مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

تعمیرات ساید بای ساید الکترواستیل در مارلیک

تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل در مارلیک -تعمیر و نمایندگی ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

ایرادات شایع در تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل

جهت استفاده اشتباه یا نگهداری نکردن درست از وسایل، ایراداتی به وجود می آید که در بیشتر موارد در تماس با مراکز تعمیر یخچال بیشتر این ایرادات رایج و یکسان است.

پیش از هر چیز لازم به ذکر است برند الکترواستیل در دو دسته ساید بای ساید و یخچال فریزر های جدا از هم تولیدات داشته و جهت ساخت هر یک از پیشرفته و بروز ترین تکنولوژی های پیشرفته استفاده شده است.

زمان تعمیرات یخچال الکترواستیل باید به این نکته توجه کنید که از یک نمایندگی یا مراکز معتبر مانند مجاز تعمیرگاه، تعمیرکار درخواست کنید.

چون در ساخت این یخچال ها از تجهیزات پیشرفته استفاده شده است و چنانچه طرز کار یخچال ها به طور کلی یکی است ولی برای تعمیرات یخچال الکترواستیل باید از علم روز دیجیتال و غیر دیجیتال آگاه بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید الکترواستیل

برفک زدن ساید بای ساید الکترواستیل از مدل نوفراست

یخچال های نوفراست مدل جدید یخچال فریزر و ساید بای ساید ها هستند که برفک نمی زنند.

نحوه کارکرد این مدل یخچال نسبت به یخچال های قدیمی نداشتن برفک است که اگر این یخچال ها برفک زده شوند، باید به کارکرد درست آنها شک کرده و برای تعمیرات ساید بای ساید الکترواستیل اقدام کرد.

دلیل برفک زدن این یخچال ها می تواند موردهای کوچکی باشد که با انجام دادن آنها و برطرف کردن ایراد رفع شود در غیر این صورت برای تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل به شکل تخصصی تر باید از تعمیرکاران متخصص کمک بگیرید.

اگر غذاهای داغ داخل یخچال قرار دهید، اگر لاستیک دور درب یخچال دچار پاره شدن یا خرابی شده باشد می تواند دلیل این اتفاق شود.

در موردهای تخصصی تر می توان به خراب شدن ترموستات که مسئولیت کنترل و تنظیم دما را برعهده دارد اشاره داشت.

خرابی المنت اپراتور، یا ایجاد شدن اختلال در فن دستگاه، از سری این موارد است.

شنیدن سرو صدای عجیب از ساید بای ساید الکترواستیل 

در حالت عادی صداهای طبیعی بر اثر کار کردن یخچال به گوش شما می رسد.

این صداها از کمپرسور، روشن خاموش شدن یخچال و اتومات شدن آن است.

ولی اگر صدا بلند باشد باید فن دستگاه را به وسیله تعمیرکار ماهر چک کنید، کمپرسور را بررسی کنید، یا فاصله یخچال را از دیوار بررسی کنید.

اگر به هنگام به تعمیر یخچال الکترواستیل اقدام نکنید و یا از کادر متخصص برای تعمیرات استفاده نکنید امکان دارد متحمل خسارت های بالایی شوید.

بیشتر بخوانید: ارور ساید بای ساید اسنوا

جمع شدن آب در کف ساید بای ساید الکترواستیل 

به طور کلی برای کارکرد طبیعی یخچال آب بر اثر کار دیفراست یخچال، از یخچال از نقاط معین دفع می شود که اگر این مجاری و یا کارکرد دیفراست یخچال دچار ایراد شود این آب درست تخلیه نشده و در داخل یخچال جاری می شود.

اگر در جا میوه ای یخچال یا کف آن یا در طبقات آب غیرعادی مشاهده کردید ، موضوع را چک کنید و پشت گوش نیانداخته و بدانید جمع شدن آب در یخچال از سری موارد هشدار است که نشان می دهد برای تعمیرات ساید بای ساید الکترواستیل تان باید اقدام کنید.

به طوری که یخچال تان تراز نباشد هم این اتفاق می افتد یا اگر در کارکرد دیفراست یخچال اختلالی ایجاد شود آب به درستی تخلیه نمی شود.

خنک نشدن ساید بای ساید الکترواستیل 

یخچال فریز یا ساید بای ساید اگر خنک نباشد موجب فاسد شدن مواد غذایی و خرابی و در نهایت مسمومیت ما می شود.

معمولا دمای یخچال شما باید میان یک تا پنج درجه سانتی گراد باشد تا به شکل متعادل و مناسب مواد غذایی را سرد کند.

در خصوص فریزر باید بدانید دما ی داخل آن باید میان منفی 17 درجه تا منفی بیست درجه سانتیگراد بوده و اگر دمای یخچال فریزر شما بیش از این اندازه باشد یعنی دستگاه شما گرم بوده و به اصطلاح یخچال شما دچار افت سرما شده شود. و باید برای تعمیرات ساید بای ساید الکترواستیل اقدام کنید.

جهت بررسی کردن باید از چفت بودن درب یخچال فریزر مطمئن شوید.

اگر لاستیک دور درب دچار پارگی و خراب شدن شده باشد بهتر است جهت تعمیرات لازم اقدام کرده و اگر از این موارد نباشد تعمیرکار گردش هوای مناسب در یخچال تان را چک کرده و کمپرسور و رله کمپرسور را بررسی کنید.

اگر مواد غذایی در یخچال شما خیلی زیاد باشد و فاصله مورد نیاز را با هم نداشته باشد هوای مناسب نمی تواند از میان آنها رد شده و آن را خنک کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید دوو

کار کردن بدون وقفه ساید بای ساید الکترواستیل

اگر این ایراد برای وسیله شما به وجود بیاید تعمیرکار سیم پیچ های کندانسور را بررسی کرده یا درب یخچال و چفت بودن درست لاستیک آن را چک می کند.

خاموش شدن مکرر دستگاه

ساید بای ساید به طور کلی در فاصله های مشخص روشن و خاموش شده و به صورت اتومات کار می کند، اگر احساس کردید در فاصله های خیلی کوتاه یخچال شما روشن و خاموش می شود بهتر است بدانید تعمیرات ساید بای ساید الکترواستیل و بررسی کارکرد آن توسط تعمیرکار لازم است.

اگر سیم پیچ های پشت دستگاه کثیف شده باشد یا در فن کندانسور یا موتور یا همان کمپرسور دستگاه مشکلی وجود داشته باشد خودش را به این شکل نشان می دهد.

و باید به وسیله تعمیرکاران متخصص چک شده و برای تعمیرات ساید بای ساید الکترواستیل اقدام شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید اسنوا در مارلیک

یکسره کار کردن دستگاه

اگر حالت اتوماتیک دستگاه دچار ایراد شده و دستگاه یکسره کار کند و اتومات نکند، باید بدانید در قسمت کمپرسور دستگاه یا ترموستات آن ایرادی وجود دارد که باید چک شده و توسط تعمیرکار متخصص تعمیرات ساید بای ساید الکترواستیل انجام ود.

روشن نشدن ساید بای ساید الکترواستیل 

در صورتی که جریان برق مورد نیاز جهت قطعی برق یا مشکل در بخش الکتریکی دستگاه به یخچال نرسد یا اختلالی در کمپرسور دستگاه وجود داشته باشد یخچال روشن نشده و کارکرد آن متوقف می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل  در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *