تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیرات ساید بای ساید دیپوینت در کرج

تعمیر ساید بای ساید دیپوینت در کرج - ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید دیپوینت در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید ال جی، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

بعضی اشکالات متداول در ساید بای ساید دیپوینت

همکاران ما در مرکز تعمیرات سرویس در کرج، همواره به تماس های همشهریان در رابطه با اشکال دستگاهشان پاسخ می دهند. اغلب افراد ایرادات مشابهی با ساید بای ساید خودشان دارند که در ادامه بعضی از این ایرادات متداول را همراه با روش برطرف کردن آنها ذکر نموده ایم.

خاموش شدن یک دفعه ای ساید بای ساید دیپوینت

خاموش شدن یک دفعه ای ساید بای ساید از ایرادات نگران کننده و ناخوشایند است. این ایراد امکان دارد به علت قطع شدن جریان برق، عمل نمودن اورلود، معیوب شدن برد دستگاه یا قطع شدگی اتصالات دستگاه باشد و بهتر می باشد یه وسیله یک متخصص چک گردد.

پیش از هر کاری حتما سلامت کابل برق دستگاه را چک نمائید. همینطور از وجود الکتریسیته در پریز برق هم مطمئن شوید. درصورت برطرف نشدن ایراد با تعمیرکار ساید بای ساید دیپوینت در کرج تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید ال جی در کرج

گرما داشتن محفظه ساید بای ساید دیپوینت

از ایراداتی که خیلی اتفاق می افتد گرم بودن و خنک نکردن ساید بای ساید می باشد. در صورتی که ساید بای ساید مواد غذایی را خنک نکند، مواد غذای فاسد می گردند و دستگاه عملا کارایی خودش را از دست خواهد داد. بهتر می باشد قبل از هر اقدامی از درست تنظیم بودن دمای ترموستات مطمئن شوید.

از دلایل رخ دادن این اتفاق می شود به خرابی ترموستات، معیوب شدن حسگر دما، کم بودن گاز مبرد و ایراد در کمپرسور اشاره نمود. برای برطرف کردن این ایراد بهترین کار تماس با نمایندگی تعمیرات سرویس در کرج است.

یکسره کار انجام دادن کمپرسور ساید بای ساید دیپوینت

عملکرد مداوم و بی وقفه کمپرسور ساید بای ساید از ایراداتی می باشد که خیلی برای کاربران اتفاق می افتد. به علت هایی مثل بیش از حد باز و بسته نمودن درب دستگاه، خراب شدن لاستیک اطراف درب ها، کار کردن دستگاه در فضای گرم یا کمبود گاز مبرد این ایراد در دستگاه ایجاد شود.

یکسره کار کردن کمپرسور ساید بای ساید ایرادی حائز اهمیت می باشد و می بایست فورا برطرف شود، در غیر این حالت می تواند باعث سوختن کمپرسور گردد و عوض کردن آن هزینه های سنگینی را به دنبال دارد. برای برطرف کردن ایراد با مرکز تعمیر ساید بای ساید دیپوینت در کرج (تعمیرات سرویس) تماس حاصل نمائید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند و در صورت نیاز با توافق شما تعمیرکار مجاز ساید بای ساید دیپوینت در کرج به محل شما اعزام نمایند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در کرج

برفک زدگی ساید بای ساید دیپوینت

در صورتی که از ساید بای ساید های بدون برفک ( نو فراست) استفاده می نمائید، این ایراد نباید ایجاد شود. برای پیدا کردن دلیل ایراد موارد زیر را چک نمائید:

دستگاه می بایست حداقل 20 سانتیمتر با اجسام اطرافش در فاصله باشد

درب دستگاه را بیش از حد باز و بسته ننمائید

ممکن است گاز خنک کننده دستگاه نشتی نموده باشد

سلامت لاستیک اطراف درب را چک نمائید

در صورتی که برای برطرف کردن اشکال دستگاه به کمک احتیاج دارید با نمایندگی تعمیرات در کرج تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید امرسان در کرج

یخ زدگی مواد غذایی درون ساید بای ساید دیپوینت

این ایراد در اغلب موارد به این علت می باشد که ترمیستور به طور صحیح کار نمی کند که این موضوع یا به علت تنظیمات نادرست آن می باشد و یا به علت خراب شدن آن. ولی در حالت کلی برای برطرف کردن این ایراد می بایست موارد زیر را چک نمائید:

تنظیمات دمای ساید با ساید

جرم گرفتگی کویل کندانسور

قرار دادن مواد غذایی در برابر فن خروجی هوا

خراب شدن یا وجود اشکال در برد اصلی دستگاه

برای برطرف کردن این ایراد دستگاه می بایست به وسیله سرویسکار مجاز ساید بای ساید دیپوینت در کرج بررسی گردد. برای این کار با نمایندگی تعمیرات سرویس در کرج تماس حاصل نمائید

نکته های حائز اهمیت در استفاده و محافظت از یخچال دیپوینت

تعمیرات یخچال دیپوینت بدون تردید ایرادات خودش را خواهد داشت. به گونه ای که افراد مجبور می باشند تا چند ساعت الی چند روز بدون یخچال زندگی نمایند. در این صورت امکان دارد بعضی از مواد غذایی کاربران هم فاسد گردد. بر همین اساس توصیه می گردد که همواره به شکل درستی از یخچال خود استفاده کنید تا زمان تعمیرات آن را به تعویق بیاندازید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید کلور در کرج

حائز اهمیت ترین نکته های مورد توجه در طول استفاده از سادی بای ساید دیپوینت عبارتند از:

 طرز نگهداری درست از ساید بای ساید دیپوینت به شرح زیر می باشد:

به فاصله یخچال فریزر دیپوینت خودتان از دیوار آشپزخانه توجه کافی را داشته باشید.

مواد غذایی گرم و داغ را تحت هیچ شرایطی در درون آن قرار ندهید.

بدون علت درب یخچال فریزر دیپوینت خودتان را باز و بسته ننمائید.

حتما به نظافت آن توجه کافی را داشته باشید و در طول تمیز نمودن آن را از برق جدا کنید.

مواد غذایی درب باز را درون آن نگذارید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در کرج

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید امرسان

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *