تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جی پلاس در کرج

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جی پلاس در کرج - ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جی پلاس در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر کردن ساید بای ساید جی پلاس

مهم‌ ترین و مورد نیاز ترین وسیله‌ی هر آشپزخانه‌ای یخچال است. از زمان‌های گذشته با شکل و امکانات گوناگون این وسیله در هر آشپزخانه‌ ای وجود داشته است. قطعا نبود آن و ایجاد ایراد در کارکرد یخچال، مواد غذایی را خراب خواهد نمود و در زندگی روزانه ما هم اثر خواهد داشت. به همین علت احتیاج می باشد که برای خراب نشدن این وسیله ارزشمند، مراقبت‌های موردنیاز انجام شود و در زمان خرابی با اطلاعات کافی قادر باشید ایراد یخچال را چک کرده و عیب آن را برطرف کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در کرج

اشکالات ساید بای سایدهای جی پلاس

دچار خرابی شدن فیلتر ساید بای ساید جی پلاس

به طور معمول فیلترهای درونی ساید بای ساید عمر 6 ماهه دارند و فیلترهای خارجی نیز در 2 نوع 6 ماهه و یا 1 ساله می باشند. حتما فیلترها را در مدت تعیین شده عوض کنید زیرا مواد درونی آنها اشباع شده و قطعا دیگر کار تصفیه را به طور صحیح انجام نمی دهند و همینطور با گذشت زمان بسیار از زمان عوض کردن آن ها، مواد موجود در ساید بای ساید دچار فساد شده و سبب رشد باکتری ها می گردند. که برای سالم بودن مواد غذایی که در سادی بای ساید نگهداری می شود خیلی خطرناک می باشد.

خراب شدن کمپرسور ساید بای ساید جی پلاس

عدم اتومات کمپرسور ساید بای ساید یکی از حائز اهمیت ترین و اصلی ترین اشکالات این قطعه به شمار می آید. یکی دیگر از اختلال های متداول این قطعه، غیر عادی بودن صدای کمپرسور میباشد که بعضی اوقات برای کاربران هم آزار دهنده می باشد. لذا در صورتی که از خراب شدن کمپرسور ساید بای ساید خود مطمئن هستید برای عیب یابی با دقت تر و یا تعمیر کردن ساید بای ساید جی پلاس می توانید به تکنسین باتجربه مراجعه نمائید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید امرسان در کرج

خراب شدن فن کندانسور ساید بای ساید جی پلاس

کندانسور ساید بای ساید همان رادیاتور خنک کننده گاز (مبرد) ساید بای ساید است. در پروسه‌ی سردسازی ساید بای ساید، هوای اتاق از میان لوله‌های مبرد که ( کویل ) یا ( کنداسور ) می باشند، جریان می یابند تا گرمای گاز یا همان مبرد به خارج انتقال نیابد.

به مرور زمان، گرد و غبار هوای اتاق در کندانسور تجمع می کند. هنگامی که گرد و غبار زیاد شود، کندانسور دیگر قادر نخواهد بود به صورت موثر وظیفه‌ی خودش را برای خنک نمودن گاز ساید بای ساید به انجام رساند، از همین رو عملیات خنک سازی ساید بای ساید به طور صحیح انجام نمیشود و به کمپرسور فشار بسیاری وارد می گردد و حتی امکان دارد سبب صدمه جدی و یا سوختگی کمپرسور ساید بای ساید هم شود.

خراب شدن فن اوپراتور ساید بای ساید جی پلاس

نخستین علت برای عوض کردن فن اواپراتور ساید بای ساید، خراب شدن و صدای خیلی زیاد و آزار دهنده آن است. هنگامی که فن اواپراتور معیوب شود، سرمای تولید شده به وسیله اواپراتور در ساید بای ساید منتقل نشده و جابجا نمی گردد. به همین علت با گذشت زمان و به شکل تدریجی ساید بای ساید سرمای کمتری خواهد داشت تا جایی که اواپراتور به علت سرمای بسیار، کاملا یخ زده یا برفک بسازد. در این صورت ساید بای ساید به هیچ وجه سرما نخواهد داشت و دمای داخل آن گرم خواهد شد. لذا در صورتی که دمای داخل ساید بای ساید شما گرم شده است و مایل هستید که به شکل حرفه ای عیب یابی و یا تعمیر کردن ساید بای ساید جی پلاس خود را انجام دهید به اشخاص متخصص مراجعه نمائید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید کلور در کرج

خراب شدن یخساز ساید بای ساید جی پلاس

عوامل عدم ساخت یخ ساید بای ساید به طور معمول عبارتند از: تازه نصب نمودن ساید بای ساید، عدم تنظیم بودن دمای ساید بای ساید، وصل بودن لوله آب پشت ساید بای ساید به لوله آب خانگی، عدم روشن بودن یخ ساز در درون ساید بای ساید و یا خرابی، وجود ایراد دیگری که از فرآیند یخسازی به وسیله یخساز ساید بای ساید ممانعت می کند.

خراب شدن حسگر ساید بای ساید جی پلاس

حسگر قطعه ای می باشد که با تبدیل دما، سردی و گرمی فضا به پالس های الکتریکی و فرستادن آن به برد الکتریکی اصلی ساید بای ساید، سبب می گردد ما دمای فعلی ساید بای ساید را مشاهده کنیم. حسگر برای ساید بای ساید یک قطعه حیاطی محسوب می شود. از این رو حسگر در همه ی ساید بای سایدها وجود دارد. در صورتی که حسگر معیوب شود ساید بای ساید خطا می دهد. و می بایست حسگر معیوب حتما عوض شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی در کرج

لازم به ذکر می باشد که امکان تعمیر حسگر موجود نیست و می بایست حتما عوض شود. محل قرار گرفتن حسگر در برندهای گوناگون ساید بای ساید متفاوت است. ولی به صورت تقریبی 70 درصد مارک ها یک نوع حسگر را برای دما مورد استفاده قرار می دهند. در نتیجه یافتن حسگر دمای ساید بای ساید کار سختی نیست.

پرسش های رایج درمورد تعمیر ساید بای ساید جی پلاس

 علت اینکه نمی توان دمای ساید بای ساید جی پلاس را تنظیم نمود چیست؟

در صورتی که حس کردید که نمی توانید دما را در ساید بای ساید جی پلاس تنظیم کنید ممکن است که پنل کلیدها به شکل اتومات قفل باشد بنابراین اول می بایست قفل کودک غیر فعال گردد تا بتوانید تنظیمات را به انجام رسانید.
در خاطر داشته باشید برای تعمیر ساید بای ساید جی پلاس در خانه حتما با تعمیرکاران تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در کرج

علت کار کردن بیشتر از حد کمپرسور ساید بای ساید جی پلاس چیست؟

  • فاصله ساید بای ساید از پشت، نسبت به دیوار می بایست حداقل 10 سانتیمتر، از کناره‌ ها هم 5 سانتیمتر و از سقف 30 سانتی متر باشد. در صورتی که این فاصله رعایت شود، در کارکرد کمپرسور ساید بای ساید اثر خواهد داشت.
  • دقت کنید که حتما ساید بای ساید می بایست از لوازم حرارت زا مانند گاز، شوفاژ، بخاری، آبگرمکن و یا نور آفتاب به صورت مستقیم فاصله بگیرد.
  • باز و بسته نمودن بیش از حد درب ساید بای ساید و گذاشتن غذای گرم درون ساید بای ساید جی پلاس می‌تواند باعث کار کردن بیشتر از حد کمپرسور گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید امرسان

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *