تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال فریزر امرسان در مارلیک

تعمیر یخچال امرسان در مارلیک -تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس - 02691690551

رما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال امرسان در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات یخچال فریزر امرسان در مارلیک

تعمیر یخچال امرسان در مارلیک اولین و مهمترین تصمیم، موقع مشاهده‌ی خرابی های یخچال امرسان است. تمامی افراد دارای یخچال هستند. همه همینطور می‌دانند که چطور از آن استفاده کنیم ولی نمی‌دانیم موقع بروز خرابی چه کنیم. برای جلوگیری از خرابی یخچال امرسان می‌توانید با تیم تعمیرات سرویس تماس بگیرید و یا با کمک این مقاله خودتان اقدام به تعمیر یخچال امرسان کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال آرچلیک در مارلیک

رایج ترین مشکلاتی که برای یخچال ها رخ میدهد:

 • یخچال کار نمی کند و کار خنک سازی را انجام نمیدهد
 • یخ زدن کندانسور
 •  روشن نشدن یخچال و یا صفحه نمایش
 • روشن شدن دستگاه و استارت نخوردن کمپرسور
 • مشاهده پیام خطا و یا ارور دادن
 • تعویض کردن و نصب کردن فیلتر تصفیه آب یخچال
 • تعمیر و تعویض کردن انواع سنسور
 • ترمو فیوز در فریزر ساید بای ساید
 •  پریدن فیوز خانه موقع روشن شدن موتور
 • کار نکردن فن

بررسی ایرادات متداول و بهترین راهکارها جهت تعمیر یخچال امرسان در مارلیک

در ادامه این مقاله به ایرادات رایجی که مصرف کنندگان یخچال امرسان با آن رو به رو شده‌اند را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

شایع ترین مشکلات یخچال امرسان عبارتند از:

 • یخچال امرسان روشن نمی‌شود
 • یخچال امرسان سرد نمی‌شود
 • یخچال امرسان صدای زیادی می‌دهد
 • درجه یخچال امرسان چشمک می‌زند
 • یخچال فریزر امرسان برفک می‌زند

بیشتر بخوانید: ارور یخچال سامسونگ

 یخچال امرسان روشن نمی‌شود

عدم روشن شدن یخچال ارسان یکی از مشکلات شایعی است که اکثر مصرف کنندگان با آن مواجه شده اند.

دلایل متعددی مثل محافظ برق خراب شدن و یا جریان برق ضعیف، خراب شدن موتور یخچال در بروز این ایراد موثرند.

پیش از شروع عیب‌یابی حتما یخچال را از برق جدا کنید. بعد سیم‌های یخچال و وضعیت اتصال برق و پریز را چک کنید و از سلامت این قطعات مطمئن شوید.

 هر نوع پارگی و فرسوده شدن سیم، خراب شدن پریز و موتور سبب می‌شود که یخچال کار نکند و تعمیر یخچال را برای شما دشوار کند. پیشنهاد می‌کنیم برای رفع این ایراد با نمایندگی یخچال امرسان در مارلیک تماس بگیرید.

علت سرد نشدن یخچال امرسان

اساسی ترین کاری که یخچال انجام می‌دهد این است که با سرد نگهداشتن محیط داخل یخچال از فاسد شدن و خراب شدن مواد غذایی داخل آن پیشگیری می‌کند. سرد نشدن یخچال عوامل متعددی دارد، پیش از هرچیز موارد زیر را چک کنید و به طوری که نتوانستید ایراد را رفع کنید با تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

 • کثیفی سیم‌های خازن: وقتی سیم‌های خازن که در قسمت پشتی یخچال قرار دارند کثیف و جرم داشته باشند یخچال مانند قبل سرد نمی‌شود. برای رفع این ایراد با استفاده یک برس یا جاروبرقی گرد و خاک و آلودگی‌های این بخش را پاک کنید.
 • حفظ نکردن فاصله مناسب یخچال با دیوار: پشت یخچال بهتر است تقریبا 10 سانتیمتر از دیوار فاصله داشته باشد تا جای کافی جهت عبور جریان هوا در این بخش وجود داشته باشد. به طوری که این اندازه فاصله را رعایت نکنید موتور یخچال داغ شده و به خوبی کار نمی‌کند.
 • خراب شدن موتور فن اواپراتور: بیشتر یخچال‌ها سرمایش خود را از کویل‌های اواپراتور بدست می‌آورند. به طور معمول یک فن و موتور در کنار کویل یا سیم‌پیچ‌ها قرار دارند که موظف به گردش درآوردن هوا در اواپراتور و یخچال است. زمانی که موتور فن اواپراتور خراب شده یا صدمه دیده باشد محفظه فریزر هنوز هم سرد می‌ماند ولی یخچال اصلی امکان خنک کردن خود را از دست می‌دهد.
 • خراب شدن موتور فن کندانسور: این قطعه، هوای خنک را روی کویل‌های کندانسور می‌کشد و از گرم شدن بیش از اندازه آن‌ها پیشگیری می‌کند. چهت خراب شدن و نقص در موتور فن کندانسور یا گیر کردن مواد و وسایل خارجی در پره‌های موتور فن کندانسور بیش از اندازه گرم می‌شود. دسترسی به موتور فن از سوی پنل زیر یخچال انجام پذیر است؛ با این حال ما پیشنهاد می‌کنیم که به این قطعه دست نزنید و جهت خراب شدن برای تعمیر یا تعویض کردن از یک تعمیرکار حرفه‌ای از تعمیرات سرویس بخواهید ایراد را رفع کند.ژ

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال الکترواستیل در مارلیک

 علت صدای بلند و آزار دهنده یخچال امرسان چیست؟

صدای زیاد یکی دیگر از اختلالات شایع یخچال امرسان است. این ایراد به خاطر آسیب‌دیدگی یا خراب شدن فن اپراتور یخچال به وجود می آید. زمانی که یک تکه یخ به فن اپراتور یخچال بخورد چنین صداهای بلندی به وجود می آید. جهت رفع کردن این ایراد با تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

یخچال امرسان برفک می‌زند

یخچال‌های جدید فاقد برفک هستند. بیشتر یخچال‌های قدیمی برفک داشتند و این امر نشانه ایرادی در یخچال نبود. ولی در یخچال‌های جدید برفک زدن بیان کننده وجود ایرادی در یخچالتان است.

باز گذاشتن درب یخچال به مدت طولانی و گرمای بیش از حد دمای محیط در بروز این ایرادموثر هستند. اگر ایراد از این دو نبود جهت شناسایی دلیل دقیق و رفع کردن مشکل از تعمیرات سرویس کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال جنرال استیل در اندیشه

پیشنهاد تیم تعمیرات سرویس برای صدای زیاد و ناهنجار یخچال امرسان

یخچال‌ها بی‌صدا کار می‌کنند، ولی اگر به طور مکرر صدای بلند از یخچال شما شنیده می‌شود، بر اساس پیشنهاد تیم تعمیرات سرویس به بررسی موارد زیر بپردازید:

• اگر اتصال یخچال دچار شل شدگی شده باشد، این صدا را می‌شنوید: پس باید اتصالات یخچال را چک کنید. اگر شل شده است، آن را تعمیر کنید.
• اگر سیم پیچ کندانسور یخچال شل شده باشد، می‌توانید با این ایراد مواجه شوید: برخی اوقات لوله سیم پیچ شروع به لمس بدنه یخچال می‌کند.
• اگر فن یخچال فاقد برفک بار‌ها و بار‌ها گیر می‌کند، صدا هم از یخچال شروع می‌شود.
• نصب نکردن صحیح کمپرسور: خیلی از مواقع که کمپرسور یخچال به درستی نصب نشده است و هر چهار پیچ نصب ثابت نیستند، حتی در آن حالت صدا از یخچال شروع می‌شود. جهت نصب درست می‌توانید از تیم تعمیرات سرویس کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال دوو در اندیشه کرج – مارلیک – ملارد – فردیس – تعمیرات سرویس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط