تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

نمایندگی ماشین لباسشویی هیمالیا در اندیشه

نمایندگی ماشین لباسشویی هیمالیا در اندیشه -تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه - فردیس - ملارد و کرج -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی هیمالیا در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید دوو، تعمیر انواع ماشین لباسشویی هیمالیا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی ماشین لباسشویی هیمالیا در اندیشه

ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شده است؟

اگر با هر کدام از ایرادات زیر رو به رو شده‌اید و به دنبال تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی هستید، با ما تماس بگیرید:

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی هیمالیا
 • تخلیه نشدن آب داخل لباسشویی هیمالیا
 • تمام نشدن کار آبگیری
 • نچرخیدن ولوم تایمر در لباس شویی هیمالیا
 • سرریز شدن آب داخل لباسشویی هیمالیا در حالت خاموش
 • نشتی آب در حین کار لباسشویی هیمالیا
 • گرم نکردن آب گرم به وسیله هیتر لباسشویی هیمالیا
 • کار نکردن موتور شستشو
 • تخلیه نشدن آب کثیف ، بعد از انجام کار شستشو از داخل لباسشوئی هیمالیا
 • خشک نشدن لباس ها در حین آبگیری
 • حل نشدن پودر در ماشین لباسشویی هیمالیا
 • ماشین لباسشویی هیمالیا اتصال بدنه دارد
 • دیگ لباسشویی هیمالیا به درستی نمی چرخد
 • سوختن برد لباسشویی هیمالیا
 • توقف و یا خاموش شدن لباسشویی هیمالیا در میان انجام کار شستشو
 • پریدن فیوز دستگاه ، موقع استفاده از آن
 • داشتن لرزش و صدای زیاد حین کارکردن
 • تخلیه نشدن آب لباسشویی هیمالیا
 • تمیز شسته نشدن لباس ها
 • باز نشدن درب لباسشویی هیمالیا
 • بسته نشدن درب لباسشویی هیمالیا

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه

عوض کردن و تعمیر برد پاور و نمایشگر:

تعمیرکاران نمایندگی یخچال هیمالیا با داشتن کلیه قطعات الکترونیکی یخچال و فریزر هیمالیا مثل انواع برد های پاور در کلیه سری های ساخته شده به واسطه کارخانه لوازم خانگی هیمالیا و انواع برد های نمایشگر یخچال و فریزر هیمالیا از قدیمی ترین مدل تا مدرن ترین مدل های این قطعات، می‌تواند در زود ترین زمان در محل شما حاضر شده و اقدام به عوض کردن برد پاور و نمایشگر یخچال و فریزر شما با گارانتی 6 ماهه تعمیرگاه هیمالیا کنند.

همچنین این تعمیرگاه تکنیسین های با تجربه در زمینه تشخیص ایراد و تعمیر انواع برد پاور و نمایشگر یخچال و فریزر دارد.همین موضوع موجب می‌شود که در صورت تشخیص سرویسکار اعزامی به خانه شما مبنی بر امکان تعمیر شدن برد وابسته به نوع سوختگی و خرابی و با نظر و درخواست مشتری برد به وسیله سرویسکار به تعمیرگاه آورده شود و در زودترین زمان تعمیر و در مرحله آخر توسط تعمیرکار دوباره بر روی یخچال و فریزر شما نصب می‌شود. همین موضوع سبب کاهش در هزینه پرداختی می‌شود، چون دیگر نیاز به پرداخت هزینه برای برد نو نیستید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج

تعویض انواع ترموستات یخچال و فریزر:

چند سالی است که از ترموستات های کنترل دما بر روی یخچال و فریزر های هیمالیا در  کارخانه لوازم خانگی این برند به دلیل تکنولوژی قدیمی به طور وسیع بهره گرفته نمیشود. ولی هنوز هم تولیدات قدیمی هیمالیا که از ترموستات در آن ها به کار برده شده است نیاز به عوض کردن این قطعه دارند که تعمیرگاه هیمالیا با فرستادن به موقع تعمیرکاران به همراه ترموسات نو و آکبند شرکتی اقدام به عوض کردن آن به همراه گارانتی می‌کند.

عوض کردن موتور و شارژ گاز:

ضروری ترین قطعه یخچال و فریزر موتور آن است که عموما عمر مفید آن 10 سال است که پس از آن موتور یخچال و فریزر شروع به ضعیف شدن می‌کند (البته کلیه این اعداد و ارقام وابسته به طریقه مصرف است). نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا بهترین گزینه برای عوض کردن موتور یخچال و فریزر است چون این کار را با تعمیرکارهای حرفه ای و موتور های اصلی انجام می‌دهد.

دیگر ایراد شایع حین خرابی یخچال و فریزر نشتی از لوله های هاوی گاز خنک کننده موتور است که موجب می‌شود گاز یخچال و فریزر کاملا یا بخشی از آن تخلیه شود و موجب ایرادات مهمی مثل کاهش خنکی، بی وقفه کارکردن موتور و برفک زدن شود.یکی از دشوار ترین قسمت ها در تعمیرات یخچال و فریزر برطرف کردن نشتی و شارژ گاز است که نیازمند وجود تعمیرکاران و تکنیسین های ماهر و با تجربه است.

تعمیر درب و عوض کردن نوار آهنربایی:

درب های یخچال و فریزر یکی از پر کاربردترین بخش های این مدل دستگاه ها است که در طی روز برای چندین بار باز و بسته می‌شوند همین موضوع سبب می‌شود لولای های درب و نوار های دور درب دچار کهنگی شوند که در آخر باعث بسته نشدن درب و افتادگی درب یخچال و فریزر شوند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در فردیس

تعمیر آبسردکن و یخساز و عوض کردن فیلتر آب:

آبسردکن و یخساز جزء ضروریات یخچال ها محسوب میشوند که خرابی آن ها موجب کلافگی در فصل های گرم سال می‌شود که باید در سریعترین زمان به واسطه سرویس کار مورد بررسی قرار گیرد.در یخچال های امروزی از فیلتر آب برای تصویه آب شهری بهره گیری شده است که این فیلتر ها باید هر شش ماه یکبار و یا هر سال وابسته به مصرف مشتری از آبسردکن و یخساز عوض شود.

عوض کردن فن و پروانه فن:

یخچال و فریزر های هیمالیا چندین فن در قسمت های مختلف خود دارند که با گذشت زمان و کهنگی دچار سوختگی، صدای غیر طبیعی و شکستگی پروانه می‌شوند.

قیمت تعمیر لباسشویی در کرج به چه صورت است؟

قیمت تعمیر لباسشویی در کرج، به علل های مختلفی وابسته است، به همین علت تا پیش از اینکه تعمیرکار لباسشویی از موقعیت شما و مشکلات لباسشویی شما با خبر نباشد، نمی‌توان قیمت معینی را برای آن در نظر داشت.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در فردیس

در مجموع برای تعیین کردن هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در کرج، باید عوامل زیر را در نظر داشت:

 • برند ماشین لباسشویی
 • مدل ماشین لباسشویی که نیاز به تعمیر دارد (دوقلو، صنعتی، اتومات و…)
 • تعداد قطعات خراب که نیازمند تعمیر هستند.
 • خرید قطعات جدید برای جایگذاری با قطعات کهنه.
 • اجرت و دستمزد تعمیرکار ماشین لباسشویی

یکی از راه‌های دانستن قیمت تخمینی تعمیر لباسشویی در کرج، کافی است که یک ثبت سفارش رایگان انجام دهید، یا با تکنسین های ما ارتباط بگیرید تا متخصصین ما در کمترین زمان، حدود قیمت تعمیر لباسشویی در کرج را برای شما ارسال کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا، ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *