یخچال ها کرده است. حتی با نتیجه های کسب شده این برند یخچال از پرفروش ترین برندها به شمار می آید.

یکی از معروف ترین مدل های این برند میتوان به یخچال سای بای ساید سامسونگ اشاره داشت که قدرت و شکوه این برند را به نمایش میگذارد.

همان گونه که میدانید یخچال یکی از پر مصرف ترین وسایل خانه محسوب میشود و به همین دلیل بیشتر در  برابر خراب شدن قرار میگیرد. از آن جایی که تعمیرات برخی از وسایل برقی خانه به سادگی به دست خودتان درست نمیشوند، حتما باید به فرد ماهر آن سپرده شوند. با توجه به این موضوع می خواهیم شما را با تعمیرات سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج، آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید: همه چیز راجب عیب یابی یخچال حایر

خرابی و خطاهای رایج در تعمیرات یخچال سامسونگ

خراب بودن یخ ساز یخچال سامسونگ

از سری خرابی های یخچال سامسونگ مربوط به یخ ساز آن میشود.در یکی از روزها متوجه خراب شدن کاملا اتفاقی یخ ساز یخچال سامسونگ خود خواهید شد. جای هیچ نوع نگرانی نیست، برای خیلی از مالکان این یخچال این اتفاق پیش میاید، و علت آن این است که همه یا مقداری از ورودی آب به داخل این بخش دچار گرفتگی شده و آبی  وارد این بخش نمیشود.

نشتی دادن یخچال سامسونگ

از شایع ترین ایرادات یخچال سامسونگ میتوان از نشتی دادن آن نام برد. بیشتر اوقات بدون این که ایرادی در پروسه کاری یخچال پیش آید، میتوانید مشاهده کنید که یخچال نشتی دارد و حتی امکان دارد سبب کثیف شدن آشپزخانه شما بشود. نشتی یخچال امکان دارد دلایل متعددی را به ذنبال داشته باشد، تراز نبودن بخچال، گرفتگی لوله تخلیه، ایراداتی که امکان دارد برای لوله آب پیش بیاید.

خنک نکردن یخچال و فریزر

یکی از رایج ترین خرابی های یخچال سامسونگ، ایراد فریز نکردن و خنک نکردن یخچال است. این ایراد چندین دلیل عمده دارد. اولین علت آن میتواند قطعی برق باشد، زمانی که برق به یخچال نرسد، یخچال به صورت سریع شروع به بردن دمای داخل خود میکند. چنانچه زمان باز کردن یخچال مشاهده کردید که چراغ آن خاموش میباشد، به این نتیجه برسید که بی شک برق به یخچال نمی رسد و برای رفع این مشکل قطعا باید از تکنسین های تعمیرگاه تعمیرات سرویس بعنوان نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ در کرج، کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: بررسی علت خنک نکردن یخچال سامسونگ

اختلال برفک زدن یخچال سامسونگ

از سری خرابی های یخچال سامسونگ که بی شک خیلی از شماها با آن رو به رو شدید، برفک زدن یخچال می باشد. این ایراد در حقیقت به نو فراست المنت برمی گردد و این قطعه باید عوض شود. شما به سادگی می توانید با یک مرکز تعمیر یخچال سامسونگ در کرج مثل تعمیرات سرویس تماس بگیرید و به آسانی مشکل خود را برطرف کنید.

صدای خیلی بلند یخچال

از خطاهای دیگر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ میتوان به صدای بلن آن اشاره داشت. و بیشتر اشخاص فکر می کنند ایرادی شدید و غیر قابل رفع است. چنانچه چنین اتفاقی برایتان پیش آمد، می توانید با بررسی کردن پایه های موتور یخچال سامسونگ و یا فن یخچال، این ایراد را تا حدودی بیایبید و اقدامات موردنیاز را جهت تعمیر آن انجام دهید. چنانچه به هر حالی موفق به رفع این مشکل نشدید، می توانید با تعمیرات سرویس تماس حاصل کنید.

روشن نشدن یخچال سامسونگ

از دیگر خرابی هایی که موجب نگرانی بسیاری میان افراد می شود، روشن نشدن یخچال است. این ایراد می تواند علت های متعددی را به دنبال داشته باشد. یکی از علت های آن می توان به عدم وجود برق در پریز باشد، پس زمانی که یخچال سامسونگ روشن نشد، در گام اول نگاه کنید آیا پریز به برق است یا نه؟ علت بعدی  امکان دارد به ایرادات ترموستات یخچال مربوط باشد و در این حالا باز ما به شما توصیه میکنیم با خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ در کرج تماس بگیرید.

سومین علتی که می توان برای این ایراد عنوان کرد، مرتبط با اورلود یخچال فریزر و ساید بای ساید است که جهت معیوب بودن باعث میشود تا یخچال شما روشن نشود. و آخرین علت روشن نشدن یخچال مرتبط با موتور یخچال است، موتوریخچال همان نقشی را دارد که قلب برای انسان دارد و هر نوع اختلالی سبب بر هم زدن موتور شود، یخچال روشن نخواهد شد.

بیشتر بخوانید: علت یخ نساختن یخچال اسنوا

نکات مراقبت از یخچال سامسونگ

نگهداری از یخچال یکی از مهم ترین موضوعاتی است که باید بعد از خرید مورد توجه خریداران و مصرف کنندگان قرار بگیرد. چنانچه از یخچال به درستی مراقبت شود، نه تنها بازدهی آن افطایش پیدا میکند بلکه مقاومت و عمر یخچال شما هم هم بیشتر میشود. در ادامه مطلب برای شما چند مورد اصلی و مهم جهت نگهداری یخچال سامسونگ عنوان میکنیم.

  • هیچ وقت با کشیدن سیم یخچال دو شاخه را از برق جدا نکنید. همواره دو شاخه را محکم گرفته و به صورت مستقیم از پریز خارج کنید
  • زمان تمیز کردن دستگاه، دو شاخه را از برق جدا نکنید. هیچ وقت دست خیس به داخل مخزن فریز نزنید، به خاطر این که احتمال برق گرفتگی وجود خواهد داشت
  • یخچال را در برابر گرما یا حتی نور مستقیم خورشید قرار ندهید.
  • دمای محیطی که یخچال را قرار میدهید باید زیر 5 درجه سانتی گراد باشد. در غیر این صورت روی کارکرد یخچال اثرمیگذارد.
  • یخچال را هیچ وقت در کنار و نزدیکی دستگاه های گرمایشی مثل گاز، شوفاژ و آب گرمکن قرار ندهید.
  • جهت گردش مناسب هوا، لوله های پشت یخچال در حد ممکن سالی دو مرتبه تعویض شوند.
  • هر چند وقت یکبار ظرف یخ را تکان داده تا سطح یخ پایین برود و یخ بیشتری در آن قرار بگیرد. به صورت معمول یخ ها روی هم قرار میگیرند و سطح آن بالا میاید. این موضوع باعث میشود، تا یخ ساز به صورت اتومات تشخیص دهد، ظرف یخ پر شده و تولید یخ نمیکند.

بیشتر بخوانید: علت سرما نداشتن یخچال فریجیدر

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط