تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در مارلیک

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در مارلیک
ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در مارلیک

ماشین لباسشویی اسنوا از سری وسایل خانگی ایرانی است که یک گزینه برتر محسوب می شود. ولی این وسیله خانگی قدرتمند و با کیفیت، امکان دارد در اثر دلایل متعددی مثل نگهداری اشتباه، ضربه یا فرسودگی دچار معایب و مشکلاتی شود. چنانچه شما هم دچار این چالش هستید، باید بدانید که همانگونه که جهت خرید لوازم خانگی مثل ماشین لباسشویی به فروشندگان معتبر مراجعه می‌کنید، باید جهت تعمیر و سرویس این لوازم هم دقت و حساسیت بسیاری به خرج دهید.

بیشتر بخوانید: صدای ماشین لباسشویی ال جی هنگام خشک کن

عیب یابی لباسشویی اسنوا

روشن نشدن ماشین لباسشویی

ساده ترین مسئله ای که سبب روشن نشدن دستگاه می شود، برق رسانی نشدن به آن است.

کابل، دوشاخه و پریز را چک کنید و از سلامت آن ها مطمئن شوید. چنانچه متوجه هیچ ایرادی نشدید باید به دنبال سیم کشی ماشین لباسشویی بروید. چون امکان دارد یکی از سیم ها قطع شده باشد و برق در دستگاه گردش پیدا نکند.

افزون بر آن خرابی کلید پاور یا قفل ایمنی از دیگر موردهایی است که از روشن شدن دستگاه جلوگیری می کند.

پس از چک کردن همه موارد عنوان شده باید موتور ماشین لباسشویی را چک کنید. موتور از بزرگ ترین و گران تر قطعات ماشین لباسشویی درنظر گرفته می شود که احتمال دارد دچار سوختگی یا نیم سوز شدن شود.

عدم شستشوی لباس های کرکی و پرزی در لباسشویی

اول باید از پر کردن بیش از اندازه دیگ ماشین لباسشویی خودداری کنید تا جای کافی برای جریان آب و شستشوی لباس ها وجود داشته باشد. برند اسنوا، دستگاه هایی با ظرفیت های متنوع تولید کرده که گزینش و خرید آن ها تعامل مستقیمی به تعداد اعضای خانواده، مدل لباس ها، بودجه و البته سلیقه شما دارد. عموما نباید دیگ را بیش از 70% کل ظرفیت پر کنید.

عدم شستشوی لباس های کرکی و پرزی می تواند به خاطر استفاده کم از مواد شوینده باشد. همینطور نامناسب بودن مواد شوینده دلیل دیگری در بروز این ایراد به شمار می آید.

نکته ضروری که باید به آن توجه کنید این است که به کارگیری از مواد شوینده نامرغوب با گذشت زمان خرابی های مختلفی به وجود می آورد و در نتیجه شما را ناچار به تعمیر لباسشویی اسنوا می کند.

نچرخیدن لباس ها در دیگ لباسشویی

عموما نچرخیدن دیگ به خاطر پخش نکردن مناسب لباس ها در دیگ است. لباس ها را خارج کنید و آن ها را از هم باز کنید و دوباره داخل دیگ قرار دهید. از دیگر دلایل تاثیرگذار بر نچرخیدن لباس ها در دیگ می توان به تراز نبودن ماشین لباسشویی اشاره داشت.

چون سبب اختلال تعادل دستگاه می شود و امکان دارد از چرخیدن درست دیگ مانع شود.

امروزه ماشین های لباسشویی اسنوا دارای پایه های ترازشونده هستند که به وسیله آن ها می توان سطح زیرین دستگاه را متوازن کرد.

توصیه می کنیم پس از انجام این کار، به دنبال بررسی پمپ و شیلنگ تخلیه هم بروید. بعضی اوقات امکان دارد این اجزا توسط یک جسم خارجی کوچک، گرفته شده باشند.

بیشتر بخوانید: علت خرابی پمپ ماشین لباسشویی سامسونگ

عدم شستشوی تمیز لباس ها در لباسشویی

مشخص است که چنانچه دیگ ماشین لباسشویی را بیش از اندازه پر کنید، لباس ها به درستی شسته و تمیز نمی شوند. افزون بر آن به کار گیری از مواد شوینده به اندازه کم یا شوینده های بی کیفیت دلیل دیگری در بروز این مشکل به حساب می آید.

چنانچه پس از بررسی این موارد متوجه شدید که ایرادی وجود ندارد باید به دنبال تعمیر لباسشویی اسنوا و سنجش های فنی مثل خرابی المنت، شیر برقی یا رسوب گرفتگی دستگاه بروید.

گرم بودن آب تاثیر بسزایی در تمیز شدن لباس ها دارد و چنانچه المنت خراب شده باشد توانایی گرم کردن را نخواهد داشت.

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

اول از باز بودن شیر آب ورودی یا متصل بودن آب شهری مطمئن شوید. برخی اوقات آب شهری قطع است و دستگاه نمیتواند آبگیری را انجام دهد. گرفتگی فیلتر ورودی، خراب شدن هیدروستات و خراب بودن شیربرقی از دیگر دلایلی می باشند که از آبگیری کردن ماشین لباسشویی مانع می شوند.

موردی که در این باره وجود دارد و بیشتر افراد نسبت به آن بی توجه می باشند این است که ارتفاع شلنگ ورودی آب نباید بسیار زیاد باشد.

چون موجب تا خوردن و پیچ خوردگی میشود. همینطور کوتاه بودن بیش از اندازه آن هم پیشنهاد نمی شود. چنانچه نگاهی به دفترچه راهنمای دستگاه بیندازید به درستی متوجه ارتفاع و طول استاندارد شلنگ می شوید.

صدا و لرزش زیاد ماشین لباسشویی

ایراد یابی و تعمیر لباسشویی اسنوا در این حوزه به مهارت و تجربه نیاز دارد. چون خراب شدن قطعات داخلی دلیل اصلی این مشکل محسوب می شوند.

به عنوان مثال تکنسین های ماهر یاتاقان های نصب شده در زیر دیگ را چک می کنند و جهت فرسودگی، اقدام به تعویض کردن آن ها می کنند. همینطور نوع صدا خیلی مهم است. اگر صدای جیر جیر به گوش می رسد علامت خشک بودن بلبرینگ ها و احتیاج آن ها به روغن کاری است.

بیشتر بخوانید: نشتی آب از ماشین لباسشویی ال جی

فرسودگی قرقره محرک یا تسمه دستگاه، تراز نبودن سطح زیرین لباسشویی، شل بودن تسمه و پر کردن بیش از اندازه مخزن از دیگر دلایل تولید سروصدای زیاد است.

توجه کنید که پیش از تماس با نمایندگی، محتویات مخزن را چک کنید. شاید سکه یا شی فلزی داخل لباس ها باشد که چرخش مخزن سبب ایجاد صدا می کند.

بوی بد ماشین لباسشویی

بعضی از خانم های خانه دار پس از پایان کار ماشین لباسشویی، لباس ها را فورا از آن خارج نمی کنند. این موضوع می تواند سبب ماندن رطوبت داخل دیگ و رشد کردن میکروب و قارچ شود.

رشد آلودگی ها با گذشت زمان بوی نامطبوعی تولید می کند. پیشنهاد می کنیم لباس ها را فورا از دستگاه خارج کنید و مخزن داخلی آن را به وسیله یک حوله نرم به طور کامل خشک کنید.

جهت رفع بوی بد می توانید از سرکه سفید استفاده کنید. یک فنجان سرکه سفید را داخل مخزن لباسشویی بریزید و برنامه شستشو را شروع کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط