تعمیرات یخچال, مقالات

ارور hrs یخچال جنرال الکتریک

ارور hrs یخچال جنرال الکتریک

ما در این مطلب به مبحث ارور hrs یخچال جنرال الکتریک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ارور hrs یخچال جنرال الکتریک

یکی از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است برای وسایل برقی به خصوص لوازم آشپزخانه پیش بیاید خراب شدن وسایل است. حال اگر این خرابی مربوط به دستگاه های مهم تری مانند یخچال و گاز باشد، بلافاصله به تعمیرکار نیاز خواهید داشت. اگر شما هم نیاز به تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود دارید با مشاورین تعمیرگاه در تماس باشید و همچنین با ما در مورد ارور یخچال جنرال الکتریک همراه باشید تا برخی از مشکلات را بررسی کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال مابه در مارلیک

خطاهای رایج یخچال فریزر جنرال الکتریک

خطای hrs یکی از رایج ترین ارورهایی است که در یخچال های جنرال الکتریک و یخچال ساید بای ساید این برند مشاهده می کنید. با توجه به اینکه این مشکل تنها یک دلیل ندارد، در این مقاله قصد داریم مهمترین دلایل خطای ساعت یخچال جنرال الکتریک را به شما معرفی کنیم و توضیح دهیم که پس از دیدن آن باید چه اقدامات سریعی انجام دهید.

نکته مهم: اگر یخچال شما با خطای hrs مواجه شده است، همین الان آن را از برق بکشید، سپس به خواندن این مقاله ادامه دهید.

بیشتر بخوانید: علت اتومات نکردن یخچال اسنوا

خطا hrs در یخچال؛ hrs یعنی چه؟

وقتی خطای hrs را روی صفحه یخچال می‌ بینید، به این معنی است که احتمالاً مشکل بدی دارید. متاسفانه پس از نمایش این ارور، یخچال کاملا از کار افتاده و سیستم خنک کننده آن کار نمی کند. بعد از نشان دادن خطا، یخچال شما تبدیل به کمد دیواری می شود که فقط چند لامپ led روشن داخل آن است!

بیشتر بخوانید: علت صدای فن یخچال بوش

معرفی چندین خطای یخچال فریزر جنرال الکتریک

خطای hrs تنها خطایی نیست که در یخچال های جنرال الکتریک مشاهده می کنید. در ادامه به معرفی اجمالی برخی از خطاهای یخچال فریزر جنرال الکتریک می پردازیم. دانستن دلایل این خطاها می تواند از بروز مشکلات جدی برای دستگاه شما جلوگیری کند. در غیر این صورت باید یخچال را تعمیر کنید.

خطای FF یخچال فریزر جنرال الکتریک

ارور FF نشان دهنده ایراد در قسمت فریزر دستگاه است اما نه مشکل فنی! زمانی که دمای فریزر دستگاه شما به بیش از حد مجاز برسد و یخ داخل آن آب شود، ارور FF در یخچال جنرال الکتریک ظاهر می شود. دلیل این امر می تواند اولاً باز بودن درب فریزر و سپس آسیب دیدن لاستیک بین در و بدنه باشد. پس از بررسی و حل مشکل، دکمه System check را فشار دهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال صنام

خطای PF یخچال فریزر جنرال الکتریک

در اکثر موارد پس از نمایش خطای PF در صفحه یخچال، ارور FF نیز نمایش داده می شود. در این حالت دستگاه در حال اطلاع رسانی از مشکل برق است. برای رفع ارور PF در یخچال جنرال الکتریک باید کل مسیر برق از دوشاخه تا سیم و حتی ساختمان برق یخچال را بررسی کنید. پس از آن، دکمه System check را فشار دهید تا خطا برطرف شود.

بیشتر بخوانید: نشانه های خرابی برد یخچال دوو

ارور CC یخچال جنرال الکتریک

خطای CC مشابه خطای FF است. با این تفاوت که این کد خطا برای یخچال در نظر گرفته شده است. یعنی اگر دمای یخچال بیش از حد مجاز افزایش یابد با ارور CC مواجه می شوید. برای رفع آن، درست مانند همان ارور، درب یخچال و لاستیک های آن را بررسی کنید. توصیه می شود راهنمای تنظیم دمای یخچال را مطالعه کنید تا خطای CC به بهترین شکل ممکن برطرف شود.

ارور TC یخچال جنرال الکتریک

یکی دیگر از خطاهای یخچال های جنرال استیل خطای TC است. در دستگاه شما قطعه ای به نام خنک کننده توربو وجود دارد. وظیفه این قسمت کاهش سریع دمای یخچال است. اگر خنک کننده توربو پس از انجام کار خود همچنان روشن باشد، با خطای TC مواجه خواهید شد. برای رفع آن کافیست دکمه خنک کننده Turbo را فشار دهید تا خاموش شود و خطا برطرف شود.

بیشتر بخوانید: علت ارور دادن یخچال دوو

علت خطای یخچال جنرال الکتریک و خرابی برد آن چیست؟

همانطور که گفتیم دلیل اصلی نمایش خطای ساعات کار یخچال مشکلات برد آن است. اما چه چیزی باعث این مشکلات می شود؟ به عنوان شایع ترین دلیل باید به نوسانات برق و ولتاژ اشاره کرد. اگر جریان ضعیف یا خیلی زیاد باشد، این می تواند باعث نوسانات ولتاژ شود. همین موضوع به برد یخچال آسیب می زند.

بنابراین اگر یخچال شما به یک محافظ برقی قدرتمند و استاندارد متصل نیست، احتمالاً باید این موضوع را علت مشکل مذکور برای برد دانست.

بیشتر بخوانید: علت آب دادن یخچال صنام

البته باید مراقب باشید که وسایل برقی همیشه عمر مفید مشخصی داشته باشند. اگر این عمر مفید به پایان برسد باید منتظر بروز مشکلات مختلف برای آن باشیم. پس اگر یخچال جنرال الکتریک شما مدت زیادی کار می کند و عمر طولانی دارد دلیل خرابی برد و دلیل خطای ساعت ها مشکلات ولتاژ نیست بلکه عمر زیاد و فرسودگی قطعات است.

نکته: گاهی اوقات ممکن است خطای ساعت بر روی نمایشگر یخچال شما ظاهر شود، نه به دلیل مشکلات ایجاد شده در برد، بلکه به دلیل خرابی فن اپراتور دستگاه. البته تشخیص ایراد اصلی کدام قطعه بر عهده تعمیرکار دستگاه است و پیشنهاد می کنیم خودتان اقدام به بررسی آن نکنید.

به طور کلی دو علت خرابی و سوختن برند جنرال الکتریک وجود دارد.

نوسان برق

نوسانات مداوم و شدید برق در خانه می تواند آسیب جدی به برد یخچال جنرال الکتریک وارد کند. به همین دلیل استفاده از محافظ برقی مخصوص یخچال برای تعادل جریان ضعیف یا زیاد و افزایش طول عمر دستگاه توصیه می شود.

فرسودگی برد یخچال

از آنجایی که تمام قطعات برقی عمر محدودی دارند، پس از چند سال باید با قطعات جدید و سالم تعویض شوند. به همین دلیل ممکن است علت خطای HRS در یخچال جنرال الکتریک در حال کار و قدیمی فرسودگی برد دستگاه باشد. برای رفع این مشکل توصیه می شود از کارشناسان تعمیرگاه کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: علت گرم شدن بخش فریزر در یخچال دوو

پریدن برنامه برد

اکثر مواقعی که کد خطای HRS در یخچال جنرال الکتریک ظاهر می شود، موتور و تمامی اتصالات الکتریکی سالم و بدون مشکل هستند. به همین دلیل می توان گفت تمامی دلایل کد خطای HRS مربوط به برد دستگاه است.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


  • تعمیر یخچال جنرال الکتریک در ملارد
  • تعمیرات سرویس
  • تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اندیشه
  • تعمیر یخچال جنرال الکتریک در فردیس

مطالب مرتبط