تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال فریزر دوو

تعمیر یخچال دوو -تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال فریزر دوو میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو ، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوو و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات یخچال فریزر دوو

دوو یکی از محبوب ترین برندهای تولیدکننده انواع لوازم‌خانگی و آشپزخانه و همچنین یخچال‌فریزرها در انواع و مدل‌های مختلف است.

در حقیقت اگر تصمیم به خرید یک یخچال فریزر باکیفیت، بادوام و با تجهیزات بسیار را دارید. این شرکت به طور ویژه‌ای توصیه می‌شود. به دلیل استفاده‌های غلط، ایرادات و نوسانات برقی و مورد های این‌چنینی. امکان دارد دستگاه برقی و یا یخچال با ایراد در کارکرد رو به رو شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال آرچلیک

مشکلات متداول در یخچال فریزر دوو :

برودت نداشتن یخچال:

 • عوامل نتعددی امکان دارد موجب بروز این ایراد شود از جمله: خراب شدن فن، خراب شدن ترموستات، پاره شدن لاستیک درب، شارژ کردن گاز، خراب شدن کمپرسور
 • در بیشتر موارد علت این مسئله تمام شدن شارژ گاز  و یا خراب شدن ترموستات است. جهت مشاهده برودت نداشتن یخچال برای بررسی و عیب یابی کامل دستگاه خود به مرکز تعمیر یخچال دوو در کرج مراجعه و از تکنسین های ماهر این شرکت کمک بگیرید.

علت خاموشی صفحه نمایش یخچال دوو :

تعمیر یخچال دوو ، به طور کامل برنامه ریزی شده و منظم به کمک تکنسین های شرکت تعمیرات سرویس در محل انجام می شود.

شاید برای شما هم این سوال و این ایراد ایجاد شده باشد که صفحه نمایش یخچال ساید بای ساید دوو ، خاموش شده و نمیتواند تنظیمات را نشان دهد..

از مهمترین عواملی که میتوانیم برای خاموش شدن نمایشگر یخچال بیان کنیم، قطعی برق، قطعی اتصال میان برد اصلی و صفحه نمایش ، فعال شدن سیستم ایرادیاب هوشمند یخچال ، خرابی برد اصلی دستگاه و معیوب شدن کلید درب است.

درباره قطعی برق یخچال که نسبت به دیگر موارد گفته شده خیلی رایج تر هست ، باید اول محافظ برق رو از لحاظ سالم بودن بررسی کنیم.

تعمیرگاه یخچال دوو، آماده عرضه خدمات تعمیر لوازم خانگی به مشتریان شرکت  تعمیرات سرویس است. گاهی اوقات دیده شده با تعویض کردن محافظ ، جریان برق به یخچال بازگشته و ایراد خاموش شدن نمایشگر حل شده است.

به طوری که فیوز برق پریده باشد، باید ولتاژ پریز را به کمک یک سشوار چک کنید.

امکان دارد کابل برق یخچال هنگام جابه جایی یا بنا به هر علت دیگری قطع شده باشد. با چک کردن این موارد، توسط تکنسین مربوطه، سلامتی و کارکرد مفید را به یخچال خود ببخشید. داشتن زنگ زدگی در بخش آبریز یخچال بر اثر نشت آب، سبب ایجاد نوسانات برق و در نتیجه موجب قطع شدن سیستم برقی نمایشگر میشود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریجیدر

منجمد نشدن فریزر :

امکان دارد به خاطر: پاره شدن لاستیک درب، خراب شدن ترموستات، شارژ گاز، خراب شدن کمپرسور، خراب شدن فن، در یخچال های دیفرست کار نکردن دیفراست

جهت مشاهده منجمد نشدن فریزر جهت بازدید و عیب یابی تکمیل دستگاه خود به مرکز تعمیر یخچال دوو در ملارد مراجعه و از تکنسین های متخصص آن کمک بگیرید.

برفک زدن یخچال :

در یخچال فریزرهای دیفراست برفک زدن عادی است و باید چند وقت یکبار یخچال را خاموش کرده و برفک ها تمیز شود اما یخچال فریزرهای نسل جدید نوفراست علت برفک زدن از خراب شدن المنت است و باید با مراجعه به تعمیرات دوو در ملارد نسبت به تعویض کردن آن اقدام کنید.

یخ زدن و منجمد شدن مواد درون یخچال :

خارج شدن لوله بالب از جای خود، خراب شدن ترموستات، خراب شدن سنسور.

خطای تعویض فیلتر :

موقع تعویض فیلتر خارجی و داخلی ساید که فرا رسید چراغ تعویض کردن فیلتر روشن میشود.

داغ شدن موتور یخچال :

داغی بیشتر از 70 درجه عادی نیست و باید به وسیله تعمیرکاران مرکز تعمیرات سرویس چک و عیب یابی شود. این داغی موجب خاموش شدن اورلود شده و موتور از کار می افتد.

نشتی دادن آب از آبسردکن یخچال :

 • اگر یخچال شما آبریز ساده دارند می تواند به خاطر سوختگی شیر برقی یخچال باشد
 • در یخچال‌هایی که مخزن پشت دارند در صورت آبریزی شیر زیر مخزن را باز کرده و اورینگ و واشر را عوض کنید و دوباره مخزن را پر آب کنید.
 • در یخچال های ساید بای ساید این ایراد اغلب به خاطر سوختن شیربرقی یخچال است که باید عوض شود.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال الکترواستیل

کار نکردن یخ ساز :

این ایراد در صورتی پیش میاید که دستگاه یخساز ساید دچار ایراد شده که باید تعمیر یا عوض شود.

صدا دادن یخچال :

ایراد در پایه‌های موتور، خراب شدن فن .

روشن نشدن یخچال :

اتصال یخچال به برق را بررسی کنید. اگر ایراد از این بخش نباشد امکان دارد به خاطر خراب شدن اورلود، خرابی ترموستات یخچال، خرابی موتور یخچال باشد.

یکسره کار کردن یخچال :

در یخچال های ترموستاتی میتواند به علت های زیر باشد: خراب شدن لاستیک درب، تمام شدن شارژ گاز، تجمع برفک زیاد دراواپراتور، خروج لوله بلو از جای خود، تنظیم نبودن ترموستات، خراب شدن تایمر، خراب شدن فن یخچال .

در یخچال های مانیتور نمایشگر دارد می توان به علل های زیر باشد:

خراب شدن سنسور، خرابی برد، خرابی سیستم دیفراست، پاره شدن لاستیک درب، خرابی فن، تجمع برفک زیاد در اواپراتور.

صدا در زمان اتومات شدن :

ضعیفی جریان برق، خراب شدن اورلود، خرابی رله استارت، گرفتگی مسیر گردش گاز، نیم سوز شدن موتور.

کار نکردن موتور یخچال :

خراب شدن موتور یخچال، خرابی رله استارت، خرابی موتور، مشکل در کمپرسور، خراب شدن کمپرسور .

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال مابه در اندیشه

بعضی از خطاهای یخچال فریزر دوو :

خطای F1 یخچال دوو :

 • مشکل در سنسور فریزر .

خطای R1 یخچال دوو :

 • مشکل در سنسور یخچال .

خطای D1 یخچال دوو :

 • مشکل در سنسور D یخچال .

خطای DR یخچال دوو :

 • مشکل در سنسور درب بخش یخچال .

خطای DF یخچال دوو :

 • مشکل در سنسور درب بخش فریزر.

خطای DH یخچال دوو :

 • خطا داشتن در سوییچ درب.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال اسنوا در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دوو در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط