تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیرات ساید بای ساید ال جی در مارلیک

تعمیر ساید بای ساید ال جی در مارلیک - تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات ساید بای ساید ال جی در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات ساید بای ساید ال جی در مارلیک

ساید بای ساید ال جی یکی از محصولات با کیفیت این برند است که به خاطر کیفیت بالا، تنوع محصولات و طراحی مدرن محبوبیت بسیاری دارد.

با توجه به حساسیت قطعات و تکنولوژی نوین ساید این برند، باید تمامی خدمات مرتبط با نصب، سرویس و تعمیر این دستگاه را فقط از مراکز معتبر و تکنسین‌های متخصص که دارند دریافت کنید. خوشبختانه تکنسین‌های مجموعه تعمیرات سرویس از دانش و اطلاعات کافی در حوزه تعمیر ساید ال جی برخوردارند و می‌توانند دستگاه شما را به شکل تخصصی ایراد یابی و تعمیر کنند.

بیشتر بخوانید: علت روشن نشدن ساید دوو

شایع ترین دلایل خرابی یخچال ساید بای ساید ال جی

ساید بای سایدهای ال جی عموما از محصولات با کیفیت و با دوام بازار می باشند. در بهترین حالت امکان داردحتی پس از سال‌ها هم هیچ ایرادی در یخچال خود مشاهده نکنید. ولی مشابه هر وسیله الکترونیکی دیگری، همواره امکان خراب شدن ساید بای ساید ال جی هم وجود دارد. عموما در زمان عیب یابی یخچال ال جی، چند مورد از علت های خاص بیشتر از دیگر موارد به چشم می‌خورند.

فهرست رایج‌ترین عوامل خرابی یخچال ساید الجی عموما شامل موارد زیر است:

 • فرسودگی قطعات
 • تمام شدن گاز یخچال الجی
 • اختلالات و شوک الکتریکی
 • ضربه دیدن به یخچال ساید بای ساید ال جی
 • استفاده اشتباه از یخچال
 • نصب غیر استاندارد ساید بای ساید ال جی
 • تعمیر ناشیانه یخچال

اصلی‌ترین ایرادات ساید بای ساید ال جی

عوامل بالا سبب انواع مختلفی از ایرادات و خرابی‌ها در یخچال ساید بای ساید الجی می‌شوند. صدمه به قطعات اصلی در موارد به خصوصی پیش میاید و در بیشتر موارد تکنسین های حرفه‌ای ما با عیب یابی دقیق، هرچه سریع تر ایرادات یخچال شما را رفع می‌کنند. با این حال در مواردی هم امکان دارد احتیاج به تعویض یا تغییر قطعات وجود داشته باشد.

به صورت کلی اساسی ترین ایرادات یخچال ساید بای ساید ال جی شامل این موارد است:

 • عدم کارکرد فن کندانسور یخچال
 • خرابی موتور یخچال ال جی
 • یخچال خنک نمی‌کند
 • وجود صداهای ناهنجار در ساید بای ساید الجی
 • دستگاه بی قفه کار می کند
 • خرابی لاستیک درب یخچال ساید ال جی
 • دیفراست نکردن یخچال (برفک در یخچال ساید الجی)
 • روشن نشدن ساید ال جی
 • خرابی برد الکترونیکی یخچال
 • خرابی صفحه نمایشگر ساید بای ساید

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید الکترواستیل در مارلیک

چه هنگامی به تعمیرکار یخچال ساید بای ساید ال جی مراجعه کنیم؟

هر وقتی که با یکی از ایرادات رایج سایدهای ال جی مواجه شدید فورا برای تعمیر یخچال ساید بای ساید الجی درخواست خود را در سایت تعمیرات سرویس ثبت کنید.

برخی از ایرادات یخچال ال جی موقتی می باشند و امکان دارد هر چند وقت یکبار ایجاد شوند.

ولی چون اتومات برطرف می‌شوند خیلی از اشخاص به آن‌ها توجه نمی‌کنند. در صورتی که این اتفاق علامتی از خرابی بیشتر است.

پس در خصوص یخچال‌های ساید بای ساید خود خیلی حساس باشید و با بروز هر نوع ایرادی به تکنسین متخصص مراجعه کنید. با اعمال سرویس‌های دوره‌ای و رسیدگی به موقع، هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید الجی به صورت قابل توجهی کم میشود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید صنام

مشکلات متداول ساید بای ساید ال جی

1. محفظه ساید ال جی داغ است

رایج ترین عوامل داغی محفظه این دستگاه عبارتند از: مسدودیت خروجی‌های هوا (راهکار: جابجایی موادغذایی داخل یخچال)، گذاشتن موادغذایی زیاد داغ در یخچال (راهکار: برای خنک شدن موادغذایی آن را چند دقیقه در دمای اتاق قرار دهید و بعد داخل یخچال بگذارید.)، نصب دستگاه در محیطی خیلی گرم (راهکار: فریزر نباید در دمایی بیش از 43 درجه سانتی گراد نصب گردد.)

2. رطوبت داخلی ساید ال جی افزایش می یابد

چنانچه درب دستگاه به صورت مداوم باز و بسته شود، سیکل برفک‌زدایی تکمیل شده باشد، موادغذایی درست بسته‌بندی نشده باشند یا درب یخچال به درستی بسته نشده باشد، رطوبت داخلی دستگاه افزایش می یابد.

3. یخساز ساید ال جی یخ نمیسازد

فرسوده شدن فیلتر آب، فشار پایین آب، خم شدن لوله پلاستیکی متصل به شیر آب یا به کار گیری از یخ بیشتر از ظرفیت یخ سازی، می‌تواند از عوامل این ایراد باشد. چنانچه یخساز به هیچ وجه یخ تولید نمی‌کند، اول از اتصال یخچال به یک منبع آب سرد اطمینان یابید.

4. درب ساید ال جی به دشواری باز می‌شود

سخت باز شدن درب معمولا به دو علت پیش میاید: اول اینکه امکان دارد به خاطر کثیف شدن و تمیز نکردن طولانی مدت، لاستیک دور درب چسبنده شده باشد. دوم امکان دارد درب یخچال اخیرا باز شده باشد. در این صورت جهت یکنواخت شدن فشار هوا تقریبا یک دقیقه صبر کنید و بعد درب را باز کنید.

 5. یخچال ساید ال جی بوی نامطبوعی می‌دهد

رایج ترین علت بوی بد ساید، باقی ماندن مایعات و موادغذایی روی قفسه‌ها و تمیز نشدن طولانی مدت دستگاه می باشد. با نظافت قفسه‌ها، تخلیه کردن موادغذایی فاسد، تمیز کردن لاستیک دور درب و بهره گیری از ظروف در بسته جهت نگهداری موادغذایی می‌توانید از منتشر شدن بوی بد در یخچال پیشگیری کنید.

6. آب به دشواری از آبریز ساید ال جی خارج می‌شود

به طوری که آب به سختی از بخش  آبریز خارج می‌شود، امکان دارد فیلتر آب دچار فرسودگی شده باشد. جهت پیشگیری از ایجاد شدن این مشکل پیشهاد می‌شود هر شش ماه یک مرتبه فیلتر آب را عوض کنید.

7. موتور ساید ال جی برای طولانی مدت کار می‌کند

چنانچه هوای اتاق بسیار گرم باشد، درب‌ها مداوم باز و بسته شود، نوار دور درب پوسیده باشد یا مقدار بسیاری غذای داغ در یخچال قرار داده شده باشد، موتور به مدت طولانی کارکرد می‌کند.

8. ساید ال جی صدای عجیبی می‌دهد

به صورت کلی صدای قلپ قلپ از ساید معمولی است و عموما به خاطر انقباض و انبساط دیواره‌های داخلی بر اثر تغییر دما پیش میاید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در ملارد

سرویس دوره‌ای ساید بای ساید ال جی (LG)

در بین اقدامات متغیری که جهت مراقبت از یخچال ساید بای ساید و به صورت کلی همه دستگاه‌های الکترونیکی‌تان انجام می‌دهید، سرویس دوره‌ای یکی از اساسی ترین ها است. تکنسین اعزامی به محل شما، در طول انجام سرویس یخچال ساید ال جی، همه بخش های آن را با دقت بررسی و مشکلات جزئی را (جهت وجود) پس از هماهنگی با شما رفع می‌کند.

بیشتر بخوانید: علت کار نکردن یخساز ساید بای ساید دوو

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید ال جی، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید ال جی، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط