تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال اسنوا در اندیشه

تعمیر یخچال اسنوا در اندیشه -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال اسنوا در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات یخچال اسنوا در اندیشه

اسنوا به عنوان یک برند ایرانی معتبر در حوزه تولید لوازم خانگی، سال‌هاست که یخچال‌های با کیفیتی ایجاد می‌کند. با این حال، مثل هر محصول دیگری با گذر زمان امکان دارد ایراداتی در این یخچال‌ها رخ دهد و بعضی از این ایرادات نیازمند تعمیرات تخصصی باشد.

جهت تعمیر یخچال اسنوا خود باید بتوانید به هنگام عیوب آن را مشخص کرده و به سرعت آن را رفع  کنید. هرچه سریع تر اقدام کنید، هزینه تعمیرات یخچال اسنوا و صدمات وارد بر آن کمتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریجیدر در ملارد

شایع ترین ایرادات در یخچال اسنوا

امکان دارد یخچال اسنوای شما، مثل هر یخچال دیگری، دچار ایراداتی شود که بعضی ساده می باشند و با یک تعمیر ساده رفع خواهند شد و بعضی دیگر نیاز به تعمیر حرفه‌ای دارند. در این قسمت شایع ترین ایراداتی که امکان دارد برای یخچال شما پیش بیاید را بررسی خواهیم کرد.

یخچال اسنوا برفک می‌زند

برفک زدگی یخچال، یکی از مشکلاتی است که اگر هر چه سریع تر رفع نشود، احتمال دارد به یخچال شما آسیب بزند. ممکن است اول بتوانید با خاموش کردن یخچال، از ادامه دار بودن یخ‌ها جلوگیری کنید. اما جهت برطرف کردن اساسی ایراد، لازم است ریشه مشکل را پیدا کنید یا از نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا کمک بگیرید.

مواد غذایی در یخچال یخ می‌زند

این ایراد هم یکی از شایع ترین ایرادات یخچال اسنوا است. این اتفاق وقتی رخ می‌دهد که متوجه ‌شوید غذای شما در ازای سرد شدن، منجمد می‌شود. در این مواقع به طور معمول ایراد به ترموستات برمی‌گردد چون دمای یخچال توسط آن کنترل می‌شود.

ترموستات کنترل موتور اواپراتور و کمپرسور را هم بر عهده دارد. پس، جهت خراب شدن ترموستات، یخچال امکان دارد شدیدتر از حد عادی کار کند. این امر موجب سرد شدن بیش از اندازه یخچال و یخ زدن مواد غذایی می‌شود.

جهت تعمیر یا تعویض کردن ترموستات یخچال اسنوا بهتر است از تکنسین کمک بگیرید. خراب شدن ترمیستور، خراب شدن برد و نشستن گرد و غبار روی کویل‌های کندانسور هم دلایل دیگری‌ست که سبب یخ زدن مواد غذایی در یخچال می‌شود.

البته امکان دارد تنها مواد غذایی جلوی فن خروج هوا قرار گرفته باشند و با آزاد کردن فن، ایراد یخچال هم رفع شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال میله در ملارد

یخچال اسنوا نشتی آب دارد

نشتی دادن آب یخچال، می‌تواند عوامل مختلفی داشته باشد. امکان دارد لوله تخلیه یخچال مسدود یا روند دیفراست و ذوب برفک با ایراد برخورد کرده باشد. نشتی دادن فیلتر آب یخچال یا شیر آب ورودی یخچال و شکسته شدن سینی تخلیه هم می‌تواند دلیل نشتی دادن آب از یخچال باشد. اگر لوله‌های متصل به یخ‌ساز و آبسردکن با ایراد مواجه شود هم امکان دارد آب از یخچال نشت کند. جهت تشخیص مشکل دقیق، حتما با کارشناسان ما در تعمیرات سرویس در ارتباط باشید.

 یخچال اسنوا سرد نمی‌شود

اگر با وجود کارکرد موتور، هوای درون یخچال سرد نمی‌شود، امکان دارد مشکل از برد کنترل دما باشد. خراب شدن دیفراست یا ترموستات، ایراد در دمپر کنترل هوا، ایراد در اواپراتور، ایراد در کارکرد ترمیستور و کار نکردن هیتر دیفراست هم می‌تواند سبب بروز این ایراد شود. به وجود آمدن مشکل در فن، دیگر دلیل سرد نشدن یخچال است.

 یخچال اسنوا صدایی غیر طبیعی دارد

منتشر شدن نویز، صدای خراش یا ضربه از یخچال فریزر اسنوا یکی دیگر از ایراداتی است که گاهی اوقات پیش می آید. در این مواقع امکان دارد یک ظرف تخلیه شل، علت صدای ناخوشایند یخچال باشد. جهت رفع کردن این ایرادکافی است تابه را با تسمه یا پیچ و مهره به جای خود ببندید.

ایراد صدا به طور معمول بعد از این کار رفع میشود. ولی اگر نشد امکان دارد یخچال نیاز به تراز بندی داشته باشد و با تراز کردن ایراد صدا حل شود و یا فن یخچال شکسته شده باشد که در این حالت باید قطعه را عوض کنید. مشکل در موتور فن اوپراتور و اختلال در موتور فن کندانسور هم می‌تواند سبب ایجاد شدن صدای ناخوشایند در یخچال شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اندیشه

درب یخچال سخت باز می‌شود

اگر درب یخچال شما بلافاصله بعد از بسته شدن باز نمی‌شود، کافی‌ست مقداری منتظر بمانید تا فشار کحیط داخل یخچال دوباره تنظیم شود. ولی اگر نشد، نیاز است تراز بودن یخچال را چک کنید. خرابی لولا یا لاستیک درب و انباشته شدن گردوغبار و چربی روی لاستیک درب هم می‌تواند سبب این ایراد شود.

 یخچال بی وقفه کار می‌کند

قرار گرفتن یخچال در محلی نامناسب، به عنوان مثال محلی که در برابر نور آفتاب باشد، و یا باز و بسته شدن مکرر درب یخچال می‌تواند باعث بی وقفه کار کردن یخچال شود.

انباشته شدن آلودگی در کویل‌ها، مختل شدن تایمر دیفرانسیل، اختلال برد اصلی و کم شدن میزان گاز مبرد هم از سری عواملی است که می‌تواند سبب اتومات نکردن یخچال شود. این موردها را باید با تکنسین یخچال اسنوا در میان بگذارید.

 چراغ دیفراست یخچال روشن نمی‌شود

سنسور دیفراست، دمای یخچال را چک می‌کند و روشن شدن چراغ دیفراست می‌تواند به این منظور باشد که یخچال برفک زده و دمای آن افزایش یافته است. اگر اینطور نیست، حتما با کارشناسان تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا

یخچال بوی نامطبوعی دارد

بوی بد یخچال، ایراد اذیت کننده ای است که خوشبختانه علت فنی ندارد و ایراد از یخچال نیست. توجه کنید مواد غذایی در یخچال فاسد نشوند. تا حد ممکن مواد غذایی را در ظروف در بسته قرار دهید. یخچال را به طور مرتب تمیز کنید و از مواد بوگیر مخصوص یخچال یا روش‌های سنتی، جهت خوشبو کردن یخچال استفاده کنید.

 درب یخچال بسته نمی‌شود

بهتر است این ایراد را جدی بگیرید چون به موتور صدمه جدی می‌زند. چک کنید که مواد غذایی، جلوی بسته شدن درب یخچال را نگیرد و لاستیک درب سالم باشد. همینطور امکان دارد مشکل از تراز نبودن یخچال باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال اسنوا در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط