تعمیرات یخچال, مقالات

علت پایین آمدن دمای فریزر هیمالیا

علت پایین آمدن دمای فریزر هیمالیا - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس -02691690551

ما در این مطلب به مبحث علت پایین آمدن دمای فریزر هیمالیا میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی هیمالیا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

علت افت دمای فریزر هیمالیا

در این قسمت از مقاله دلیل برفک زدن یخچال بدون برفک هیمالیا بایستی بگوییم افت کردن دمای فریزر هیمالیا می‌تواند به علت های زیادی باشد. در زیر تعدادی از این علت ها را چک می‌کنیم:

 1.  ایراد در درب: امکان دارد درب یخچال فریزر به خوبی بسته نشده باشد یا درب حاوی ترک یا رطوبت باشد که موجب ورود هوا گرم به درون فریزر می‌شود. مطمعن شوید که درب به درستی بسته شده و ترک و نشتی ای وجود ندارد.
 2. کم بودن هوا: امکان دارد راه تهویه یخچال فریزر دچار اسنداد شده باشد که سبب افت جریان هوای خنک می‌شود. مطمعن شوید که هیچ مانعی مثل بسته بندی لبنیات، غذاها یا برف و یخ در مسیر تهویه وجود ندارد.
 3.  ایراد در فن سرد کننده: فن سرد کننده فریزر امکان دارد فعالیت ناپایداری داشته باشد یا اصلاً فعالیت نکند. چک کنید که فن درست عمل می‌کند و هیچ مانعی برای جریان هوا خنک به وجود نمی آورد.
 4.  ایراد در سیستم سرد کننده: مسئله هایی مثل نشتی مبرد، کم بودن مبرد یا مشکل در کمپرسور می‌تواند سبب افت دمای فریزر شود. در شرایط تکرار مشکل، پیشنهاد می‌شود با یک تکنسین مجرب تماس حاصل کنید تا سیستم سرد کننده را چک و تعمیر کند.

پیشنهاد می‌شود در شرایط وجود مشکل پیچیده‌تر یا عدم توانایی در شناسایی دقیق دلیل ، بهتر است با یک تعمیرکار مجرب یا خدمات بعد از فروش مربوطه تماس حاصل فرمایید تا مشکل را شناسایی کرده و راه حل مساعدی را ارائه دهند.

بیشتر بخوانید: علت کارکرد یکسره یخچال سامسونگ

دلیل چشمک زنی درجه یخچال هیمالیا

از شما همراه های عزیز کمال تشکر را داریم که تا این بخش از مقاله دلیل برفک زدن یخچال بدون برفک هیمالیا با ما همراه هستید. اگر که بعد از راه اندازی مجدد یخچال خود، آغاز به چشمک زدن کرد، نگران نشوید، پس از تنظیم شدن دمای یخچال دیگر چشمک نخواهد زد و تثبیت میشود.

ولی اگر ادامه دار باشد، می تواند به یکی از عامل های مشکل ساز تبدیل شود. در همین حال اگر دمای دستگاه به خوبی تنظیم نشده باشد، امکان دارد منجر به چشمک زدن شود. برای تنظیم دمای یخچال هیمالیا بهتر است از دکمه های Up, Ref,Down بهره گیری کنید.

دلیل های خرابی موتور کمپرسور یخچال هیمالیا

یکی از دلیل های برفک زدن یخچال بدون برفک هیمالیا، خراب بودن کمپرسور می تواند باشد.

گرمای بیش از اندازه در موتور کمپرسور یخچال و فریزر هیمالیا

اگر موتور کمپرسور یخچال و فریزر هیمالیا گرمتر از حد عادی می‌شود، احتمال دارد به مشکل های زیر بازگردد: نخست، چک کنید که دستگاه به خوبی تهویه می‌شود و هوای دور رها شده است. در مواقع بسته بودن از محل قرارگیری آن را عوض کنید.

سپس، چک کنید که فن سرد کننده موتور فعالیت می‌کند و ناپایداری در کارکرد آن وجود ندارد. در شرایط لازم فن را عوض کنید. در آخر، در صورت تکرار ایراد، بهتر است با یک تکنسین ماهر تماس بگیرید تا موتور را چک و تعمیر کند.

بیشتر بخوانید: نشانه های خرابی برد یخچال دوو

سرد نبودن یخچال فریزر هیمالیا به مقدار کافی

اگر یخچال فریزر هیمالیا به اندازه سرد نمی‌شود، امکان دارد به دلیل های زیر باشد: اول، چک کنید که درب یخچال به خوبی بسته شده است و هوای خنک درون یخچال نمی‌گریزد. همینطور، مطمعن شوید که در فریزر هیچ تراکم یا مانعی وجود ندارد که مانع منتقل شدن حرارت شود.

همینطور، در شرایط وجود لایه یخ به روی برجستگی‌های فن سرد کننده، آن را پاک کنید. در مواقع عدم تغییر شرایط، بهتر است یک تعمیرکار ماهر را به خانه دعوت نمایید تا مشکل را شناسایی کند و تعمیر کند.

مشکل  در دکمه استارت کمپرسور یخچال هیمالیا

در شرایطی که دکمه شروع کمپرسور یخچال فریزر هیمالیا کار نمی‌کند، امکان دارد به دلیل های زیر باشد: ابتدا، چک کنید که برق به خوبی به دستگاه وصل شده است و سیم‌کشی درست است. بعد، مطمعن شوید که دکمه شروع صحیح فشرده شده و هیچ موانعی در راه آن وجود ندارد.

در شرایط عدم کارکرد موقع فشردن دکمه، بهتر است یک تکنسین ماهر را به خانه خود دعوت کنید تا دکمه و سیستم شروع را چک و تعمیرات کند تا کمپرسور به خوبی راه‌اندازی شود.

کثیفی در موتور کمپرسور یخچال هیمالیا

کثیفی در موتور کمپرسور یخچال فریزر هیمالیا می‌تواند به علت های مختلفی رخ دهد. بعضی از علت ها عبارتند از: رسوب ها و گرد و خاک که به روی موتور جمع شده و جریان هوا را کم می‌کنند، روغن یا خمیر در قسمت های موتور که احتمال دارد به علت خرابی در سیستم کارکرد موتور ایجاد شده باشند، وجود خزه‌ها یا حشره ها که وارد موتور شده و فعالیت آن را دچار اختلال می‌کنند.

در شرایط کثیفی موتور، بهتر است یک تکنسین دوره دیده را اعزام کنید تا موتور را چک و نظافت کرده و در صورت لازم تعمیر کند تا فعالیت درست موتور را بهتر کند.

بیشتر بخوانید: علت آب دادن یخچال صنام

دلیل ایجاد شدن برفک در یخچال بدون برفک هیمالیا

در حالت دیدن مغایرت دمای تنظیم شده با دمای حقیقی داخل یخچال فریزر متوجه وجود ایرادی در دستگاه خود خواهید شد و باید هرچه سریعتر نسبت به برطرف کردن آن اقدام نمایید. دلیل برفک زدن یخچال بدون برفک هیمالیا علت های گوناگونی که امکان دارد داشته باشید که ما تحت عنوان تعمیرات سرویس در کرج به مطالعه آنها خواهیم پرداخت.

پرسش های متداول در رابطه با دلیل برفک زدن یخچال بدون برفک هیمالیا

 1. دلیل یخ زدن درون یخچال هیمالیا چیست؟
  دلیل یخ زدگی درون یخچال هیمالیا بهم خوردن تنظیمات حرارت یخچال است.
 2. دلیل برفک زدن یخچال هیمالیا چیست؟
  علت های بسیاری می تواند داشته باشد که باید به دست تکنسین های مربوطه تعمیرات سرویس مورد بازرسی قرار بگیرند.
 3. دلیل خاموش شدن صفحه نمایش یخچال چیست؟
  قطعی سیم های برق مرتبط به صفحه نمایش از علت اصلی آن حساب می شود.

بیشتر بخوانید: علت ارور دادن یخچال دوو

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال هیمالیا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط