مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه

نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه -تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه

برای تعمیرات ماشین های ظرفشویی ، احتیاج به متخصص با تجربه در این زمینه دارید. پس آچارتان را زمین بگذارید، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ چیزی نیست که بتوانید بدون تجربه از پس تعمیر آن بر بیایید. عمل شما فقط باعث صدمه زدن بیشتر به ماشین لباسشویی می شود.

تعمیرکاران ما با تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل نگرانی شما را بابت جا به جایی لباسشویی به تعمیرگاه را رفع می کنند و در کوتاه مدت ترین زمان ممکن خدمات تعمیرات لباسشویی را به نتیجه می رسانند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی هیمالیا

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

حتما برای شما هم دغدغه است که هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی تان چقدر می شود. متخصص های تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تعمیرات سرویس، بعد از چک کردن و عیب یابی دستگاه، هزینه حدودی ترمیم را اعلام می کنند. قیمت اعلام شده، با توجه به نوع و درصد خرابی قطعه ها و علت بروز مشکل در دستگاه تخمین زده می شود.

 بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا، به صورت تخصصی و طبق آخرین استاندارد های روز دنیا انجام می شود. ماشین های درب از بالا از نظر کارکرد تقریبا شبیه بقیه مدل ها هستند و بعضی  از قطعه های آنها تفاوت دارند.

با این حال مشکلاتی مثل: خالی نکردن، نچرخیدن دیگ، سر و صدای زیاد، روشن نشدن، نشتی آب لباسشویی، خرابی موتور و… در این مدل ها هم دیده می شود. تیم تعمیرات سرویس در محل، بعد از مراجعه به آدرس شما و چک کردن و عیب یابی دستگاه، قطعات آسیب دیده را تعمیر یا عوض می کنند تا این مشکلات رفع شوند.

سرویس و خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

 • ترمیم عیب های عملکردی
 • رفع ایراد نشتی آب
 • تعمیر روشن نشدن و خاموش شدن یهویی ماشین لباسشویی
 • پاک سازی فیلترها و لوله های خالی کننده
 • رفع ایراد تمیز نشدن لباس ها
 • حل لرزش ماشین لباسشویی
 • وجود برق در بدنه ماشین لباسشویی
 • تعمیر کلید های از کار افتاده لباسشویی
 • تعمیرات هیدرواستات، حل مشکل جوش آمدن آب در ماشین لباسشویی
 • رفع کردن صداهای غیر عادی
 • تعمیرات بلبرینگ و دینام
 • ترمیم یا عوض کردن موتور
 • نصب درست و اصولی انواع ماشین لباسشویی

 بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید جنرال الکتریک

حل خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ

خدمات دیگر تعمیرات سرویس، رفع خطاهای این دستگاه است. کد های ارور ماشین های لباسشویی در واقع نوعی هشدار هستند که خرابی بعضی از قطعه ها یا بروز مشکل در روند کار آنها را هشدار می دهند. اصولا لباسشویی هنگامی کد خطا صادر می کند که در بسته نشده باشد یا عملکردهای گوناگون دستگاه به خوبی انجام نشوند.

تعمیرات شیر برقی لباسشویی سامسونگ

وظیفه شیر برقی لباسشویی کنترل میزان آب وارد شده به ماشین لباسشویی، در هنگام شستشو است. شیرهای بکار رفته در ماشین‌های لباسشویی به صورت کلی شامل دو قسمت شیر برقی آب سرد و شیر برقی آب گرم هستند.در این نوع ماشین لباسشویی ها آب گرم مورد استفاده برای شستشوی لباس نه از طریق ورودی شیر آب گرم، بلکه از طریق گرم کردن آب به وسیله هیتر دستگاه بدست می آید).

خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی معمولا در شیر آب سرد و به علت یخ‌ زدگی‌ آبی که در مسیر آن است رخ میدهد. در این وضعیت آبی که در لوله‌ها یخ زده، منبسط می‌شود و باعث نشتی در شیر برقی میشود.

تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ

یکی از مشکلات شایع در ماشین های لباسشویی، خرابی موتور آن ها می باشد. در هنگام خرابی موتور هیچ یک از اجزای درون لباسشویی توانا به فعالیت نبوده و در نهایت دستگاه کاملا بلا استفاده میشود. وجود اشکال و خرابی در موتور لباسشویی اغلب با صدایی مانند وز وز همراه است. این صدا موقعی شنیده می‌شود که موتور شروع به کار می‌کند. تشخیص این مسئله که تعمیرات موتور ماشین لباسشویی امکان‌ دارد یا خیر؛ نیازمند چک کردن کارکرد کلی دستگاه و قطعه های مربوط با موتور می باشد.

نچرخیدن ماشین و شسته نشدن لباس‌ها: خشک نشدن لباس‌ها و هم بروز اشکال در هر چرخه ی شستشو از نمونه نشانه‌هایی هستند که با مواجه شدن با آن ها می‌توان احتمال داد که موتور ماشین لباسشویی دچار اختلال ساختاری شده است.

تعمیرات برد ماشین لباسشویی سامسونگ

برد قطعه ی مهمی در هر سیستم دیجیتالی از جمله ماشین لباسشویی است. که نقش قلب تپنده ی دستگاه را اجرا می کند. در شرایط خرابی برد همه برنامه های از قبل تنظیم شده ی ماشین لباسشویی دچار اختلال خواهد شد. از کار افتادن پنل جلویی لباسشویی و یا خاموش شدن یهویی ماشین لباسشویی در هنگام کار از علائم اصلی وجود اختلال های ساختاری در قسمت برد این دستگاه است.

ریست کردن ماشین لباسشویی سامسونگ

قابلیت های فراوان لباسشویی در اثر عوامل خراب کننده دچار اختلال می شوند. برخی اوقات در اثر ولتاژ نامناسب، بار لباس بیش از اندازه یا قطع و وصل شدن برق شهری، ماشین لباسشویی متوقف می شود.

در این صورت ریست کردن لباسشویی سامسونگ می تواند راه حل آسانی برای به کار افتادن مجدد لباسشویی باشد. البته این شیوه در شرایطی کاربرد خواهد داشت که عیب دستگاه ناشی از آسیب دیدگی ساختار قطعه های آن نباشد.

بعضی از مدل های لباسشویی دکمه ی ریست دارند. در این حالت به آسانی می توانید با فشردن دکمه ی مورد نظر دستگاه را شروع مجدد یا همان ریست نمایید. مدل هایی که این دکمه را ندارند هم با استفاده از کلید اتصال برق دستگاه ری استارت شوند.

تعمیرات المنت ماشین لباسشویی سامسونگ

المنت ماشین لباسشویی سامسونگ وظیفه گرم کردن آب داخل این دستگاه را به عهده دارد. شکل ظاهری این قطعه، معمولاً در همه مدل‌ها و برندها شبیه هم است.

در صورت خرابی المنت ماشین لباسشویی، آبِ گرم مورد نیاز دستگاه تأمین نمیشود که این مسئله در نتیجه به کیفیت شستشوی لباس صدمه خواهد زد. خرابی المنت را می‌توان از طریق خطاهای ظاهر شده در پنل یا خوب شسته نشدن لباس ها فهمید.

 بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال امرسان در ملارد

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *