تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

ارورهای ساید بای ساید سامسونگ

ارورهای ساید بای ساید سامسونگ - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث ارورهای ساید بای ساید سامسونگ میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

خطاهای ساید بای ساید سامسونگ

ساید بای ساید سامسونگ یکی از معتبر ترین مارک های یخچال در سراسر دنیا است. این ساید بای ساید در کشورمان طرفداران بسیاری دارد و در حال حاضر در کمتر خانه ایی محصولات شرکت سامسونگ دیده نمی شود. این یخچال ها هر از گاهی امکان دارد دچار ایرادات و خرابی هایی شوند و کدهای خطا روی صفحه نمایشگر آنها نشان داده شود. ب همین اساس داشتن اطلاعات درباره ی این خطاها از اهمیت زیادی برخوردار است. در این مقاله می توانید از این خطاها آگاه شوید.

خطاهای ساید بای ساید به شکل حروف

در ادامه این خطاها آورده شده است. در صورت دیدن هر خطا با توضیحات زیر می توانید آنها را کد گشایی نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید هیمالیا در کرج

AP:

 این کد موقعی نمایان می‌شود که یخچال شما آماده است تا برای تنظیمات هوشمند به وایفای متصل گردد. اگر تنظیمات کامل شود و یا در صورتی که بعد از مدتی تنظیمات انجام نگردد این کد به شکل خود به خود از بین خواهد رفت.

21E:

ارور فن فریزر می باشد. این ارور بدین معنی می باشد که در هنگامی که فن می بایست روشن باشد، بازخوردی از چرخش آن احساس نمی‌شود. دلیل این ارور می‌تواند یخ زدن فن به علت باز ماندن درب یخچال و یا وجود شکاف در واشر درب باشد که از بسته شدن کامل درب ممانعت می کند. همینطر اگر موتور فن خراب باشد امکان دارد این ارور ظاهر شود.  در صورت بروز این کد اطمینان حاصل کنید که مواد غذایی زیادی در یخچال از بسته شدن درب آن ممانعت نکند، همینطور اتصال واشرها را چک کنید.

22C, 22E:

ارور فن یخچال می باشد. دلیل این ارور کار کردن یخچال با درب باز برای مدت زیاد می‌ باشد. در این حالت یخچال را از برق خارج کنید، درب های آن را برای چند ساعت باز گذاشته و بعد یخچال را مجددا به برق وصل کنید. اگر این ارور مجددا ظاهر شد می بایست با تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید تا تکنسین متخصص اعزام گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در فردیس

41 یا 42:

 این خطاها همراه با چشمک زدن چراغ‌های آبی داخلی می باشد. با استفاده کردن از کلید پاور در بخش سمت راست بالا Family Hub را راه اندازی کنید، در صورتی که اشکال ادامه یافت با مرکز پشتیبانی تماس حاصل نمائید.

41C:

این خطا تنها برای مدل‌های 3 در اصل فرانسوی اعمال می گردد. اول اطمینان حاصل کنید که آخرین نرم افزار به روز دانلود و نصب گردیده است. در صورت هشدار نخستین ارور روی کلید ok ضربه بزنید. در صورتی که بعد از به روز رسانی ارور بیشتر از یک دفعه روی داد با مرکز پشتیبانی تعمیرات سرویس برای ارسال تکنسین تماس حاصل کنید.

76C:

این کد موقعی نمایان می‌شود که در محفظه تکمیل خودکار آب موجود باشد.

85C:

این کد ارور در صورت ولتاژ پایین نمایان می‌شود که علت آن قطعی کوتاه مدت برق است. با فشردن کلید ok برای مدت 3 ثانیه می‌توانید این کد را پاک کنید.

8888, 85E, 83E, 86E:

 ایراد ولتاژ یا برق می باشد. در صورت وجود یک نوسان برق و یا بقیه ارورهای الکتریکی اتفاق می افتد. در این حالت یخچال را برای مدت 60 ثانیه از برق جدا کرده و بعد آن را مجددا روشن کنید. اگر کد ارور دوباره ظاهر شد با مرکز پشتیبانی برای ارسال تکنسین تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید دوو در فردیس

83E:

 ارور تشخیص جریان غیرعادی کمپرسور می باشد. علت ایجاد این ارور نوسان برق و یا بقیه ایرادات الکتریکی می‌باشد.

85E:

ارور کمپرسور ولتاژ کم است. ارور ولتاژ در برق بیرون امکان دارد رخ داده باشد.

86E:

 ارور کمپرسور ولتاژ بالا می باشد. به علت ایراد در موج برق امکان دارد به وجود آمده باشد به طور مثال طوفان و یا رعد و برق.

8888:

ارور ارتباط می باشد. این ارور امکان دارد به علت قطع برق در حین راه اندازی اتفاق افتاده باشد.

PC ER, PC CH:

ارور ارتباط می باشد. به معنی ارور میان اجزای دستگاه است، امکان دارد به علت زیاد شدن ولتاژ برق یا متصل نشدن و یا بسته نشدن کامل درب یخچال به وجود آمده باشد. در صورت بروز این کد ارور یخچال را از برق خارج کنید، سیم‌های بالای درب را یک دفعه جدا کنید و بعد مجددا متصل کنید و بعد برق یخچال را متصل نمائید. اگر کد همچنان وجود داشت برای ارسال تکنسین با مرکز پشتبانی تماس حاصل نمائید.

OF OF, O FF:

اشکال حالت خنک کننده می باشد. یخچال با اینکه در حالت خنک کننده است خاموش شده است. دو کلید بالایی در سمت چپ یخچال را به شکل همزمان برای مدت 5 تا 8 ثانیه نگه دارید تا یخچال مجددا آغاز به کار کند. شایان ذکر می باشد که تمام نشانگرها بعد از اتصال به برق به شکل همزمان چشمک می‌زنند. این حالت عادی بوده و یخچال به شکل طبیعی در حالت عیب یابی است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید دیپوینت در کرج

چشمک زدن Ice Off:

این ارور موقعی به وجود می آید که سطل یخ به طور صحیح وارد نشده است و یا اینکه به هیچ وجه وارد نشده است.

سایر کدها

کدهای متداول که شما می توانستید آن را رفع نمائید در این مقاله توضیح داده شد، بقیه ارورها ایراداتی می باشند که نیاز به حضور تکنسین برای تعمیر ساید بای ساید است، بعضی از آنها عبارتند از:

  • 5E: ارور حسگر یخ زدایی یخچال
  • 8E: ارور حسگر یخ ساز (فریزر)
  • 14E: ارور حسگر یخ ساز
  • 33E: ارور لوله حرارتی یخ
  • 39C, 39E: ارور کارکرد یخ ساز
  • 40E, 40C: ارو فن یخ ساز
  • 84 C: قفل کمپرسور

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *