تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در اندیشه

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در اندیشه - تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در اندیشه

این روزها یخچال‌فریزرهای سایدبای‌ساید شرکت سامسونگ به علت طراحی زیبا و مدرن و کیفیت ایده آلی که دارند محبوبیت بسیاری را به خود اختصاص داده‌اند از این چهت خانه های زیادی مجهز به یخچال فریزر سایدبای‌ساید سامسونگ هستند.

این سری یخچال‌فریزرها به راحتی دچار خرابی نمی‌شوند و جهت انجام عیب‌یابی به‌ موقع و سرویس سالانه منظم، ایرادات احتمالی مثل خراب بودن نوارها، فن‌ها، فیلتر و یخ‌ساز را نخواهید داشت؛ در یک جمله باید گفت که نیاز به تعمیر سایدبای‌ساید سامسونگ به آسانی اتفاق نمی‌افتد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید ال جی در مارلیک

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

یخچال های ساید بای ساید سامسونگ بر اساس عوامل متعددی دچار خرابی می شوند. از جمله مشکلات رایج در میان یخچال های ساید بای ساید می توان به زیر اشاره داشت:

 • روشن نشدن ساید
 • برق داشتن در بدنه ساید بای ساید
 • خراب بودن لاستیک دور درب ساید
 • بی وقفه کار کردن ساید و عدم اتومات
 • اتمام گاز ساید
 • صدای های ناهنجار ساید
 • از کار افتادن اب سرد کن
 • عدم خنک کردن ساید
 • برد ساید بای ساید سوخته
 • خراب بودن برد دیجیتال

یخچال ساید سامسونگ خنک نمیکند

امکان دارد یخچال ساید بای ساید شما در بخش یخچال یا در قسمت فریزر دچار کاهش برودت شده و خوب خنک نکند.

دلیل خنک نکردن این بخش ها میتواند به خاطر وجود برفک در اواپراتور ، نشت گاز ، خراب بودن کمپرسور ، خراب بودن فن ، خراب بودن سنسور یا ترموفیوز یا موردهایی از این دست باشد که نیاز به بررسی به واسطه تعمیرکار متخصص مرکز تعمیرات یخچال ساید سامسونگ دارند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید صنام

صدای غیرطبیعی ساید بای ساید

صدای غیرطبیعی ساید بای ساید سامسونگ میتواند مرتبط با خراب شدن فن یا خراب بودن کمپرسور ساید سامسونگ و یا تراز نبودن دستگاه باشد.

چنانچه با تکان دادن بدنه دستگاه صدای ناهنجار یخچال قطع میشود احتمالا دستگاه شما متعادل نبوده و لرزش لوله های متصل به کمپرسور دستگاه سبب ایجاد صدا میشود.

یخچال بی وقفه کار میکند.(دستگاه اتومات نمیکند)

اگر که ساید بای ساید سامسونگ شما بی وقفه کار میکند امکان دارد به علت نشت گاز این حالت پیش بیاید که به دنبال آن سرمایش دستگاه هم افت خواهد کرد.

دلیل دیگر بدون وقفه کارکردن یخچال خراب بودن ترموستات یا سنسورهاست که به خاطر این خرابی همه مواد غذایی درون بخش یخچال منجمد می شوند.

لاستیک دور درب یخچال خراب شده است

خراب بودن لاستیک دور درب ساید سامسونگ سبب هدر رفت سرما و کم شدن طول عمر کمپرسور ساید سامسونگ شده و همینطور سبب افزایش یافتن مصرف برق میشود.

یخچال فریزر سامسونگ برفک میزند (دیفراست نمیکند)

دلیل وجود برفک در یخچال فریزر سامسونگ امکان دارد به خاطر خراب بودن قطعه هایی مثل المنت ، سنسور ، ترمودیسک ، ترموفیوز ، تایمر دیفراست یا برد الکترونیک باشد.

فن کندانسور یخچال ساید سامسونگ  کار نمیکند

اگر فن کندانسور (فن کنار موتور یخچال) کار نکند میتواند سبب صدمه دیدن موتور ساید بای ساید سامسونگ شود. از علائم خراب بودن فن کندانسور یخچال صدای ناهنجار از پشت دستگاه و داغ شدن بیش از حد کنار درب یخچال است.

یخچال ساید سامسونگ روشن نمیشود

جهت روشن نشدن یخچال پریز برق و دوشاخه یخچال را بررسی کنید. امکان دارد به خاطر خراب بودن برد اصلی یخچال دستگاه روشن نشود.

موتور ساید بای ساید سامسونگ کار نمیکند

موتور یخچال ساید بای ساید برای چند ثانیه روشن شده و دوباره قطع میشود. احتمال دارد کمپرسور (موتور) ساید بای ساید سامسونگ سوخته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در ملارد

صفحه نمایشگر ساید بای ساید سامسونگ دچار خرابی شده است

خراب بودن صفحه دیجیتال روی یخچال امکان دارد به علت شستن یخچال و یا ضربه ایجاد شود که در این حالت نیاز به تعمیر و یا تعویض کردن برد نمایشگر ساید بای ساید سامسونگ به وسیله تعمیرکار است.

برد الکترونیکی ساید بای ساید سامسونگ خراب شده است

برد الکترونیکی دستگاه که نقش مهمی در کارکرد دستگاه دارد و مثل مغز دستگاه کار میکند ، امکان دارد به علت نوسانات برقی و یا شستن یخچال دچار خرابی شود که در این حالت نیاز به تعمیر و یا تعویض برد اصلی یخچال سامسونگ است.

هر وقت با یکی از ایرادات رایج یخچال ساید سامسونگ مواجه شدید برای تعمیر یخچال ساید سامسونگ با مشاوران ما تماس حاصل کنید تا در سریع ترین وقت برای تعمیر ساید سامسونگ شما اقدام شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید ال جی

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در اندیشه

هزینه تعمیر یخچال سامسونگ بسته به نوع خرابی و نوع مدل یخچال دارد.

برخی از هزینه‌های مختلف امکان دارد شامل هزینه قطعات، هزینه لوازم جانبی و دستمزد باشد. برای ارزیابی قیمت، می‌توانید با تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شیوه های افزایش عمر ساید سامسونگ

 • برای آنکه بتوانید کارکرد یخچال و فریزر خود را بالا ببرید، باید بعضی از موارد مهم را رعایت کنید تا افزون بر کارایی بتوانید از یخچال و فریزر خود به مدت طولانی استفاده کرده و همینطور از خرابی آن مانع شوید. این نکات شامل موارد زیر هستند :
 • با توجه به اینکه گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال ، انرژی بسیاری از موتور دستگاه جهت خنک کردن آنها می گیرد ، پس باید از قرار دادن مواد غذایی گرم داخل یخچال پرهیز کنید.
 • چنانچه قصد تمیز کردن داخل یخچال و یا شستن آن را دارید ، اول باید دستگاه خود را از برق کشیده و بعد از شستشو چند ساعت صبر کنید تا به طور کامل خشک شود و بعد آن را به جریان برق متصل کنید.
 • از آنجایی که برفک فریزر می تواند به دستگاه فشار بیشتری وارد کند، اگر که دستگاه شما دچار برفک شده است هر چه سریع تر آن را رفع کنید.
 • از قرار دادن مواد غذایی بیش از ظرفیت یخچال داخل آن پرهیز کنید.
 • جهت ایجاد شدن ارور و کدهای خطا در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به برطرف کردن آنها اقدام کنید.
 • جهت پیشگیری از خرابی فن یخچال های ساید بای ساید فاصله یخچال با دیوار را رعایت کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط