مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

نمایندگی ساید بای ساید صنام

نمایندگی ساید بای ساید صنام - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر نمایندگی ساید بای ساید صنام میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی ساید بای ساید صنام

یخچال و فریزر یکی از مهم ترین وسایل منازل می باشند، که در چند  سال گذشته جای خود را به ساید بای ساید های نوین داده اند، ساید بای ساید های صنام نیز همچون سایر وسایل برقی ممکن است دچار آسیب و مشکل شوند، در صورت شاهد کوچکترین خرابی و آسیب در ساید بای ساید های صنام بهتر است که سریعا اقدام به تعمیر ساید بای ساید صنام خود کنید، زیرا اگر مشکلات کوچک حل نشوند باعث به وجود آمدن خرابی های بزرگتر با خسارت های بیشتر می شود.

قصد داریم در ادامه این مطالب به ایرادات رایج در ساید بای ساید ها و نحوه ایراد یابی آن ها را در اختیارتان قرار دهیم، تا در صورت مشاهده مشکل در ساید بای ساید صنام بتوانید به راحتی مشکلات را شناسایی کنید تا هنگام تماس با تعمیرکار تعمیرات سرویس بتوانید علت آسیب را توضیح دهید.

بیشتر بخوانید: علت صدای ساید دوو

چگونه به ایراد یابی ساید بای ساید صنام بپردازیم؟

اولین گام برای عیب یابی هر دستگاه لازم است به آن دقت کنید نکته ای است که ببینید چه تغییری در روند کار دستگاه شما ایجاد شده است و عملکرد آن چه تفاوتی با زمانی که درست بود کرده است.

برای ایراد یابی ساید بای ساید صنام توجه کنید و ببینید که مشکلاتی همچون برفک زدن، خنک نکردن دستگاه، صدای غیر معمول، یخ زدن ماده غذایی، سرمای بیش از اندازه، گرمای بیش از حد و .. را در دستگاه خود شاهد هستید یا خیر، اگر هر یک از این موارد را در ساید بای ساید صنام خود مشاهده کردید، باید به بازرسی محدوده که این اختلال به دلیل خرابی آن قطعه ها به وجود می آید بپردازید.

رفع عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید صنام هنگامی که دستگاه روشن نمی شود.

از مرسوم ترین ایراداتی که در وسایل برقی همچون ساید بای ساید صنام رخ می دهد، روشن نشدن دستگاه می باشد.

هنگام روشن نشدن ساید بای ساید صنام و یا خاموش شدن آن به طور ناگهانی در ابتدا از اتصال دوشاخه به پریز مطمئن شوید و اگر دوشاخه متصل بود از اتصال جریان الکتریکی داخل پریز مطمئن شوید، میتوانید اتصال پریز را توسط مولتی متر چک کنید.

اگر اتصال جریان برق به ساید بای ساید صنام شما برقرار بود، باید به بررسی برد و قطعه های الکترونیکی همچون ترموستات، اورلود، سیم های ارتباط، برد الکتریکی، موتور و .. بپردازید که انجام این کار کامل تخصصی می باشد و باید از تعمیرکار تعمیرات سرویس کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: علت کار نکردن یخ ساز ساید اسنوا

نقص یابی هنگام خیس بودن و چکه کردن آب

هنگام دیدن این مشکل در ساید بای ساید صنام باید به بازرسی ترموستات بپردازید، اگر ترموستات ساید بای ساید شما روی درجه نادرست قرار گرفته باشد و یا اگر ترموستات ساید بای ساید صنام به میزان کم تر تنظیم شده باشد، سرمایی که  توسط ترموستات ساید بای ساید صنام ایجاد می شود، جواب گوی نیاز ساید بای ساید صنام نمی باشد.

میتوانید برای حل این اختلال در یخچال های ساید بای ساید صنام با حرکت ولوم ترموستات در جهت عقربه‌های ساعت، میزان سرماسازی ساید بای ساید صنام را افزایش دهید، در این صورت دیگر آب از اپراتور چکه نمی کند، از دیگر علت های نمایان شدن آب و چکه کردن آب در انواع ساید بای ساید های صنام تنظیم نبودن محل قرارگیری ترموستات باشد.

زیرا ممکن است به دلیل تنظیم نامناسب یا سست شدن فنر زیر اهرم کلید ترموستات ساید بای ساید صنام، مدت توقف ترموستات یخچال افزایش یابد و به دلیل این افزایش دما در اوپراتور ساید بای ساید صنام، برفک های دستگاه آب شود و سبب ریزش قطره های آب در ساید بای ساید های صنام شود.

برای تعمیر ساید بای ساید صنام در هنگام به وجو آمدن این مشکل، باید پیچ تنظیم ترموستات را در جهت عقربه‌های ساعت بپیچانید تا بتوانید زمان توقف ترموستات ساید بای ساید صنام را کم کنید.

ایراد یابی و تعمیر ساید بای ساید صنام هنگامی که آبسرد کن و یخساز کار نمی کند.

بیشترین استفاده ای که از یخچال های ساید بای ساید صنام می شود، استفاده از آبسرد کن و یخساز می باشد و به همین دلیل جزو قطعاتی می باشند که بیشتر دچار آسیب می شوند، برای حل کردن این مشکل در ساید بای ساید صنام باید در ابتدا شیر آب متصل به آن ها را چک کنید که دچار گرفتگی نشده باشد.

در برخی موارد نیز ممکن است که لوله آب متصل به یخ ساز و آب سرد کن ساید بای ساید صنام مسدود شده باشد که باید آن را بازرسی کنید و در صورت مسدود بودن آن را باز کنید.

بیشتر بخوانید: علت خرابی دمپر ساید بای ساید بوش

عیب یابی هنگام مشاهده برفک های ریز

اگر روی ماده غذایی موجود در قسمت فریزر ساید بای ساید صنام خود برفک های ریز دیدید، نگران نباشید این مسئله به دلیل باز بودن درب یخچال به وجود آمده است.

اما اگر پس از سفت کردن درب یخچال دوباره متوجه شدید که درب ساید بای ساید صنام باز است باید میکروسوئیچ درب ساید بای ساید صنام را چک کنید، زیرا ممکن است که به دلیل صدمه دیدن میکروسوئیچ درب کامل چفت نشده باشد.

همین طور ممکن است که لاستیک های دور درب ساید بای ساید صنام فرسوده یا کنده شده باشد و به همین دلیل درب یخچال صنام کامل بسته نشود و باعث بروز برفک شود.

بیشتر بخوانید: علت ارور ff در ساید بای ساید سامسونگ

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط